cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný sprchový gel vaši kůži nevysuší. Zanechá ji naopak krásně hebkou a hydratovanou, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu. A to díky složení s mandlovým olejem.
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Kód: 2507038
Kód dod.: 721024
EAN: 5000204369731
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Real Green Clean prostředek na mytí nádobí, 500 g
Zenit Real
Real Green Clean prostředek na mytí nádobí, 500 g
Kód: 2504627
Kód dod.: 735029
EAN: 8594004375711
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek na nádobí se silnou odmašťující silou.
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
AKCE
-7%Sleva
RYOR Trio denní aktivní krém SPF 30 s UV ochranou, 50 ml
Ryor
RYOR Trio denní aktivní krém SPF 30 s UV ochranou, 50 ml
Kód: 73911
Kód dod.: 822693
EAN: 8594007977769
 
219.90 Kč
235.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polomastný denní krém s kyselinou hyaluronovou, extraktem z mořských řas, betaglukanem a vitaminem E. Vysoký stupeň ochrany pleti - SPF 30.
AKCE
-4%Sleva
Ryor Colagen+ hydratační a zpevňující denní pleťový krém 50 ml
Ryor
Ryor Colagen+ hydratační a zpevňující denní pleťový krém 50 ml
Kód: 2506429
Kód dod.: 822420
EAN: 8594218460425
 
219.90 Kč
229.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ryor Kolagen+ je výživný, přesto lehký denní krém navržený pro komplexní péči o pleť. Intenzivně hydratuje, vyživuje a dodává pleti energii pro každodenní regeneraci.
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatoč s bakteriemi – Rexona Active Protection tě udrží svěží, když na tom nejvíc záleží.
-6%Sleva
RYOR denní krém s amarantovým olejem 50 ml
Ryor
RYOR denní krém s amarantovým olejem 50 ml
Kód: 08767
Kód dod.: 822671
EAN: 8594007971934
100%
164.90 Kč
175.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný, výrazně mastný, ale lehce vstřebatelný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou skvalen.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Kód: 2503250
Kód dod.: 356510
EAN: 8591235011425
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Kód: 2503379
Kód dod.: 356402
EAN: 8591235010282
 
1 289 Kč
257.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
-7%Sleva
Nivea Essential Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF15 50ml
Kód: 2507089
Kód dod.: 822823
EAN: 4005900935540
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Essential Výživný denní krém SPF 15 nabízí komplexní péči pro suchou a citlivou pleť.
-18%Sleva
Palmolive Naturals Dámský sprchový krém Milk & Honey 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Dámský sprchový krém Milk & Honey 250 ml
Kód: 32014
Kód dod.: 795375
EAN: 5996175232313
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektní volba pro ženy hledající denní sprchový produkt s důrazem na hydrataci a příjemné smyslové zážitky. Doporučen pro suchou i citlivou pokožku i ty, kdo chtějí péči bez kompromisů.
Dixi Březový šampon 1 l
Dixi
Dixi Březový šampon 1 l
Kód: 2508661
Kód dod.: 855994
EAN: 8586000088511
 
129.90 Kč
129.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Březový šampon s výtažkem z břízy je tradiční šampon vhodný pro normální až mastné vlasy.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
685 Kč
228.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Kód: 2404106
Kód dod.: 835206
EAN: 9005800333595
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zapomněla jste na parfém? Nevadí! Tenhle dámksý antiperspirant totiž perfektně chrání před potem a navíc i krásně voní. Zahalte se do vůně květů a citronové trávy: NIVEA Antiperspirant sprej Fresh Blossom.
Jelen na fleky odstraňovač skvrn, 500 ml
Jelen®
Jelen na fleky odstraňovač skvrn, 500 ml
Kód: 85810
Kód dod.: 769012
EAN: 8592613579292
94%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný odstraňovač skvrn z oblečení. Poradí si hravě s fleky od kávy, čaje i make-upu. Nastříkejte prostředek přímo na skvrnu, nechte působit až 10 minut a dál perte jako obvykle – s láskou.
-9%Sleva
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2505276
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
19.90 Kč
21.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
Forte penetral hloubková penetrace, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hloubková penetrace, 5 kg
Kód: 2502812
Kód dod.: 429934
EAN: 8590892112759
 
725 Kč
145Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
22 Kč
220Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
AKCE
-7%Sleva
Milit tekuté krémové mýdlo, 5 l
Milit
Milit tekuté krémové mýdlo, 5 l
Kód: 2600720
Kód dod.: 700636
EAN: 8594221200155
 
130 Kč
139.90 Kč
26Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro každodenní hygienu rukou.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Kód: 2504111
Kód dod.: 217520
EAN: 8595073021936
 
345 Kč
575Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
APEKO D3 venkovní voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D3 venkovní voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501491
Kód dod.: 500430
EAN: 8591235093711
 
127 Kč
254Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K lepení dřevěného nábytku (i pro venkovní použití), plovoucích podlah se spojem pero/drážka, parket a tvrdého dřeva z masivu i exotických dřevin.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.