cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa Forte repelent, 90 ml
ALPA®
Alpa Forte repelent, 90 ml
Kód: 70557
Kód dod.: 02316
EAN: 8594001779413
 
119.90 Kč
1 332.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzuje komáry, ovády, klíšťata a další druhy bodavého hmyzu. Obsahuje 28% účinné repelentní látky - Diethyltoluamidu.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
685 Kč
228.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 3
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 3
Kód: 2503639
Kód dod.: 522116
EAN: 8593534841949
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Kód: 51490
Kód dod.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditelných lupů z pokožky hlavy již během několika dnů a dlouhodobě zamezuje jejich opětovnému výskytu. Citrusová esence dodává vlasům větší vitalitu.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0220 středně hnědá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0220 středně hnědá, 700 g
Kód: 2503237
Kód dod.: 356424
EAN: 8591235010657
 
205 Kč
292.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0240 hněď tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0240 hněď tmavá, 700 g
Kód: 2503239
Kód dod.: 356436
EAN: 8591235010725
 
205 Kč
292.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Kód: 2503256
Kód dod.: 356564
EAN: 8591235011753
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Kód: 2503242
Kód dod.: 356454
EAN: 8591235011289
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
AKCE
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804507
Kód dod.: 845438
EAN: 9005800301549
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravená za 5 minut? Žádný problém! Spolehněte se na pomocníka, který vaše vlasy ihned osvěží. Vyzkoušejte - NIVEA Suchý šampon pro světlejší tón vlasů.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
-3%Sleva
Payot Supreme Jeunesse Sublimating Youth péče pro zdůraznění mládí denní krém 50 ml
Payot Paris
Payot Supreme Jeunesse Sublimating Youth péče pro zdůraznění mládí denní krém 50 ml
Kód: 2401402
Kód dod.: 65118486
EAN: 3390150585975
 
2 299 Kč
2 365 Kč
45 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S denním krémem Supreme Jeunesse Youth každé ráno účinně podpoříte mladistvost své pleti; přípravek
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pro tmavší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pro tmavší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krásné vlasy jako právě umyté během jedné minuty? Vyzkoušejte kouzlo, které osvěží a dodá objem po celý den: NIVEA Suchý šampon pro tmavší tón vlasů.
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Kód: 2601384
Kód dod.: 856032
EAN: 8586000089693
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeným způsobem napomáhá výživě vašich vlasů, které se stávají pevnější, mají zdravý vzhled a postupně se zbavují nadbytečné mastnoty. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
179 Kč
1 193.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů. Antifog zabraňuje zamlžování skel.
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Astrid Peo
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Kód: 1704018
Kód dod.: 822997
EAN: 8592297014799
100%
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je určený k ošetření pokožky chodidel. Obnovuje její přirozenou jemnost a pružnost a změkčuje ztvrdlou a zrohovatělou kůži, čímž snižuje četnost jejího popraskání.
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 84573
EAN: 9005800317045
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahalte se do jemné pěny i svěží vůně. Složení s aloe vera pokožku hýčká a mění každou sprchu v malý relaxační rituál - NIVEA Pečující sprchový gel pro pocit hydratované pokožky.
AKCE
-18%Sleva
WC NET Intense Ocean Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Intense Ocean Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 44195
Kód dod.: 717232
EAN: 8004050036738
60%
36.90 Kč
44.90 Kč
49.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wc Net Intense gel čistí vaši toaletu, a kromě toho jí díky nové receptuře dodá příjemnou a dlouhotvající vůni.
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
AKCE
-18%Sleva
WC NET Intense Lavender Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Intense Lavender Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 45150
Kód dod.: 717234
EAN: 8004050036837
100%
36.90 Kč
44.90 Kč
49.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wc Net Intense gel čistí vaši toaletu, a kromě toho jí díky nové receptuře dodá příjemnou a dlouhotrvající vůni.
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Kód: 66337
Kód dod.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men Fresh Active pánský deodorant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active pánský deodorant, 200 ml
Kód: 2208399
Kód dod.: 81618
EAN: 9005800282657
 
99.90 Kč
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte sbohem nepříjemnému zápachu potu! Deodorant se svěží mužnou vůní a složením s mořskými minerály vás ochrání až po dobu 48 hodin.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.