cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný sprchový gel vaši kůži nevysuší. Zanechá ji naopak krásně hebkou a hydratovanou, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu. A to díky složení s mandlovým olejem.
Real Green Clean prostředek na mytí nádobí, 500 g
Zenit Real
Real Green Clean prostředek na mytí nádobí, 500 g
Kód: 2504627
Kód dod.: 735029
EAN: 8594004375711
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek na nádobí se silnou odmašťující silou.
AKCE
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
84 Kč
420Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0840 červenohnědá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0840 červenohnědá, 700 g
Kód: 2503248
Kód dod.: 356496
EAN: 8591235010466
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Kód: 2503251
Kód dod.: 356522
EAN: 8591235011470
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0530 zelený, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0530 zelený, 700 g
Kód: 2503255
Kód dod.: 356552
EAN: 8591235011838
 
235 Kč
335.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
RYOR Trio denní aktivní krém SPF 30 s UV ochranou, 50 ml
Ryor
RYOR Trio denní aktivní krém SPF 30 s UV ochranou, 50 ml
Kód: 73911
Kód dod.: 822693
EAN: 8594007977769
 
235.90 Kč
4 718Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polomastný denní krém s kyselinou hyaluronovou, extraktem z mořských řas, betaglukanem a vitaminem E. Vysoký stupeň ochrany pleti - SPF 30.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pro tmavší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pro tmavší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krásné vlasy jako právě umyté během jedné minuty? Vyzkoušejte kouzlo, které osvěží a dodá objem po celý den: NIVEA Suchý šampon pro tmavší tón vlasů.
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro vrchní lesklé nátěry dřeva a kovových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti. Je zvláště vhodný pro nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení.
Ryor Colagen+ hydratační a zpevňující denní pleťový krém 50 ml
Ryor
Ryor Colagen+ hydratační a zpevňující denní pleťový krém 50 ml
Kód: 2506429
Kód dod.: 822420
EAN: 8594218460425
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ryor Kolagen+ je výživný, přesto lehký denní krém navržený pro komplexní péči o pleť. Intenzivně hydratuje, vyživuje a dodává pleti energii pro každodenní regeneraci.
AKCE
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
59.90 Kč
1 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatoč s bakteriemi – Rexona Active Protection tě udrží svěží, když na tom nejvíc záleží.
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0280 palisandr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0280 palisandr, 0,7 kg
Kód: 2503152
Kód dod.: 356225
EAN: 8594040502638
 
239 Kč
341.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
Fa kuličkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Henkel Fa
Fa kuličkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Kód: 85015
Kód dod.: 1930210
EAN: 9000100935845
 
66 Kč
1 320Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl s kuličkovým antiperspirantem Fa Fresh+Dry Green Tea s vůní zeleného čaje.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Kód: 1708992
Kód dod.: 719995
EAN: 5000204339079
93%
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost levandulovou vůní.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Vegalona krém na ruce s kakaovým máslem, 100 ml
Hlubna - Vega
Hlubna Vegalona krém na ruce s kakaovým máslem, 100 ml
Kód: 1905933
Kód dod.: 820078
EAN: 8594003015120
100%
19 Kč
19.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce vhodný k ochraně a ošetření pokožky s obsahem kakaového másla.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Kód: 45723
Kód dod.: 8674
EAN: 8595025809483
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Mitia Family Green Apple tekuté mýdlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Green Apple tekuté mýdlo, 5 l
Kód: 05980
Kód dod.: 8958
EAN: 8595025802026
87%
164.90 Kč
32.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho jemné složení společně s komplexem výtažků z mořských minerálů a vitamínem E se zklidňujícími a regeneračními účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Mitia Family Ocean Fresh tekuté mýdlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Ocean Fresh tekuté mýdlo, 5 l
Kód: 05984
Kód dod.: 8960
EAN: 8595025802040
100%
164.90 Kč
32.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho jemné složení společně s komplexem výtažků z mořských minerálů a vitamínem E se zklidňujícími a regeneračními účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Nivea Men Fresh Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochrání vaši pokožku před potem až na 48 hodin, a navíc ji provoní příjemnou svěží vůní máty.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2400756
Kód dod.: 91751
EAN: 9005800400785
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejsilnější tuhý antiperspirant od značky Nivea.
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubní pasta, 90 g
Kód: 2501604
Kód dod.: 884980
EAN: 6902088961430
 
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze – zubní pasta s antibakteriálním účinkem a eukalyptovou svěžestí
Ceys Sella Flex polyuretanový tmel, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Sella Flex polyuretanový tmel, bílý, 280 ml
Kód: 2506750
Kód dod.: 503092
EAN: 8411519760026
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Sella Flex je elastický polyuretanový tmel určený k utěsňování a vyplňování spár, spojů a prasklin.
Carlson Oceán Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Oceán Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2507508
Kód dod.: 732094
EAN: 8591522337924
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.