cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-10%Sleva
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
119 Kč
132 Kč
297.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační maska na vlasy, která zajišťuje intenzivní regeneraci a pocit hydratovaných vlasů po dobu až 48 hodin již po prvním použití.
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 250ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 250ml
Kód: 2600792
Kód dod.: 855438
EAN: 9000101750256
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér s ibiškem a rozmarýnem pro dlouhé vlasy, které potřebují posílení.
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Kód: 2601384
Kód dod.: 856032
EAN: 8586000089693
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeným způsobem napomáhá výživě vašich vlasů, které se stávají pevnější, mají zdravý vzhled a postupně se zbavují nadbytečné mastnoty. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
-7%Sleva
RYOR Zpomalovač růstu chloupků 200 ml
Ryor
RYOR Zpomalovač růstu chloupků 200 ml
Kód: 2603189
Kód dod.: 810502
EAN: 8594007978094
 
259.90 Kč
279.90 Kč
1 299.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
RYOR Zpomalovač růstu chloupků je pečující krém s komplexem rostlinných extraktů, který při pravidelném používání pomáhá zpomalovat růst nežádoucích chloupků a zároveň je zjemňuje a zesvětluje.
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 1805777
Kód dod.: 856961
EAN: 8586000081406
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyvážená kombinace extraktů z aloe vera, měsíčku lékařského v revitalizačním kondicionéru zanechává vlasy hebké, vzdušné a snadno rozčesatelné.
AKCE
-1%Sleva
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Parodontax®
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Kód: 1806762
 
EAN: 5054563049889
 
222 Kč
224.90 Kč
74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Usazování plaku může způsobovat problémy s dásněmi. Zubní kartáček parodontax je speciálně navržen pro lidi s krvácejícími dásněmi. Jeho extra jemná vlákna jsou šetrná k dásním, ale účinná pro odstraňování plaku.
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401793
Kód dod.: 856960
EAN: 8585001900419
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I vy si pamatujete jako vám babička dělala domácí zábal z vaječných žloutků a vaše vlasy ožily? Vraťte se do těch dob díky Dixi novince – žloutkového pšeničný kondicionér.
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 48584
Kód dod.: 855232
EAN: 9000100398572
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Kur Oil Nutritive balzám pro dlouhé vlasy se sklonem k třepení. Redukuje až o 90 % roztřepených konečků.
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Kód: 11382
Kód dod.: 855442
EAN: 9000101658224
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Color Shine balzám pro barvené vlasy s extraktem z granátového jablka. Poskytuje dlouhotrvající ochranu barvy a intenzivní lesk v kombinaci šamponu s balzamem. *
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
77 Kč
7 700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty The Super Peptide od essence zajistí vašim rtům okamžitou dávku hydratace. Potěší mléčno
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Kód: 2407101
Kód dod.: 855289
EAN: 3838824086699
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér Gliss Liquid Silk s ceramidy + hedvábím pro matné, lámavé vlasy. Jemné a hedvábné vlasy a perfektní rozčesatelnost. Smývatelný.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
99.90 Kč
105 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
57.90 Kč
60.90 Kč
144.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Kód: 2507872
Kód dod.: 511337
EAN: 8591235100846
 
118 Kč
147.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
Polykar Finiš stříkací tmel, dvousložkový polyesterový + tužidlo, 1 kg
Polykar
Polykar Finiš stříkací tmel, dvousložkový polyesterový + tužidlo, 1 kg
Kód: 2502894
Kód dod.: 512360
EAN: 8594007010411
 
529 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stříkací tmel určený k vytvoření rovnoměrné vrstvy tmelu, která je potřebná před nástřikem plniče a následně vrchního laku na automobilových karoseriích a jiných kovových plochách a sklolaminátových nástavbách a dílech.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
AKCE
-13%Sleva
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Den Braven
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Kód: 2502911
Kód dod.: 518770
EAN: 8711595025942
 
93 Kč
107 Kč
332.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro interiéry a exteriéry. Opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu, dřevu, betonu. Tmelení spojovacích spár mezi rámy oken, dveří a zdivem.
Epolex 350 g/m² laminovací skelná tkanina, 2 m²
Epolex
Epolex 350 g/m² laminovací skelná tkanina, 2 m²
Kód: 2504852
Kód dod.: 502756
EAN: 8591235075021
 
214 Kč
107Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Epolex laminovací skelná tkanina se používá ve spojení s pryskyřicí EPOLEX k opravám laminátových předmětů. Skelné tkaniny se spolu s polyesterovými pryskyřicemi používají pro laminování.
-9%Sleva
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 6 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 6 kg
Kód: 2504873
Kód dod.: 515133
EAN: 8591235075892
 
352 Kč
385 Kč
58.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
CERESIT CS 11 Acryl, bílý, 300 ml
Henkel Ceresit
CERESIT CS 11 Acryl, bílý, 300 ml
Kód: 2506466
Kód dod.: 519408
EAN: 4015000414531
 
82.90 Kč
276.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CERESIT CS 11 Acryl je elastický jednosložkový akrylátový tmel určený k vyplňování spár a prasklin ve zdivu, omítkách, sádrokartonu i při zateplování, vhodný pro použití v interiéru i exteriéru na nepohyblivých místech.
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Kód: 2506896
Kód dod.: 519459
EAN: 9000100978439
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Epolex
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Kód: 2504854
Kód dod.: 502777
EAN: 8591235075090
 
355 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů z přírodního a umělého kamene.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
265 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sváří za studena (hliník, měď), utěsňuje, spojuje a vyplňuje trhliny. Působí také jako ochranný film proti korozi. Je odolný kyselinám, detergentům a minerálům. Ani časem se nedrolí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.