cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Kód: 2601698
Kód dod.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docilte jemného a hravého gelového vzhledu nehtů za malou chvíli. Objevte lak essence 07 FAIRY FLOS
-39%Sleva
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Kód: 2502267
Kód dod.: ES543141
EAN: 4059729543141
 
29.90 Kč
49 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence Fairy Frost lak na nehty 01 Fairy Frost propůjčí tvým nehtům čistý a elegantní ráz. Růžový p
-44%Sleva
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Kód: 2502271
Kód dod.: ES543189
EAN: 4059729543189
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte lesk svým nehtům díky laku Essence 05 Fairy Shimmer, jenž spojuje decentní fialovo-růžový tó
PE-PO čirý lampový olej, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO čirý lampový olej, 1 l
Kód: 47889
Kód dod.: 473135
EAN: 8595009244545
100%
109.90 Kč
109.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lampový olej pro všechny typy olejových či petrolejových lamp a zahradních pochodní. Hoří i při nízkých teplotách.
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Frosch®
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Kód: 59462
Kód dod.: 9W00057
EAN: 4009175941640
 
99.90 Kč
199.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel odstraní špínu i mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh.
Coccolino aviváž Silk Lily 68 praní, 1,7 l
Coccolino
Coccolino aviváž Silk Lily 68 praní, 1,7 l
Kód: 2401468
Kód dod.: 777229
EAN: 8720181410642
 
99.90 Kč
58.76Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný avivážní přípravek Coccolino Silk Lily připravila společnost Unilever pro všechny milovníky svěžích vůní. Medvídek Coccolino vám přináší aviváž s vyváženou, bohatou a intenzivní vůní, a to zcela ve znamení svěžesti.
Severochema Auron vata k cídění sříbra a zlata, 10 g
Severochema Auron
Severochema Auron vata k cídění sříbra a zlata, 10 g
Kód: 04217
Kód dod.: 711030
EAN: 8595009212704
100%
39.90 Kč
3 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vata k cídění stříbrných a zlatých předmětů. Vata je napuštěna látkami, které spolehlivě odstraní nečistoty, aniž by jakkoliv narušily povrch samotného kovu.
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Kód: 2500243
Kód dod.: 719977
EAN: 5000204377262
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck dokonale vyčistí vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2502066
Kód dod.: 400892
EAN: 8591235065978
 
1 749 Kč
43.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
Lactacyd Femina pro intimní hygienu, 300 ml
Lactacyd®
Lactacyd Femina pro intimní hygienu, 300 ml
Kód: 2105221
Kód dod.: 800022
EAN: 8004283158061
100%
94.90 Kč
316.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Emulze pro intimní hygienu, která poskytuje vašim intimním partiím každodenní potřebnou ochranu.
AKCE
-3%Sleva
Uniflex sádra bílá plastická, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá plastická, 1 kg
Kód: 2500067
Kód dod.: 440549
EAN: 8591235056532
 
56.90 Kč
58.90 Kč
56.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty. Podklad musí být pevný, nosný, soudržný, bez prachu a mastnoty.
Lazurol lihové mořidlo, pinie, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, pinie, 500 ml
Kód: 2504279
Kód dod.: 330016
EAN: 8591235043143
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, mahagon, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, mahagon, 500 ml
Kód: 2504274
Kód dod.: 330011
EAN: 8591235043099
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Paramo Lutex ATN asfaltový tmel k opravě starších střech, 9,6 kg
Paramo
Paramo Lutex ATN asfaltový tmel k opravě starších střech, 9,6 kg
Kód: 2502704
Kód dod.: 301127
EAN: 8595050311609
 
1 119 Kč
1 120 Kč
116.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K renovacím zestárlých nebo poškozených asfaltových hydroizolačních vrstev a skladeb, případně i v kombinaci s výztužnými vložkami. Používá se při teplotě nad 5 °C a sklonu do 10°.
-5%Sleva
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box oční aplikátor 1 kus
Artdeco
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box oční aplikátor 1 kus
Kód: 87446
Kód dod.: 6017
EAN: 4019674060179
 
36 Kč
38 Kč
36Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
mini jednostranný oční aplikátor pěnový aplikátor lze použít do magnetického boxu Duo
AKCE
-3%Sleva
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 15 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 15 kg
Kód: 2501850
Kód dod.: 400082
EAN: 8591235098358
 
459 Kč
475 Kč
30.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je kvalitní vodou ředitelná interiérová malířská barva určená pro bílé nátěry stěn a stropů.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Kód: 2506318
Kód dod.: 501998
EAN: 9000101141061
 
189 Kč
485.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilní montážní lepidlo a tmel pro interiér i exteriér s recepturou FlexTec. Vyznačuje se vysokou konečnou pevností a elasticitou spoje.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
909 Kč
50.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Radox
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Kód: 2601331
Kód dod.: 795444
EAN: 8720181336096
 
39.90 Kč
177.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Active je energizující tělový gel určený pro každodenní použití. Obsahuje osvěžující kombinaci mořské soli a citronové trávy, která pomáhá probudit smysly a dodat energii na celý den.
Spokar kartáček na ruce s bílou pemzou 3105/1
Spokar®
Spokar kartáček na ruce s bílou pemzou 3105/1
Kód: 19215
Kód dod.: 570220
EAN: 8593534330412
60%
38.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáček na ruce s bílou pemzou, z jedné strany kartáček z druhé pemza. Délka kartáčku 8 cm a výška vlasu 1 cm. Osazenou syntetická vlákna PA, mix barev dle skladové dostupnosti (bílá, béžová, modrá) - český výrobce.
AKCE
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
100%
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný flexi zapalovač s regulací výšky plamene a s funkcí TURBO – větruodolný plamen. Vhodný pro zapalování především venkovních grilů, ohnišť atd.
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Artdeco
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Kód: 2401631
Kód dod.: 46071
EAN: 4052136237610
 
491 Kč
19 640Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozjasněte svou tvář přirozeným leskem díky této mimořádně jemné podkladové bázi. Její lehká a hedvá
-44%Sleva
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Kód: 2502272
Kód dod.: ES543233
EAN: 4059729543233
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence lak na nehty 06 Fairy Nude propůjčí tvým nehtům přirozený šarm s decentním třpytem v hřejivé
-44%Sleva
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Kód: 2502269
Kód dod.: ES543165
EAN: 4059729543165
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům elegantní a ženský vzhled pomocí laku Essence 03 Fairy Rose. Decentně třpytivý
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.