cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová maska pro poškozené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Ecover
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Kód: 2204102
Kód dod.: 339922
EAN: 5000204254976
 
399.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento eko gel na praní byl vyvinut pro barevné prádlo, bílé prádlo a černé prádlo.
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Kód: 51603
Kód dod.: 761121
EAN: 5900627056938
100%
279.90 Kč
62.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403024
Kód dod.: 760998
EAN: 9000101810141
100%
154.90 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Perwoll prací gel Renew Wool 40 dávek, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 40 dávek, 2000 ml
Kód: 2404517
Kód dod.: 759343
EAN: 9000101808506
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
-2%Sleva
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Kód: 2505965
Kód dod.: 765051
EAN: 4009175968609
 
239.90 Kč
244.90 Kč
11.42Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální eko prací gel s přírodními výtažky z heřmánku na bílé i barevné prádlo.
AKCE
-11%Sleva
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600065
Kód dod.: 885088
EAN: 8714789992204
 
159.90 Kč
179.90 Kč
1 066Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Caries Protection je účinným řešením pro ochranu vašich zubů před zubním kazem. Díky technologii Neo-Aminex remineralizuje oslabenou zubní sklovinu a vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech.
AKCE
-16%Sleva
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600062
Kód dod.: 885092
EAN: 8714789985077
 
159.90 Kč
189.90 Kč
1 066Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening je navržena speciálně pro citlivé zuby a poskytuje 24hodinovou ochranu před citlivostí. Fluorid v této pastě zajišťuje ochranu a zároveň obnovuje přirozenou bělost zubů.
AKCE
-12%Sleva
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600084
Kód dod.: 882290
EAN: 8718951652217
 
149.90 Kč
169.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Junior dětská zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro děti ve věku 6–12 let, kdy dochází k prořezávání stálých zubů. Tyto nové zuby mají ještě nedostatečně vyzrálou sklovinu, a jsou proto náchylnější ke vzniku zubního kazu.
Perwoll prací gel Renew Wool 60 dávek, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 60 dávek, 3000 ml
Kód: 2403555
Kód dod.: 760993
EAN: 9000101809640
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
-13%Sleva
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
880 Kč
1 007 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Dylan Blush Pink představuje éterickou a všeobjímající vůni, která spojuje radost se sofisti
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kód: 2506258
Kód dod.: 655223
EAN: 8592542014291
 
137 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oblíbené krystalické hnojivo nově v kapalné formě! Kristalon Muškát je kapalné hnojivo s mikroprvky jako rostlinnými „vitamíny“ pro výbornou kondici rostlin.
AKCE
-15%Sleva
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Kód: 2507865
Kód dod.: 678222
EAN: 8594021251418
 
28 Kč
32.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolná a účinná past na krysy vyrobená z pevného, pozinkovaného kovu. Je určena k likvidaci větších hlodavců, jako jsou krysy nebo potkani, a díky robustní konstrukci zvládne i opakované použití.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403025
Kód dod.: 760989
EAN: 9000101810684
100%
154.90 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403553
Kód dod.: 760994
EAN: 9000101809930
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403550
Kód dod.: 760991
EAN: 9000101809527
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404512
Kód dod.: 761273
EAN: 9000101808445
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507366
Kód dod.: 761044
EAN: 9000101810295
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Avrilé Deep Black prací gel na černé prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Deep Black prací gel na černé prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600994
Kód dod.: 757047
EAN: 8594220860084
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Deep Black s novou vylepšenou technologií je speciálně vyvinutý pro praní tmavého a černého prádla.
Versace pour Homme vlasový a tělový šampon 250 ml
Versace
Versace pour Homme vlasový a tělový šampon 250 ml
Kód: 2200357
Kód dod.: 13150
EAN: 8011003996018
 
799 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Nová pánská vůně Versace pour Homme je samou e
Colgate Max White Expert Original zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Expert Original zubní pasta 75 ml
Kód: 2600917
Kód dod.: 885387
EAN: 7509546064857
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max White Expert Original neodstraňuje pouze povrchové skvrny, ale díky zcela unikátnímu složení zasahuje bělicí účinek hlouběji. Spolehlivě odstraní skvrny zpod povrchu zubní skloviny.
Perwoll prací gel Renew Wool 20 dávek, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 20 dávek, 1000 ml
Kód: 2404029
Kód dod.: 765268
EAN: 9000101810387
 
154.90 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
AKCE
Jelen univerzální prací gel levandule, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univerzální prací gel levandule, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2501961
 
EAN: 8596422551661
 
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Levandule je šetrný a účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy prádla a barev.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.