cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-14%Sleva
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600916
Kód dod.: 885355
EAN: 8718951516014
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní pasta COMPLETE CARE je zubní pasta s obsahem fluoridu cínatého a fosforečnanu zinečnatého, která poskytuje kompletní ochranu pro zdravá ústa. Chrání před zubním kazem, oslabením zubní skloviny, zubním kamenem a podrážděním dásní.
Colgate Max White Optic bělicí zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Optic bělicí zubní pasta 75 ml
Kód: 2600931
Kód dod.: 885282
EAN: 8718951050860
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max White Optic dodá vašemu úsměvu viditelně bělejší vzhled už po prvním čištění a při pravidelném používání pomáhá udržet zuby dlouhodobě zářivé.
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Kód: 2601096
Kód dod.: 885284
EAN: 8718951688001
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Max White Sparkle Diamonds rozjasní vaši sklovinu. Bělící zubní pasta s technologií FreshFX také poskytuje dlouhotrvající chladivý účinek a odstraňuje nežádoucí pigmentaci zubů.
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 1908702
Kód dod.: 761128
EAN: 5900627090529
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Kód: 2508600
Kód dod.: 775414
EAN: 8015194533205
 
189.90 Kč
5.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek účinně pere barevné prádlo, chrání jeho syté barvy a zanechává ho svěže čisté.
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2507536
Kód dod.: 761159
EAN: 5908252011926
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem a ovocnou vůní na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
AKCE
-11%Sleva
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600065
Kód dod.: 885088
EAN: 8714789992204
 
159.90 Kč
179.90 Kč
1 066Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Caries Protection je účinným řešením pro ochranu vašich zubů před zubním kazem. Díky technologii Neo-Aminex remineralizuje oslabenou zubní sklovinu a vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech.
AKCE
-16%Sleva
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600062
Kód dod.: 885092
EAN: 8714789985077
 
159.90 Kč
189.90 Kč
1 066Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening je navržena speciálně pro citlivé zuby a poskytuje 24hodinovou ochranu před citlivostí. Fluorid v této pastě zajišťuje ochranu a zároveň obnovuje přirozenou bělost zubů.
AKCE
-12%Sleva
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600084
Kód dod.: 882290
EAN: 8718951652217
 
149.90 Kč
169.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Junior dětská zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro děti ve věku 6–12 let, kdy dochází k prořezávání stálých zubů. Tyto nové zuby mají ještě nedostatečně vyzrálou sklovinu, a jsou proto náchylnější ke vzniku zubního kazu.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
Colgate zubní pasta Max White White Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max White White Crystals 125 ml
Kód: 2600093
Kód dod.: 885192
EAN: 8718951312845
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta spojuje každodenní bělení s ochranou před zubním kazem a díky technologii FreshFX přináší dlouhotrvající pocit svěžesti pro zářivý a zdravě vypadající úsměv.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Clinical Expert zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Clinical Expert zubní pasta 75 ml
Kód: 2600968
Kód dod.: 885352
EAN: 8718951716384
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato speciálně vyvinutá zubní pasta je ideální pro osoby s citlivými zuby a poskytuje trvalou ochranu při každodenním čištění. Využívá klinicky ověřenou technologii PRO-ARGIN, doporučovanou zubními lékaři, která účinně chrání citlivé zuby.
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Kód: 2601084
Kód dod.: 885286
EAN: 8718951687646
 
69.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total Activ Fresh poskytuje pokročilou ochranu celé ústní dutiny a je navržena tak, aby bojovala proti hlavním příčinám ústních problémů ještě dříve, než vzniknou. Antibakteriální ochrana pomáhá chránit zuby, jazyk a dásně.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Aktivní obnova dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
AKCE
-9%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Kód: 2407449
Kód dod.: 761038
EAN: 9000101810172
90%
399.90 Kč
439.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Kód: 2508268
Kód dod.: 716151
EAN: 8594221200285
 
107 Kč
119.90 Kč
1.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Mountain Flower prací gel 3 l je tekutý prací prostředek určený pro praní barevného prádla.
AKCE
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom, 40 dávek, 2 l
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom, 40 dávek, 2 l
Kód: 2500370
Kód dod.: 761270
EAN: 9000101809992
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte nový prací gel PERWOLL Renew Dark Bloom, který je vybaven inovativním složením Triple Renew.
Waschkönig Color Persian Mystery prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Persian Mystery prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603019
Kód dod.: 759256
EAN: 4260418936681
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Color Persian Mystery je určený pro praní barevného prádla.
Versace pour Homme vlasový a tělový šampon 250 ml
Versace
Versace pour Homme vlasový a tělový šampon 250 ml
Kód: 2200357
Kód dod.: 13150
EAN: 8011003996018
 
799 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Nová pánská vůně Versace pour Homme je samou e
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Henkel Rex
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Kód: 2501845
Kód dod.: 765406
EAN: 9000101800678
 
329.90 Kč
331 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek účinně odstraňuje skvrny a je ideální pro velké objemy prádla.
AKCE
Jelen univerzální prací gel levandule, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univerzální prací gel levandule, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2501961
Kód dod.: 756983
EAN: 8596422551661
 
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Levandule je šetrný a účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy prádla a barev.
Real Green Clean prací gel, 42 praní, 1,5 l
Zenit Real
Real Green Clean prací gel, 42 praní, 1,5 l
Kód: 2505140
Kód dod.: 765179
EAN: 8594004373199
 
184.90 Kč
4.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na bílé a barevné prádlo bez fosfátů, barviv a optických rozjasňovačů.
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Kód: 2506031
Kód dod.: 765184
EAN: 8594004375919
 
554.90 Kč
3.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na bílé a barevné prádlo bez fosfátů, barviv a optických rozjasňovačů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.