cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600065
Kód dod.: 885088
EAN: 8714789992204
 
179.90 Kč
1 199.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Caries Protection je účinným řešením pro ochranu vašich zubů před zubním kazem. Díky technologii Neo-Aminex remineralizuje oslabenou zubní sklovinu a vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech.
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600062
Kód dod.: 885092
EAN: 8714789985077
 
189.90 Kč
1 266Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening je navržena speciálně pro citlivé zuby a poskytuje 24hodinovou ochranu před citlivostí. Fluorid v této pastě zajišťuje ochranu a zároveň obnovuje přirozenou bělost zubů.
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600084
Kód dod.: 882290
EAN: 8718951652217
 
169.90 Kč
1 132.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Junior dětská zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro děti ve věku 6–12 let, kdy dochází k prořezávání stálých zubů. Tyto nové zuby mají ještě nedostatečně vyzrálou sklovinu, a jsou proto náchylnější ke vzniku zubního kazu.
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Biolit
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 1901000
Kód dod.: 675259
EAN: 5000204088427
100%
104.90 Kč
419.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzovač hmyzu Biolit účinně působí velmi rychle. Biolit poskytne dlouhodobou ochranu vašeho domova až na 12 týdnů.
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
AKCE
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
16 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robustní past na myši vyrobena z pozinkovaného kovu, určená pro snadné a účinné chytání malých hlodavců.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
AKCE
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Kód: 2403029
Kód dod.: 765416
EAN: 9000101802818
 
290 Kč
8.06Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Kód: 2404522
Kód dod.: 765407
EAN: 9000101802313
 
329.90 Kč
331 Kč
7.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Ecover
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Kód: 2204102
Kód dod.: 339922
EAN: 5000204254976
 
399.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento eko gel na praní byl vyvinut pro barevné prádlo, bílé prádlo a černé prádlo.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Aktivní obnova dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
AKCE
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403025
Kód dod.: 760989
EAN: 9000101810684
100%
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403553
Kód dod.: 760994
EAN: 9000101809930
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403550
Kód dod.: 760991
EAN: 9000101809527
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404512
Kód dod.: 761273
EAN: 9000101808445
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507366
Kód dod.: 761044
EAN: 9000101810295
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Avrilé Deep Black prací gel na černé prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Deep Black prací gel na černé prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600994
Kód dod.: 757047
EAN: 8594220860084
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Deep Black s novou vylepšenou technologií je speciálně vyvinutý pro praní tmavého a černého prádla.
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová maska pro poškozené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Kód: 2407449
Kód dod.: 761038
EAN: 9000101810172
90%
439.90 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Kód: 2508268
Kód dod.: 716151
EAN: 8594221200285
 
107 Kč
119.90 Kč
1.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Mountain Flower prací gel 3 l je tekutý prací prostředek určený pro praní barevného prádla.
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Alufix
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Kód: 2600740
Kód dod.: 956161
EAN: 5949509000324
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix univerzální hliníkové grilovací misky jsou praktickým řešením pro přípravu a servírování pokrmů na grilu i v troubě.
Colgate Max White Optic bělicí zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Optic bělicí zubní pasta 75 ml
Kód: 2600931
Kód dod.: 885282
EAN: 8718951050860
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max White Optic dodá vašemu úsměvu viditelně bělejší vzhled už po prvním čištění a při pravidelném používání pomáhá udržet zuby dlouhodobě zářivé.
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Kód: 2601096
Kód dod.: 885284
EAN: 8718951688001
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Max White Sparkle Diamonds rozjasní vaši sklovinu. Bělící zubní pasta s technologií FreshFX také poskytuje dlouhotrvající chladivý účinek a odstraňuje nežádoucí pigmentaci zubů.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.