cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 4 l
Kód: 2503916
Kód dod.: 199596
EAN: 8595073020786
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2503918
Kód dod.: 210056
EAN: 8595073021868
 
189 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Kód: 2503842
Kód dod.: 190724
EAN: 8595073013672
 
207 Kč
345Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
Kód: 2508795
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
150 Kč
375Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 375 ml
Kód: 2503884
Kód dod.: 190679
EAN: 8595073020564
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-31%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 9 l
Kód: 2600131
Kód dod.: 198311
EAN: 8595073020557
 
2 257 Kč
3 255 Kč
250.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Kód: 2506126
Kód dod.: 960958
EAN: 8712581549824
 
38 Kč
9.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 tmavě hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 tmavě hnědá, 700 g
Kód: 2500194
Kód dod.: 355830
EAN: 8592474019203
 
289 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 tmavě hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 tmavě hnědá, 700 g
Kód: 2500189
Kód dod.: 355954
EAN: 8592474018978
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0220 světle hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0220 světle hnědá, 700 g
Kód: 2500192
Kód dod.: 355820
EAN: 8592474019180
 
289 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Kód: 2500622
Kód dod.: 190993
EAN: 8595073020649
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý mat, 400 ml
Kód: 2501667
Kód dod.: 107007
EAN: 4009506099972
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý mat ral 9005 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
Kód: 2501887
Kód dod.: 107036
EAN: 4009506096018
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3020 dopravní červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3020 dopravní červená, 400 ml
Kód: 2501885
Kód dod.: 107024
EAN: 4009506093208
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1016 žluť sírová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1016 žluť sírová, 400 ml
Kód: 2501883
Kód dod.: 107056
EAN: 4009506091167
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
Kód: 2501890
Kód dod.: 107069
EAN: 8592884012573
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Ajax na podlahy a povrchy Boost Vinegar Lavender univerzální, vinný ocet a levandule, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Boost Vinegar Lavender univerzální, vinný ocet a levandule, 1 l
Kód: 1802876
Kód dod.: 700306
EAN: 8718951190221
100%
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ajax univerzální čisticí prostředek s vůní vinného octa a levandule. Na 5 l vody 2 uzávěry, lze použít i neředěný na odolné a těžko odstranitelné skvrny.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1028 žlutá melounová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1028 žlutá melounová, 400 ml
Kód: 2503467
Kód dod.: 107013
EAN: 4009506091280
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
231 Kč
249 Kč
330Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
Kód: 2503552
Kód dod.: 107061
EAN: 4009506095158
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Kód: 2503857
Kód dod.: 197282
EAN: 8595073014006
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Kód: 2504352
Kód dod.: 328609
EAN: 8591235045666
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 600 ml
Kód: 2504349
Kód dod.: 328661
EAN: 8591235045925
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
truckZdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 9 l
Kód: 2504430
Kód dod.: 328612
EAN: 8591235055580
 
4 749 Kč
527.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.