cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0911 stříbrná, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0911 stříbrná, 700 g
Kód: 2503996
Kód dod.: 355915
EAN: 8592474019418
 
373 Kč
532.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0243 hnědá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0243 hnědá, 4 l
Kód: 2503867
Kód dod.: 328357
EAN: 8595073022377
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Kód: 2503890
Kód dod.: 328347
EAN: 8595073022346
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Kód: 2504116
Kód dod.: 328340
EAN: 8595073022339
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Kód: 2504111
Kód dod.: 217520
EAN: 8595073021936
 
345 Kč
575Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Kód: 2506126
Kód dod.: 960958
EAN: 8712581549824
 
38 Kč
9.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 600 ml
Kód: 2503855
Kód dod.: 196826
EAN: 8595073013962
 
332 Kč
553.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 750 ml
Kód: 2500617
Kód dod.: 190131
EAN: 8595073020489
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-6%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8140 červeň rumělka světlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8140 červeň rumělka světlá, 4 l
Kód: 2503926
Kód dod.: 204641
EAN: 8595073021448
 
1 849 Kč
1 969 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5014 zeleň pastelová světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5014 zeleň pastelová světlá, 750 ml
Kód: 2503870
Kód dod.: 193185
EAN: 8595073020915
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1550 antracit RAL 7016, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1550 antracit RAL 7016, 4 l
Kód: 2505905
Kód dod.: 198742
EAN: 8591235096439
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Solo Citronela svíčka ve skle proti hmyzu 205 g
Solo
Solo Citronela svíčka ve skle proti hmyzu 205 g
Kód: 2602826
Kód dod.: 962771
EAN: 8595711501158
 
79.90 Kč
389.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citronelová svíčka ve skle je praktický pomocník pro venkovní i vnitřní použití, který pomáhá odpuzovat komáry a další obtěžující hmyz.
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
viGO!
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 2501925
Kód dod.: 954598
EAN: 5902841470651
 
36.90 Kč
2.05Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack voňavé pytle do košů s uchy parfémované levandulí, silné 10 µ, rozměr pytle 60 × 72 cm, objem pytle 60 l, balení 18 ks.
BALTECH technický líh P6413, 4 l
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 4 l
Kód: 2504065
Kód dod.: 460546
EAN: 8595073019537
 
382 Kč
95.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro technické účely, na brzdové soustavy nákladních automobilů, k odmašťování a odstraňování nečistot, k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů.
Schauma Moisture & Shine šampon na vlasy pro normální až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Moisture & Shine šampon na vlasy pro normální až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2400237
Kód dod.: 845258
EAN: 9000101704976
 
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma šampon na vlasy s rýžovou vodou a vůní pivoňky pro normální až suché vlasy.
Nivea Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF30 50ml
Kód: 2507705
Kód dod.: 822806
EAN: 9005800396903
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Výživný denní krém SPF 30 přináší všestrannou péči pro suchou a citlivou pleť.
truckZdarma
Giorgio Armani Stronger With You Powerfully parfémovaná voda pro muže 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Stronger With You Powerfully parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2601110
Kód dod.: LG206300
EAN: 3614274747058
 
3 085 Kč
30 850Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální vanilková vůně byla uvedena v roce 2026 Poznejte nový rozměr mužského charismatu díky vů
-5%Sleva
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 8017 hnědá čokoláda, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 8017 hnědá čokoláda, 5 kg
Kód: 2504965
Kód dod.: 328842
EAN: 8595002327214
 
1 579 Kč
1 655 Kč
315.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
Ajax na podlahy a povrchy Boost Vinegar Lavender univerzální, vinný ocet a levandule, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Boost Vinegar Lavender univerzální, vinný ocet a levandule, 1 l
Kód: 1802876
Kód dod.: GR01950A
EAN: 8718951190221
100%
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ajax univerzální čisticí prostředek s vůní vinného octa a levandule. Na 5 l vody 2 uzávěry, lze použít i neředěný na odolné a těžko odstranitelné skvrny.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0260 hnědá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0260 hnědá, 0,7 kg
Kód: 2503151
Kód dod.: 356220
EAN: 8594040502621
 
221 Kč
239 Kč
315.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 600 ml
Kód: 2504340
Kód dod.: 328607
EAN: 8591235045659
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Kód: 2504505
Kód dod.: 328675
EAN: 8591235056730
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 600 ml
Kód: 2504347
Kód dod.: 328649
EAN: 8591235045864
 
369 Kč
615Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.