cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Ceys Sella Flex polyuretanový tmel, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Sella Flex polyuretanový tmel, bílý, 280 ml
Kód: 2506750
Kód dod.: 503092
EAN: 8411519760026
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Sella Flex je elastický polyuretanový tmel určený k utěsňování a vyplňování spár, spojů a prasklin.
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2400756
Kód dod.: 840140
EAN: 9005800400785
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejsilnější tuhý antiperspirant od značky Nivea.
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubní pasta, 90 g
Kód: 2501604
Kód dod.: 884980
EAN: 6902088961430
 
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze – zubní pasta s antibakteriálním účinkem a eukalyptovou svěžestí
Carlson Oceán Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Oceán Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2507508
Kód dod.: 732094
EAN: 8591522337924
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
Carlson Havaj Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Havaj Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2506205
Kód dod.: 732090
EAN: 8591522337948
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
Nivea Creme Soft Pečující sprchový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Pečující sprchový gel, 50 ml
Kód: 2506693
Kód dod.: 795257
EAN: 42398066
 
39.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o pokožku i během sprchování. Šetrný sprchový gel vaši kůži nevysuší. Zanechá ji naopak krásně hebkou a hydratovanou, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu.
AKCE
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Kód: 2600579
Kód dod.: 839163
EAN: 9005800384245
 
108 Kč
1 080Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající až 48hodinovou ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Kód: 2508675
Kód dod.: 835604
EAN: 80942719
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – kuličkový deodorant s vůní vodních květin a 48h ochranou
-7%Sleva
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Musí toho tolik zastat, a přitom jsou tak jemné. Vaše ruce! Pečujte o ně a chraňte je před vysušováním. Věřte síle přírody: NIVEA Ochranný krém na ruce.
-11%Sleva
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Nivea®
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Kód: 2508689
Kód dod.: 821104
EAN: 9005800388274
 
129.90 Kč
145.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si osvěžující lehké složení Nivea Soft denního krému s SPF 15 pro zdravou, sjednocenou a zářící pokožku.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0260 hnědá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0260 hnědá, 0,7 kg
Kód: 2503151
Kód dod.: 356220
EAN: 8594040502621
 
221 Kč
239 Kč
315.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
231 Kč
249 Kč
330Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-3%Sleva
Wellaflex Frizz Smoot 7v1 krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Smoot 7v1 krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Kód: 2508656
Kód dod.: 860523
EAN: 4064666984193
 
131 Kč
134.90 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Frizz Smooth je uhlazující krém na vlasy, který pomáhá zkrotit krepaté, nepoddajné a elektrizující vlasy.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Kód: 2503240
Kód dod.: 356442
EAN: 8591235010794
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2503918
Kód dod.: 210056
EAN: 8595073021868
 
189 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
-7%Sleva
Nivea Q10 UV Fluid OF 50 denní krém proti vráskám, 40 ml
Nivea®
Nivea Q10 UV Fluid OF 50 denní krém proti vráskám, 40 ml
Kód: 2508699
Kód dod.: 822404
EAN: 9005800389554
 
334.90 Kč
359.90 Kč
8 372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký denní fluid s vysokým ochranným faktorem SPF 50, který chrání pleť před UVA i UVB zářením a zároveň působí proti vráskám.
-7%Sleva
Nivea Essential Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF15 50ml
Kód: 2507089
Kód dod.: 822823
EAN: 4005900935540
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Essential Výživný denní krém SPF 15 nabízí komplexní péči pro suchou a citlivou pleť.
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 2,8 kg
Kód: 2504936
Kód dod.: 355115
EAN: 8590892121201
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 5 kg
Kód: 2502750
Kód dod.: 355114
EAN: 8590892112902
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Glysolid krém na ruce Classica, 200 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, 200 ml
Kód: 2501941
Kód dod.: 794677
EAN: 59097167
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309549
Kód dod.: 820036
EAN: 8592297009696
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační ochranný krém je obohacený olivovým olejem, který chrání pokožku před vysoušením. Olivový olej je zdrojem vitamínů A a E, napomáhá obnově kožních buněk, zvyšuje elasticitu pokožky a tím zpomaluje proces stárnutí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.