cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
685 Kč
228.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice XL - 10, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice XL - 10, 1 pár
Kód: 2601403
Kód dod.: 588343
EAN: 0710497223515
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti XL (10) jsou praktickou ochranou rukou při běžných pracích na zahradě.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0250 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0250 palisandr, 700 g
Kód: 2501896
Kód dod.: 356439
EAN: 8591235039832
 
209 Kč
298.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0199 černá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0199 černá, 700 g
Kód: 2503236
Kód dod.: 356418
EAN: 8591235010329
 
185 Kč
264.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0815 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0815 červená, 700 g
Kód: 2503247
Kód dod.: 356490
EAN: 8591235010398
 
265 Kč
378.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
295 Kč
421.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0530 zelená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503241
Kód dod.: 356448
EAN: 8591235011210
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
RYOR Trio denní aktivní krém SPF 30 s UV ochranou, 50 ml
Ryor
RYOR Trio denní aktivní krém SPF 30 s UV ochranou, 50 ml
Kód: 73911
Kód dod.: 822693
EAN: 8594007977769
 
219.90 Kč
235.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polomastný denní krém s kyselinou hyaluronovou, extraktem z mořských řas, betaglukanem a vitaminem E. Vysoký stupeň ochrany pleti - SPF 30.
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Kód: 2407104
Kód dod.: 860093
EAN: 9000101737066
 
164.90 Kč
165 Kč
1 099.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na vlasy určený pro hladké, uhlazené a lesklé vlasy bez krepatění. Poskytuje vlasům intenzivní hydrataci a vyhlazení, chrání je před poškozením a zanechává je hedvábně jemné.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
231 Kč
249 Kč
330Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0260 hnědá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0260 hnědá, 0,7 kg
Kód: 2503151
Kód dod.: 356220
EAN: 8594040502621
 
221 Kč
239 Kč
315.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
179 Kč
1 193.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Kód: 2601384
Kód dod.: 856032
EAN: 8586000089693
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeným způsobem napomáhá výživě vašich vlasů, které se stávají pevnější, mají zdravý vzhled a postupně se zbavují nadbytečné mastnoty. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
AKCE
-3%Sleva
Wellaflex Frizz Smoot 7v1 krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Smoot 7v1 krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Kód: 2508656
Kód dod.: 860523
EAN: 4064666984193
 
131 Kč
134.90 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Frizz Smooth je uhlazující krém na vlasy, který pomáhá zkrotit krepaté, nepoddajné a elektrizující vlasy.
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Nordics
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Kód: 2602805
Kód dod.: 885414
EAN: 3800500324258
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Probiotic Strawberry Fresh je dětská zubní pasta s jemnou jahodovou příchutí, určená pro každodenní péči o dětské zuby a dásně.
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2502757
Kód dod.: 355129
EAN: 8590892112247
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 700 g
Kód: 2502776
Kód dod.: 355184
EAN: 8590892112292
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
Kód: 2502787
Kód dod.: 355204
EAN: 8590892113459
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
Kód: 2503079
Kód dod.: 355192
EAN: 8590892113558
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA vyplňující denní krém proti stárnutí 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA vyplňující denní krém proti stárnutí 50 ml
Kód: 2602782
Kód dod.: 822740
EAN: 3600522895114
 
444.90 Kč
8 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA denní krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá vyplňovat vrásky, intenzivně hydratuje pleť a přispívá k mladistvějšímu vzhledu.
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309549
Kód dod.: 820036
EAN: 8592297009696
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační ochranný krém je obohacený olivovým olejem, který chrání pokožku před vysoušením. Olivový olej je zdrojem vitamínů A a E, napomáhá obnově kožních buněk, zvyšuje elasticitu pokožky a tím zpomaluje proces stárnutí.
Glysolid krém na ruce Classica, 200 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, 200 ml
Kód: 2501941
Kód dod.: 794677
EAN: 59097167
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.