cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gel pro intimní hygienu, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gel pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 2504755
Kód dod.: 800106
EAN: 8594009478660
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herbavera gel pro intimní hygienu s kyselinou mléčnou a aloe vera.
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 625 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 625 ml
Kód: 2505451
Kód dod.: 810084
EAN: 9005800308456
 
314.90 Kč
503.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po sametově hebké pokožce bez podráždění? Vyzkoušejte Krémové tělové mléko Smooth Sensation, které díky svému složení pokožku nejen hydratuje a vyživuje, ale také zjemňuje.
Naturalis relaxační lázeň – Lavender Magic 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň – Lavender Magic 1000 ml
Kód: 2508867
Kód dod.: 805015
EAN: 8596048012508
90%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Lavender Magic je přípravek do koupele s vůní levandule, který zklidňuje tělo i mysl a navozuje dokonalou relaxaci.
Herbavera Kafrovka mazání s kafrem a konopím, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Kafrovka mazání s kafrem a konopím, 200 ml
Kód: 2507009
Kód dod.: 812083
EAN: 8594009476918
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečný pomocník při masáži unavených svalů a kloubů. Kafr se rychle vstřebává do kůže a v místě aplikace vyvolává mírně hřejivý pocit.
Nivea Rich Nourishing výživné tělové mléko, 625 ml
Nivea®
Nivea Rich Nourishing výživné tělové mléko, 625 ml
Kód: 2505450
Kód dod.: 810083
EAN: 4005808779543
 
314.90 Kč
503.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživné tělové mléko s obsahem vitaminu E a mandlového oleje.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Lacalut Aktiv zubní pasta + zubní kartáček, 75 ml
Lacalut
Lacalut Aktiv zubní pasta + zubní kartáček, 75 ml
Kód: 2602694
Kód dod.: 885317
EAN: 4016369047347
100%
99.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lacalut Aktiv zubní pasta s přiloženým zubním kartáčkem pomáhá pečovat o dásně a každodenní ústní hygienu.
AKCE
Astrid oční gel Hydro X-Cell proti otokům a kruhům, 15 ml
Astrid
Astrid oční gel Hydro X-Cell proti otokům a kruhům, 15 ml
Kód: 2602936
Kód dod.: 820459
EAN: 8592297010210
 
189.90 Kč
12 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní kosmetika Astrid pro péči o citlivou pleť.
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Kód: 2502926
Kód dod.: 519173
EAN: 5411183030084
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 63076
Kód dod.: 519430
EAN: 8691451080400
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Kód: 2507872
Kód dod.: 511337
EAN: 8591235100846
 
118 Kč
147.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
Polykar Finiš stříkací tmel, dvousložkový polyesterový + tužidlo, 1 kg
Polykar
Polykar Finiš stříkací tmel, dvousložkový polyesterový + tužidlo, 1 kg
Kód: 2502894
Kód dod.: 512360
EAN: 8594007010411
 
529 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stříkací tmel určený k vytvoření rovnoměrné vrstvy tmelu, která je potřebná před nástřikem plniče a následně vrchního laku na automobilových karoseriích a jiných kovových plochách a sklolaminátových nástavbách a dílech.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
AKCE
-13%Sleva
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Den Braven
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Kód: 2502911
Kód dod.: 518770
EAN: 8711595025942
 
93 Kč
107 Kč
332.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro interiéry a exteriéry. Opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu, dřevu, betonu. Tmelení spojovacích spár mezi rámy oken, dveří a zdivem.
Epolex 350 g/m² laminovací skelná tkanina, 2 m²
Epolex
Epolex 350 g/m² laminovací skelná tkanina, 2 m²
Kód: 2504852
Kód dod.: 502756
EAN: 8591235075021
 
214 Kč
107Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Epolex laminovací skelná tkanina se používá ve spojení s pryskyřicí EPOLEX k opravám laminátových předmětů. Skelné tkaniny se spolu s polyesterovými pryskyřicemi používají pro laminování.
-9%Sleva
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 6 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 6 kg
Kód: 2504873
Kód dod.: 515133
EAN: 8591235075892
 
352 Kč
385 Kč
58.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
CERESIT CS 11 Acryl, bílý, 300 ml
Henkel Ceresit
CERESIT CS 11 Acryl, bílý, 300 ml
Kód: 2506466
Kód dod.: 519408
EAN: 4015000414531
 
82.90 Kč
276.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CERESIT CS 11 Acryl je elastický jednosložkový akrylátový tmel určený k vyplňování spár a prasklin ve zdivu, omítkách, sádrokartonu i při zateplování, vhodný pro použití v interiéru i exteriéru na nepohyblivých místech.
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Kód: 2506896
Kód dod.: 519459
EAN: 9000100978439
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Epolex
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Kód: 2504854
Kód dod.: 502777
EAN: 8591235075090
 
355 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů z přírodního a umělého kamene.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
99.90 Kč
105 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
57.90 Kč
60.90 Kč
144.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
265 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sváří za studena (hliník, měď), utěsňuje, spojuje a vyplňuje trhliny. Působí také jako ochranný film proti korozi. Je odolný kyselinám, detergentům a minerálům. Ani časem se nedrolí.
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Kód: 2503334
Kód dod.: 517112
EAN: 8594002535575
 
305 Kč
43.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.