cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Mako color
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Kód: 2503674
Kód dod.: 100108
EAN: 4029534642445
 
315 Kč
787.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základový a plnící nástřik, může být použit bez základního nástřiku, za normálních okolností přestříkatelný všemi běžnými lakovacími systémy, také 2K a vodouředitelnými, bez nutnosti mezibroušení.
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Kód: 2506896
Kód dod.: 519459
EAN: 9000100978439
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Epolex
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Kód: 2504854
Kód dod.: 502777
EAN: 8591235075090
 
355 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů z přírodního a umělého kamene.
L'ORÉAL PARiS oční krém proti vráskám Revitalift Filler 15 ml
L'Oréal Paris
L'ORÉAL PARiS oční krém proti vráskám Revitalift Filler 15 ml
Kód: 95188
Kód dod.: 822749
EAN: 3600523201310
 
384.90 Kč
25 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler oční krém proti vráskám obnovuje ztrátu plnosti v oblasti lícních kostí až k vnitřnímu koutku oka, která věkem často přichází o svou pružnost.
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Kód: 08741
Kód dod.: 822525
EAN: 9005800390703
 
264.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte cíleně o citlivou pleť kolem očí! Složení se 100% pleti identickým koenzymem Q10 účinně bojuje proti vráskám. Zkuste: NIVEA Zpevňující oční krém proti vráskám Q10 POWER.
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 250 ml
Kód: 41299
Kód dod.: 88130
EAN: 4005808247349
100%
164.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pochlubte se sametově hebkou pokožkou! Krémové složení s bambuckým máslem pokožku intenzivně hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou: NIVEA Krémové tělové mléko Smooth Sensation.
-11%Sleva
Payot Source Hydratant Adaptogene Regard Stick hydratační tyčinka na oční kontury 4,5 g
Payot Paris
Payot Source Hydratant Adaptogene Regard Stick hydratační tyčinka na oční kontury 4,5 g
Kód: 2304153
Kód dod.: 65118805
EAN: 3390150589201
 
759 Kč
849 Kč
151 800Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Seznamte se s adaptogenní hydratační tyčinkou na oči Source! Tento produkt s efektem ledové kostky,
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Kód: 2508219
Kód dod.: 805016
EAN: 8596048012492
100%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Golden Argan je přípravek do koupele s arganovým olejem, který vyživuje pokožku, zanechává ji hebkou a přináší pocit luxusní relaxace.
Nivea Men Cool Kick tělové mléko pro muže 400 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick tělové mléko pro muže 400 ml
Kód: 2507831
Kód dod.: 810105
EAN: 9005800383941
 
204.90 Kč
512.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Men Cool Kick tělové mléko pro muže, 400 ml, přináší intenzivní hydrataci a osvěžující pocit v jednom.
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gel pro intimní hygienu, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gel pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 2504755
Kód dod.: 800106
EAN: 8594009478660
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herbavera gel pro intimní hygienu s kyselinou mléčnou a aloe vera.
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 625 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 625 ml
Kód: 2505451
Kód dod.: 810084
EAN: 9005800308456
 
314.90 Kč
503.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po sametově hebké pokožce bez podráždění? Vyzkoušejte Krémové tělové mléko Smooth Sensation, které díky svému složení pokožku nejen hydratuje a vyživuje, ale také zjemňuje.
Dixi vlasové tonikum proti lupům, 7× 10 ml
Dixi
Dixi vlasové tonikum proti lupům, 7× 10 ml
Kód: 2404453
Kód dod.: 857006
EAN: 8586000087965
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasové tonikum proti lupům v ampulích pro všechny typy vlasů .
Naturalis relaxační lázeň – Lavender Magic 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň – Lavender Magic 1000 ml
Kód: 2508867
Kód dod.: 805015
EAN: 8596048012508
90%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Lavender Magic je přípravek do koupele s vůní levandule, který zklidňuje tělo i mysl a navozuje dokonalou relaxaci.
Herbavera Kafrovka mazání s kafrem a konopím, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Kafrovka mazání s kafrem a konopím, 200 ml
Kód: 2507009
Kód dod.: 812083
EAN: 8594009476918
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečný pomocník při masáži unavených svalů a kloubů. Kafr se rychle vstřebává do kůže a v místě aplikace vyvolává mírně hřejivý pocit.
Nivea Rich Nourishing výživné tělové mléko, 625 ml
Nivea®
Nivea Rich Nourishing výživné tělové mléko, 625 ml
Kód: 2505450
Kód dod.: 810083
EAN: 4005808779543
 
314.90 Kč
503.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživné tělové mléko s obsahem vitaminu E a mandlového oleje.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Lacalut Aktiv zubní pasta + zubní kartáček, 75 ml
Lacalut
Lacalut Aktiv zubní pasta + zubní kartáček, 75 ml
Kód: 2602694
Kód dod.: 885317
EAN: 4016369047347
100%
99.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lacalut Aktiv zubní pasta s přiloženým zubním kartáčkem pomáhá pečovat o dásně a každodenní ústní hygienu.
AKCE
Astrid oční gel Hydro X-Cell proti otokům a kruhům, 15 ml
Astrid
Astrid oční gel Hydro X-Cell proti otokům a kruhům, 15 ml
Kód: 2602936
Kód dod.: 820459
EAN: 8592297010210
 
189.90 Kč
12 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní kosmetika Astrid pro péči o citlivou pleť.
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 1805777
Kód dod.: 856961
EAN: 8586000081406
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyvážená kombinace extraktů z aloe vera, měsíčku lékařského v revitalizačním kondicionéru zanechává vlasy hebké, vzdušné a snadno rozčesatelné.
AKCE
-1%Sleva
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Parodontax®
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Kód: 1806762
 
EAN: 5054563049889
 
222 Kč
224.90 Kč
74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Usazování plaku může způsobovat problémy s dásněmi. Zubní kartáček parodontax je speciálně navržen pro lidi s krvácejícími dásněmi. Jeho extra jemná vlákna jsou šetrná k dásním, ale účinná pro odstraňování plaku.
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 48584
Kód dod.: 855232
EAN: 9000100398572
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Kur Oil Nutritive balzám pro dlouhé vlasy se sklonem k třepení. Redukuje až o 90 % roztřepených konečků.
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Kód: 11382
Kód dod.: 855442
EAN: 9000101658224
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Color Shine balzám pro barvené vlasy s extraktem z granátového jablka. Poskytuje dlouhotrvající ochranu barvy a intenzivní lesk v kombinaci šamponu s balzamem. *
CARPATHIA Herbarium revitalizační kondicionér s výtažky 8 bylin 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium revitalizační kondicionér s výtažky 8 bylin 250 ml
Kód: 2505820
Kód dod.: 856925
EAN: 8586000083875
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachový revitalizačný kondicionér s obsahom výťažkov z 8 bylín– aloe vera, echinacea, rumanček, nechtík, pupočník, medovka, hamamel a lipa vlasy posilňuje a revitalizuje. Vlasy sa po ňom ľahko rozčesávajú a nádherne sa lesknú.
Syoss Keratin balzám pro jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin balzám pro jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 2506321
Kód dod.: 855479
EAN: 9000101278217
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Keratin s Japonskem inspirovaným složením - s modrým lotosem pro snadno lámavé vlasy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.