cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0840 červenohnědá, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0840 červenohnědá, 5 kg
Kód: 2503917
Kód dod.: 180345
EAN: 8595073026474
 
1 399 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 600 ml
Kód: 2503846
Kód dod.: 192848
EAN: 8595073013740
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 4 l
Kód: 2503934
Kód dod.: 198304
EAN: 8595073020540
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 375 ml
Kód: 2503913
Kód dod.: 192977
EAN: 8595073020878
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-6%Sleva
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0280 hnědý, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0280 hnědý, 800 g
Kód: 2503921
Kód dod.: 180360
EAN: 8595073026368
 
259 Kč
277 Kč
323.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Kód: 2503872
Kód dod.: 193391
EAN: 8595073020977
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-6%Sleva
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 0,8 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 0,8 kg
Kód: 2505680
Kód dod.: 180398
EAN: 8591235094374
 
259 Kč
277 Kč
323.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Kód: 2503940
Kód dod.: 203839
EAN: 8595073021356
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
217 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 600 ml
Kód: 2500228
Kód dod.: 190128
EAN: 8595073013641
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 600 ml
Kód: 2500231
Kód dod.: 191608
EAN: 8595073013726
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0100 bílá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0100 bílá, 600 ml
Kód: 2500371
Kód dod.: 180100
EAN: 8595073020335
 
226 Kč
376.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i vnější prostředí, zejména pod syntetické a na vzduchu schnoucí nátěrové hmoty, k nátěrům např. plechových konstrukcí, strojů apod.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 750 ml
Kód: 2500619
Kód dod.: 190689
EAN: 8595073020571
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 750 ml
Kód: 2500632
Kód dod.: 194174
EAN: 8595073021042
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 750 ml
Kód: 2500624
Kód dod.: 191511
EAN: 8595073020694
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 750 ml
Kód: 2500628
Kód dod.: 192850
EAN: 8595073020847
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 750 ml
Kód: 2500626
Kód dod.: 191611
EAN: 8595073020779
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Kód: 2500622
Kód dod.: 190993
EAN: 8595073020649
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Kód: 2500634
Kód dod.: 194771
EAN: 8595073021141
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5080 zeleň hrášková, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5080 zeleň hrášková, 750 ml
Kód: 2500630
Kód dod.: 193309
EAN: 8595073020946
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 světle okrová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 světle okrová, 750 ml
Kód: 2500639
Kód dod.: 195889
EAN: 8595073021370
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 2,5 l
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 2,5 l
Kód: 2504131
Kód dod.: 328503
EAN: 8591235039092
 
1 435 Kč
574Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.