cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503707
Kód dod.: 400836
EAN: 8591235036213
 
755 Kč
50.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503721
Kód dod.: 400837
EAN: 8591235036442
 
1 229 Kč
49.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 30 Delicate Rose 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 30 Delicate Rose 1,8 g
Kód: 2501374
Kód dod.: 58160.30
EAN: 4052136288728
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Lip Chubby kombinuje přirozený barevný tón a lákavý lesk s účinnou péčí. Krémové složení
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Kód: 97806
Kód dod.: 797006
EAN: 8595025827753
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Lovela na bílé prací prášek pro miminka, 41 praní, 4,1 kg
Lovela
Lovela na bílé prací prášek pro miminka, 41 praní, 4,1 kg
Kód: 2004409
Kód dod.: 764013
EAN: 5900627092899
 
429.90 Kč
10.49Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovela prací prášek pro miminka je vhodná na praní všech druhů prádla, v pračce i v ruce, při všech teplotách. Speciálně vyvinuté hypoalergenní složení pro extra citlivou a dětskou pokožku, pro osoby trpící alergiemi a podrážděním.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Kód: 2210322
Kód dod.: 795397
EAN: 8008970043715
 
219.90 Kč
1 099.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
romatická vonná svíčka Tesori d´Oriente Fior di Loto vyrobena z vysoce kvalitních vosků a éterických olejů, provoní váš domov a vytvoří tak příjemnou a uvolněnou atmosféru.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 4 kg
Kód: 2500316
Kód dod.: 400880
EAN: 8591235065930
 
215 Kč
53.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
Harmony Good For Food 2vrstvé kuchyňské utěrky, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food 2vrstvé kuchyňské utěrky, 2 role
Kód: 2304250
Kód dod.: 908038
EAN: 8584014007344
 
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové utěrky v roli, 2-vrstvá, celulóza, v balení 2 ks. Utěrky jsou speciálně určené pro kontakt s jídlem a díky 2 vrstvám mají lepší pevnost a absorpci. Délka jedné role 19 metru.
Sunsilk šampon 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Kód: 2501580
Kód dod.: 794640
EAN: 8720182541338
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro všechny typy vlasů!
Fixaplast First Aid Aqua mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Aqua mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507493
Kód dod.: 905253
EAN: 8594027318245
 
29.90 Kč
1.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická výborně přilnavá voděodpudivá náplast vhodná na drobné oděrky a odřeniny.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
255 Kč
63.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Severochema Škrob 3E bílý ke škrobení prádla, 500 ml
Severochema 3E®
Severochema Škrob 3E bílý ke škrobení prádla, 500 ml
Kód: 01949
Kód dod.: 778020
EAN: 8595009210908
100%
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Škrob 3E s příjemnou parfemací je určen ke škrobení prádla. Zvyšuje účinnost praní a chrání vlákno prádla
AKCE
-12%Sleva
Domestos WC gel Lime na vodní kámen, 750 ml
Domestos
Domestos WC gel Lime na vodní kámen, 750 ml
Kód: 48748
Kód dod.: 716022
EAN: 8717644169490
100%
52.90 Kč
59.90 Kč
70.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Zero Lime dokonale vyčistí vaši toaletu a spolehlivě ji zbaví vodního kamene. Domestos Zéró Lime intenzivně zabíjí bakterie v toaletě.
-5%Sleva
Artdeco Rubicell Double Applicator for Trio Box oční aplikátor 1 kus
Artdeco
Artdeco Rubicell Double Applicator for Trio Box oční aplikátor 1 kus
Kód: 87447
Kód dod.: 6013
EAN: 4019674060131
 
54 Kč
57 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
oboustranný oční aplikátor obsahuje na každé straně pěnový aplikátor lze použít do magnetického bo
AKCE
-25%Sleva
Dr. Oetker dort - želé čiré 10 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker dort - želé čiré 10 g
Kód: 2600787
Kód dod.: 935014
EAN: 8595072600026
 
12 Kč
15.90 Kč
1 200Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dort–želé čiré od Dr. Oetkera je ideální pro vytváření lesklé a průhledné vrstvy na ovocných dortech, koláčích a dezertech.
Merkur bílá síla prací prášek pro bílé, 600 g
Merkur
Merkur bílá síla prací prášek pro bílé, 600 g
Kód: 06476
Kód dod.: 755010
EAN: 8592613576918
99%
30 Kč
2.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zárukou čistoskvoucího bílého prádla. Bezfosfátový přípravek se speciální bělící přísadou se hodí do všech typů praček i pro ruční praní
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Vileda®
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Kód: 2600564
Kód dod.: 575641
EAN: 4023103118591
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ukliďte jednoduše bez namáhání zad! Lopatka Vileda Flexi XL má extra dlouhou rukojeť (80 cm), po použití ji lze rozložit na 2 části a díky praktickému háčku na rukojeti zavěsit pro snazší skladování.
Privos vinné kvasinky univerzální, pro bílé odrůdy, 10 g
Privos
Privos vinné kvasinky univerzální, pro bílé odrůdy, 10 g
Kód: 2502084
Kód dod.: 934950
EAN: 8594033110185
 
29.90 Kč
2 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální kvasinky určeny pro všechny bílé odrůdy révy vinné. Dávka 10 g kvasinek na 100 litrů moštu vyprodukuje optimální množství životaschopných kvasinek.
-11%Sleva
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 1L
Hlubna - Ava
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 1L
Kód: 2600948
Kód dod.: 712106
EAN: 8594003011344
 
39.90 Kč
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ava bílý ocet na úklid 10 % je přírodní a ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti. Díky své vysoké koncentraci kyseliny octové účinně odstraňuje vodní kámen, mastnotu, usazeniny a nepříjemné pachy.
BARLET silikon fasádní barva bílá báze A, 1 kg
BARLET
BARLET silikon fasádní barva bílá báze A, 1 kg
Kód: 2505992
Kód dod.: 416170
EAN: 8591235089707
 
285.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je snadno zpracovatelná, zdravotně nezávadná a ekologicky příznivá.
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný prací gel navržený speciálně pro praní vlny, kašmíru a dalších citlivých materiálů, který šetrně odstraňuje nečistoty, chrání strukturu vláken a zanechává prádlo hebké, svěží a dlouhodobě krásné.
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 1,7 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 1,7 l
Kód: 2208172
Kód dod.: 764994
EAN: 3045206381222
97%
289.90 Kč
8.53Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně pere, dezinfikuje, odstraňuje skvrny a ničí bakterie, které způsobují zápach. Zanechává příjemnou vůni.
AKCE
-3%Sleva
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 5 l
Hlubna - Ava
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 5 l
Kód: 2502112
Kód dod.: 712108
EAN: 8594003011313
100%
131 Kč
134.90 Kč
26.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ava bílý ocet na úklid 10 % je přírodní a ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti. Díky své vysoké koncentraci kyseliny octové účinně odstraňuje vodní kámen, mastnotu, usazeniny a nepříjemné pachy.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
1 089 Kč
43.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.