cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Kód: 2601084
Kód dod.: 885286
EAN: 8718951687646
 
69.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total Activ Fresh poskytuje pokročilou ochranu celé ústní dutiny a je navržena tak, aby bojovala proti hlavním příčinám ústních problémů ještě dříve, než vzniknou. Antibakteriální ochrana pomáhá chránit zuby, jazyk a dásně.
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
AKCE
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1705857
Kód dod.: 100257997
EAN: 8592613579971
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prostředek na černé prádlo, který zanechá intenzivní tmavé barvy jako nové. Je šetrný k přírodě i k pokožce. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Kód: 2206360
Kód dod.: 6871
EAN: 8595025836595
100%
199.90 Kč
224.90 Kč
3.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit pokračuje v tradici pracích přípravků z 90. let. Tento prací prostředek má svěží vůni a dokonale pečuje o Vaše prádlo.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404513
Kód dod.: 759340
EAN: 9000101808476
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
-1%Sleva
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 80 praní, 4 L
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 80 praní, 4 L
Kód: 2508664
Kód dod.: 761051
EAN: 9000101810653
 
439.90 Kč
443 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perwoll Renew Blossom je tekutý prací gel určený pro barevné a jemné prádlo.
AKCE
Jelen univerzální prací gel luční kvítí, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univerzální prací gel luční kvítí, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2501960
 
EAN: 8596422551678
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Luční kvítí je šetrný a zároveň účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy tkanin a barev.
REX prací gel Sensitive & Pure 50 praní, 2,25L
Henkel Rex
REX prací gel Sensitive & Pure 50 praní, 2,25L
Kód: 2507514
Kód dod.: 765419
EAN: 9000101800296
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rex Sensitive & Pure účinně odstraňuje skvrny a je speciálně vyvinut pro lidi s citlivou pokožkou. Složení obsahuje hypoalergenní parfém a 0 % barviv.
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Rex
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2507723
Kód dod.: 765417
EAN: 9000101803396
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s dlouhotrvající svěží vůní orchideje pro zářivě čisté prádlo.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 heřmánek a himalájská sůl, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 heřmánek a himalájská sůl, 75 ml
Kód: 2208091
Kód dod.: 885018
EAN: 8720181230585
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Netradiční kombinace himalájské růžové soli a heřmánku. Ještě více přírodních ingrediencí. Plně recyklovatelné balení.
Colgate Max White Expert Original zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Expert Original zubní pasta 75 ml
Kód: 2600917
Kód dod.: 885387
EAN: 7509546064857
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max White Expert Original neodstraňuje pouze povrchové skvrny, ale díky zcela unikátnímu složení zasahuje bělicí účinek hlouběji. Spolehlivě odstraní skvrny zpod povrchu zubní skloviny.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jahoda, pro děti 0-6  let,  50 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jahoda, pro děti 0-6 let, 50 ml
Kód: 13978
Kód dod.: 888061
EAN: 3838905003126
 
58 Kč
59.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta s jahodovou příchutí s nízkým obsahem fluoridu.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jablko, pro děti 0-6  let,  50 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jablko, pro děti 0-6 let, 50 ml
Kód: 13982
Kód dod.: 888060
EAN: 4068883000452
95%
58 Kč
59.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta s jablečnou příchutí s nízkým obsahem fluoridu.
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou bez lišty
Spokar®
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou bez lišty
Kód: 34537
Kód dod.: 575443
EAN: 8593534520318
100%
71.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar souprava smetáček s lopatkou. Lopatka je osazena neštěpeným syntetickým vláknem PET, plastová lopatka bez gumové lišty.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403025
Kód dod.: 760989
EAN: 9000101810684
100%
154.90 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403553
Kód dod.: 760994
EAN: 9000101809930
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403550
Kód dod.: 760991
EAN: 9000101809527
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404512
Kód dod.: 761273
EAN: 9000101808445
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507366
Kód dod.: 761044
EAN: 9000101810295
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Avrilé Deep Black prací gel na černé prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Deep Black prací gel na černé prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600994
Kód dod.: 757047
EAN: 8594220860084
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Deep Black s novou vylepšenou technologií je speciálně vyvinutý pro praní tmavého a černého prádla.
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Ecover
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Kód: 2204094
Kód dod.: 337926
EAN: 5000204249040
100%
254.90 Kč
12.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná receptura obsahuje aktivní složky rostlinného původu. Zabraňuje žmolkování bavlněných vláken při opakovaném praní.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Kód: 2501739
Kód dod.: 761228
EAN: 4260418934625
100%
214.90 Kč
1.29Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Kód: 2601726
Kód dod.: ES585127
EAN: 4059729585127
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě plnější, vyhlazené a nádherně lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 100 S
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.