cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Kód: 2404882
Kód dod.: 885041
EAN: 6920354839016
 
29.90 Kč
598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Triple Action zajišťuje maximální ochranu před zubním kazem, bílé zuby a svěží dech.
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Alufix
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Kód: 2600740
Kód dod.: 956161
EAN: 5949509000324
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix univerzální hliníkové grilovací misky jsou praktickým řešením pro přípravu a servírování pokrmů na grilu i v troubě.
Colgate zubní pasta Advanced White 2 x 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Advanced White 2 x 75 ml
Kód: 2600096
Kód dod.: 885174
EAN: 8718951630031
 
104.90 Kč
105 Kč
699.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s duálním čisticím systémem a mikročisticími krystalky efektivně odstraňuje povrchové skvrny a pomáhá chránit zuby před vznikem zubního kazu.
Colgate Max White Carchoal zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Carchoal zubní pasta 75 ml
Kód: 2600899
Kód dod.: 885060
EAN: 8718951250017
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Max White Charcoal se postará o bílý, svěží a zdravý úsměv. Pasta s obsahem přírodních složek aktivně působí na zubní sklovinu, zajišťuje jemné bělení a zároveň chrání před zubním kazem.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600916
Kód dod.: 885355
EAN: 8718951516014
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní pasta COMPLETE CARE je zubní pasta s obsahem fluoridu cínatého a fosforečnanu zinečnatého, která poskytuje kompletní ochranu pro zdravá ústa. Chrání před zubním kazem, oslabením zubní skloviny, zubním kamenem a podrážděním dásní.
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kód: 2506258
Kód dod.: 655223
EAN: 8592542014291
 
137 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oblíbené krystalické hnojivo nově v kapalné formě! Kristalon Muškát je kapalné hnojivo s mikroprvky jako rostlinnými „vitamíny“ pro výbornou kondici rostlin.
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Kód: 2601727
Kód dod.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě hladké, plné a zářivě lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 101 Main Sque
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta přináší intenzivní a dlouhotrvající svěžest díky chladivým krystalkům, pomáhá chránit před zubním kazem a zanechává dech svěží až 10× déle.
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Kód: 2600915
Kód dod.: 885348
EAN: 8718951563544
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Multiprotect zubní pasta s inovativní technologií hloubkové kyslíkové reakce pomáhá odstraňovat skvrny způsobené jídlem a nápoji a bránit jejich opětovnému vzniku. Vhodná pro citlivé zuby.
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Odol®
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Kód: 2405705
Kód dod.: 885139
EAN: 5054563010315
 
34.90 Kč
465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Plus Fresh Feell je zubní pasta s fluoridem pro zdravé dásně a zuby.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Aktivní obnova dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Kód: 2508268
Kód dod.: 716151
EAN: 8594221200285
 
107 Kč
119.90 Kč
1.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Mountain Flower prací gel 3 l je tekutý prací prostředek určený pro praní barevného prádla.
AKCE
-9%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Kód: 2407449
Kód dod.: 761038
EAN: 9000101810172
90%
399.90 Kč
439.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501504
Kód dod.: 775271
EAN: 8001280409592
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro praní barevného prádla pro čisté a voňavé prádlo bez ztráty barev.
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501662
Kód dod.: 775268
EAN: 58001280411132
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel s obsahem mýdla Aleppa pro čisté a voňavé prádlo.
Gallus prací gel Universal, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501678
Kód dod.: 759274
EAN: 4251415300193
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Black, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Black, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501677
Kód dod.: 759276
EAN: 4251415300209
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivní černé barvy vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
-1%Sleva
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 80 praní, 4 L
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 80 praní, 4 L
Kód: 2508664
Kód dod.: 761051
EAN: 9000101810653
 
439.90 Kč
443 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perwoll Renew Blossom je tekutý prací gel určený pro barevné a jemné prádlo.
AKCE
Jelen univerzální prací gel luční kvítí, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univerzální prací gel luční kvítí, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2501960
 
EAN: 8596422551678
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Luční kvítí je šetrný a zároveň účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy tkanin a barev.
REX prací gel Sensitive & Pure 50 praní, 2,25L
Henkel Rex
REX prací gel Sensitive & Pure 50 praní, 2,25L
Kód: 2507514
Kód dod.: 765419
EAN: 9000101800296
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rex Sensitive & Pure účinně odstraňuje skvrny a je speciálně vyvinut pro lidi s citlivou pokožkou. Složení obsahuje hypoalergenní parfém a 0 % barviv.
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Rex
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2507723
Kód dod.: 765417
EAN: 9000101803396
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s dlouhotrvající svěží vůní orchideje pro zářivě čisté prádlo.
AKCE
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1705857
Kód dod.: 100257997
EAN: 8592613579971
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prostředek na černé prádlo, který zanechá intenzivní tmavé barvy jako nové. Je šetrný k přírodě i k pokožce. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.