cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Kód: 2501679
Kód dod.: 759284
EAN: 4251415302012
100%
189.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Universal, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501683
Kód dod.: 759278
EAN: 4251415301312
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel White, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel White, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501508
Kód dod.: 759273
EAN: 4251415300568
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávek, 5 l
Kód: 2501643
Kód dod.: 761227
EAN: 4260418934601
 
214.90 Kč
1.29Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
truckZdarma
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Homme parfémovaná voda plnitelný flakon pro muže 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Homme parfémovaná voda plnitelný flakon pro muže 100 ml
Kód: 2307641
Kód dod.: 65182477
EAN: 8435415065191
 
3 199 Kč
31 990Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ambrová vůně s hřejivými dřevitými tóny pro muže uvedena na trh v roce 2022 Představení pokračuje a
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 heřmánek a himalájská sůl, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 heřmánek a himalájská sůl, 75 ml
Kód: 2208091
Kód dod.: 885018
EAN: 8720181230585
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Netradiční kombinace himalájské růžové soli a heřmánku. Ještě více přírodních ingrediencí. Plně recyklovatelné balení.
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Ecover
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Kód: 2204094
Kód dod.: 337926
EAN: 5000204249040
100%
254.90 Kč
12.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná receptura obsahuje aktivní složky rostlinného původu. Zabraňuje žmolkování bavlněných vláken při opakovaném praní.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jahoda, pro děti 0-6  let,  50 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jahoda, pro děti 0-6 let, 50 ml
Kód: 13978
Kód dod.: 888061
EAN: 3838905003126
 
58 Kč
59.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta s jahodovou příchutí s nízkým obsahem fluoridu.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jablko, pro děti 0-6  let,  50 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jablko, pro děti 0-6 let, 50 ml
Kód: 13982
Kód dod.: 888060
EAN: 4068883000452
95%
58 Kč
59.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta s jablečnou příchutí s nízkým obsahem fluoridu.
Colgate zubní pasta Max White White Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max White White Crystals 125 ml
Kód: 2600093
Kód dod.: 885192
EAN: 8718951312845
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta spojuje každodenní bělení s ochranou před zubním kazem a díky technologii FreshFX přináší dlouhotrvající pocit svěžesti pro zářivý a zdravě vypadající úsměv.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Clinical Expert zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Clinical Expert zubní pasta 75 ml
Kód: 2600968
Kód dod.: 885352
EAN: 8718951716384
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato speciálně vyvinutá zubní pasta je ideální pro osoby s citlivými zuby a poskytuje trvalou ochranu při každodenním čištění. Využívá klinicky ověřenou technologii PRO-ARGIN, doporučovanou zubními lékaři, která účinně chrání citlivé zuby.
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Kód: 2601084
Kód dod.: 885286
EAN: 8718951687646
 
69.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total Activ Fresh poskytuje pokročilou ochranu celé ústní dutiny a je navržena tak, aby bojovala proti hlavním příčinám ústních problémů ještě dříve, než vzniknou. Antibakteriální ochrana pomáhá chránit zuby, jazyk a dásně.
Colgate zubní pasta Advanced White 2 x 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Advanced White 2 x 75 ml
Kód: 2600096
Kód dod.: 885174
EAN: 8718951630031
 
104.90 Kč
105 Kč
699.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s duálním čisticím systémem a mikročisticími krystalky efektivně odstraňuje povrchové skvrny a pomáhá chránit zuby před vznikem zubního kazu.
Colgate Max White Carchoal zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Carchoal zubní pasta 75 ml
Kód: 2600899
Kód dod.: 885060
EAN: 8718951250017
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Max White Charcoal se postará o bílý, svěží a zdravý úsměv. Pasta s obsahem přírodních složek aktivně působí na zubní sklovinu, zajišťuje jemné bělení a zároveň chrání před zubním kazem.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600916
Kód dod.: 885355
EAN: 8718951516014
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní pasta COMPLETE CARE je zubní pasta s obsahem fluoridu cínatého a fosforečnanu zinečnatého, která poskytuje kompletní ochranu pro zdravá ústa. Chrání před zubním kazem, oslabením zubní skloviny, zubním kamenem a podrážděním dásní.
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 1908702
Kód dod.: 2009-7
EAN: 5900627090529
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Kód: 2508600
Kód dod.: 775414
EAN: 8015194533205
 
189.90 Kč
5.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek účinně pere barevné prádlo, chrání jeho syté barvy a zanechává ho svěže čisté.
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2507536
Kód dod.: 761159
EAN: 5908252011926
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem a ovocnou vůní na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
-3%Sleva
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 52 ks
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 52 ks
Kód: 2601086
Kód dod.: 772066
EAN: 9000101821963
 
199.90 Kč
207 Kč
3.84Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K2R Colour Catcher prací ubrousky pomáhají chránit prádlo před nechtěným obarvením během praní. Zachycují uvolněná barviva ve vodě a pomáhají udržet barvy oddělené.
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou bez lišty
Spokar®
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou bez lišty
Kód: 34537
Kód dod.: 575443
EAN: 8593534520318
100%
71.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar souprava smetáček s lopatkou. Lopatka je osazena neštěpeným syntetickým vláknem PET, plastová lopatka bez gumové lišty.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
Elmex Sensitive duopack zubní pasta + ústní voda, 75 ml + 400 ml
Elmex®
Elmex Sensitive duopack zubní pasta + ústní voda, 75 ml + 400 ml
Kód: 2600083
Kód dod.: 885292
EAN: 8718951422186
 
219.90 Kč
462.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive duopack obsahuje zubní pastu a ústní vodu pro péči o citlivé zuby.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta je určena pro péči o dásně a bělejší vzhled zubů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.