cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Kód: 2601096
Kód dod.: 885284
EAN: 8718951688001
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Max White Sparkle Diamonds rozjasní vaši sklovinu. Bělící zubní pasta s technologií FreshFX také poskytuje dlouhotrvající chladivý účinek a odstraňuje nežádoucí pigmentaci zubů.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Kód: 2601726
Kód dod.: ES585127
EAN: 4059729585127
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě plnější, vyhlazené a nádherně lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 100 S
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 1908702
Kód dod.: 2009-7
EAN: 5900627090529
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Kód: 2508600
Kód dod.: 775414
EAN: 8015194533205
 
189.90 Kč
5.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek účinně pere barevné prádlo, chrání jeho syté barvy a zanechává ho svěže čisté.
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2507536
Kód dod.: 761159
EAN: 5908252011926
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem a ovocnou vůní na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
Versace pour Homme vlasový a tělový šampon 250 ml
Versace
Versace pour Homme vlasový a tělový šampon 250 ml
Kód: 2200357
Kód dod.: 13150
EAN: 8011003996018
 
799 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Nová pánská vůně Versace pour Homme je samou e
Colgate zubní pasta Max White White Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max White White Crystals 125 ml
Kód: 2600093
Kód dod.: 885192
EAN: 8718951312845
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta spojuje každodenní bělení s ochranou před zubním kazem a díky technologii FreshFX přináší dlouhotrvající pocit svěžesti pro zářivý a zdravě vypadající úsměv.
Elmex Sensitive Clinical Expert zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Clinical Expert zubní pasta 75 ml
Kód: 2600968
Kód dod.: 885352
EAN: 8718951716384
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato speciálně vyvinutá zubní pasta je ideální pro osoby s citlivými zuby a poskytuje trvalou ochranu při každodenním čištění. Využívá klinicky ověřenou technologii PRO-ARGIN, doporučovanou zubními lékaři, která účinně chrání citlivé zuby.
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Kód: 2601084
Kód dod.: 885286
EAN: 8718951687646
 
69.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total Activ Fresh poskytuje pokročilou ochranu celé ústní dutiny a je navržena tak, aby bojovala proti hlavním příčinám ústních problémů ještě dříve, než vzniknou. Antibakteriální ochrana pomáhá chránit zuby, jazyk a dásně.
AKCE
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2508980
Kód dod.: 885279
EAN: 5054563231864
 
109 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening s novým složením a mikropěnou pomáhá chránit citlivé zuby a zároveň zmírňovat problémy s dásněmi. Vytváří ochrannou vrstvu na citlivých místech zubů. Pomáhá odstraňovat bakteriální zubní plak.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Kód: 2601101
Kód dod.: 885262
EAN: 5054563207142
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean při pravidelném používání dvakrát denně zmírňuje bolest citlivých zubů.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Kód: 2601102
Kód dod.: 885263
EAN: 5054563207241
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která spojuje péči o citlivé zuby s jemným bělicím účinkem pro zdravější a přirozeně zářivý úsměv.
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Henkel Rex
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Kód: 2501845
Kód dod.: 765406
EAN: 9000101800678
 
329.90 Kč
331 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek účinně odstraňuje skvrny a je ideální pro velké objemy prádla.
AKCE
Jelen univerzální prací gel levandule, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univerzální prací gel levandule, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2501961
 
EAN: 8596422551661
 
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Levandule je šetrný a účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy prádla a barev.
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Kód: 2506031
Kód dod.: 765184
EAN: 8594004375919
 
554.90 Kč
3.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na bílé a barevné prádlo bez fosfátů, barviv a optických rozjasňovačů.
AKCE
Dalli Activ Universal prací gel, 22 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Activ Universal prací gel, 22 praní, 1,1 l
Kód: 2509113
Kód dod.: 759362
EAN: 4012400524006
 
99.90 Kč
4.54Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Activ Universal prací gel je určený pro praní prádla v pračce. Pomáhá odstranit běžné nečistoty z textilií.
Avrilé Universal prací gel univerzální, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Universal prací gel univerzální, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600996
Kód dod.: 757049
EAN: 8594220860091
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Universal s unikátním Nano Effectem vám poskytne komplexní řešení pro vaše barevné, bílé i černé prádlo.
Ariel Mountain Spring prací gel, 90 praní, 4,05 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring prací gel, 90 praní, 4,05 l
Kód: 2601064
Kód dod.: 765301
EAN: 8006530146326
 
499.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Mountain Spring prací gel je určený pro praní prádla v pračce. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo svěží.
AKCE
-13%Sleva
Laguna Hammam univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Zenit Laguna
Laguna Hammam univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Kód: 2602817
Kód dod.: 775357
EAN: 8594004371522
 
139.90 Kč
159.90 Kč
3.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Laguna Hammam univerzální prací gel účinně pere prádlo a zanechává jej svěží s příjemnou vůní.
AKCE
-13%Sleva
Laguna Ayurveda univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Zenit Laguna
Laguna Ayurveda univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Kód: 2602818
Kód dod.: 775358
EAN: 8594004371546
 
139.90 Kč
159.90 Kč
3.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Laguna Ayurveda univerzální prací gel zajišťuje čistotu prádla a příjemnou dlouhotrvající vůni.
AKCE
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom, 40 dávek, 2 l
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom, 40 dávek, 2 l
Kód: 2500370
Kód dod.: 761270
EAN: 9000101809992
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte nový prací gel PERWOLL Renew Dark Bloom, který je vybaven inovativním složením Triple Renew.
Waschkönig Color Persian Mystery prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Persian Mystery prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603019
Kód dod.: 759256
EAN: 4260418936681
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Color Persian Mystery je určený pro praní barevného prádla.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.