cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
K nákupu navíc
Hugo Boss fotbalový míč
K NÁKUPU NAVÍC
Hugo Boss fotbalový míč
Kód: 2602875
 
EAN: 3616307680707
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kupte parfémovanou vodu BOSS Bottled Striking Lavender a dostanete 1 kus fotbalového míče BOSS NAVÍC
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Ecover
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Kód: 2204094
Kód dod.: 759193
EAN: 5000204249040
100%
254.90 Kč
12.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná receptura obsahuje aktivní složky rostlinného původu. Zabraňuje žmolkování bavlněných vláken při opakovaném praní.
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom, 40 dávek, 2 l
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom, 40 dávek, 2 l
Kód: 2500370
Kód dod.: 761270
EAN: 9000101809992
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte nový prací gel PERWOLL Renew Dark Bloom, který je vybaven inovativním složením Triple Renew.
AKCE
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
Waschkönig Color Persian Mystery prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Persian Mystery prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603019
Kód dod.: 759256
EAN: 4260418936681
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Color Persian Mystery je určený pro praní barevného prádla.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Aktivní obnova dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Kód: 2407449
Kód dod.: 761038
EAN: 9000101810172
90%
439.90 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Kód: 2508268
Kód dod.: 716151
EAN: 8594221200285
 
107 Kč
119.90 Kč
1.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Mountain Flower prací gel 3 l je tekutý prací prostředek určený pro praní barevného prádla.
Versace pour Homme vlasový a tělový šampon 250 ml
Versace
Versace pour Homme vlasový a tělový šampon 250 ml
Kód: 2200357
Kód dod.: 13150
EAN: 8011003996018
 
799 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Nová pánská vůně Versace pour Homme je samou e
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 1908702
Kód dod.: 761128
EAN: 5900627090529
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Kód: 2508600
Kód dod.: 775414
EAN: 8015194533205
 
189.90 Kč
5.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek účinně pere barevné prádlo, chrání jeho syté barvy a zanechává ho svěže čisté.
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2507536
Kód dod.: 761159
EAN: 5908252011926
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem a ovocnou vůní na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Biolit
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 1901000
Kód dod.: 675259
EAN: 5000204088427
100%
104.90 Kč
419.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzovač hmyzu Biolit účinně působí velmi rychle. Biolit poskytne dlouhodobou ochranu vašeho domova až na 12 týdnů.
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
AKCE
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
16 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robustní past na myši vyrobena z pozinkovaného kovu, určená pro snadné a účinné chytání malých hlodavců.
Diava s včelím voskem, pro čištění a leštění nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskem, pro čištění a leštění nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
74.90 Kč
226.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava sprej s obsahem včelího vosku je čistící a leštící přípravek na všechny druhy nábytku. Na nábytku vytváří ochranný film a vyživuje dřevo. Vhodný na parkety, laminátovou a PVC podlahu a podlahu ze dřeva a mramoru. Zanechává přirozený vzhled náby
AKCE
Jelen univerzální prací gel levandule, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univerzální prací gel levandule, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2501961
Kód dod.: 756983
EAN: 8596422551661
 
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Levandule je šetrný a účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy prádla a barev.
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Henkel Rex
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Kód: 2501845
Kód dod.: 765406
EAN: 9000101800678
 
329.90 Kč
331 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek účinně odstraňuje skvrny a je ideální pro velké objemy prádla.
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Kód: 2506031
Kód dod.: 765184
EAN: 8594004375919
 
554.90 Kč
3.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na bílé a barevné prádlo bez fosfátů, barviv a optických rozjasňovačů.
AKCE
Dalli Activ Universal prací gel, 22 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Activ Universal prací gel, 22 praní, 1,1 l
Kód: 2509113
Kód dod.: 759362
EAN: 4012400524006
 
99.90 Kč
4.54Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Activ Universal prací gel je určený pro praní prádla v pračce. Pomáhá odstranit běžné nečistoty z textilií.
Avrilé Universal prací gel univerzální, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Universal prací gel univerzální, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600996
Kód dod.: 757049
EAN: 8594220860091
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Universal s unikátním Nano Effectem vám poskytne komplexní řešení pro vaše barevné, bílé i černé prádlo.
Ariel Mountain Spring prací gel, 90 praní, 4,05 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring prací gel, 90 praní, 4,05 l
Kód: 2601064
Kód dod.: 765301
EAN: 8006530146326
 
499.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Mountain Spring prací gel je určený pro praní prádla v pračce. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo svěží.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.