cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 84573
EAN: 9005800317045
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahalte se do jemné pěny i svěží vůně. Složení s aloe vera pokožku hýčká a mění každou sprchu v malý relaxační rituál - NIVEA Pečující sprchový gel pro pocit hydratované pokožky.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men Fresh Active pánský deodorant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active pánský deodorant, 200 ml
Kód: 2208399
Kód dod.: 81618
EAN: 9005800282657
 
99.90 Kč
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte sbohem nepříjemnému zápachu potu! Deodorant se svěží mužnou vůní a složením s mořskými minerály vás ochrání až po dobu 48 hodin.
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300877
Kód dod.: 840124
EAN: 9005800352237
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ať už jste aktivní sportovec nebo jste během dne vystavováni stresovým situacím v práci, s tuhým antiperspirantem pro muže Fresh Kick budete mít situaci pod kontrolou.
AKCE
-18%Sleva
Silan aviváž Fresh Sky 64 praní, 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Sky 64 praní, 1408 ml
Kód: 2403039
Kód dod.: 777006
EAN: 9000101801125
 
89.90 Kč
109.90 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte jemný vánek svěžesti a pocit, že vaše prádlo usušil vítr a slunce pod jasně modrou oblohou – takový je nový Silan Fresh Sky, každý dotek vašeho prádla je jako jemné pohlazení, a to díky jemnosti Silanu ve spojení s parfémovanými perlami.
Silan aviváž Fresh Sky 40 praní, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Sky 40 praní, 880 ml
Kód: 2404528
Kód dod.: 775162
EAN: 9000101581195
 
74.90 Kč
1.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dodává prádlu neodolatelnou měkkost a jedinečnou vůni, která vydrží až 140 dní.
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Kód: 2507038
Kód dod.: 721024
EAN: 5000204369731
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný sprchový gel vaši kůži nevysuší. Zanechá ji naopak krásně hebkou a hydratovanou, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu. A to díky složení s mandlovým olejem.
Real Green Clean prostředek na mytí nádobí, 500 g
Zenit Real
Real Green Clean prostředek na mytí nádobí, 500 g
Kód: 2504627
Kód dod.: 735029
EAN: 8594004375711
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek na nádobí se silnou odmašťující silou.
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 10 kg
Kód: 2502773
Kód dod.: 355178
EAN: 8590892112117
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 10 kg
Kód: 2502766
Kód dod.: 355148
EAN: 8590892112100
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatoč s bakteriemi – Rexona Active Protection tě udrží svěží, když na tom nejvíc záleží.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0220 středně hnědá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0220 středně hnědá, 700 g
Kód: 2503237
Kód dod.: 356424
EAN: 8591235010657
 
205 Kč
292.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Kód: 2503256
Kód dod.: 356564
EAN: 8591235011753
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Kód: 2503242
Kód dod.: 356454
EAN: 8591235011289
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0240 hněď tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0240 hněď tmavá, 700 g
Kód: 2503239
Kód dod.: 356436
EAN: 8591235010725
 
205 Kč
292.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Fa kuličkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Henkel Fa
Fa kuličkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Kód: 85015
Kód dod.: 1930210
EAN: 9000100935845
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl s kuličkovým antiperspirantem Fa Fresh+Dry Green Tea s vůní zeleného čaje.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Kód: 1708992
Kód dod.: 719995
EAN: 5000204339079
93%
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost levandulovou vůní.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Vegalona krém na ruce s kakaovým máslem, 100 ml
Hlubna - Vega
Hlubna Vegalona krém na ruce s kakaovým máslem, 100 ml
Kód: 1905933
Kód dod.: 820078
EAN: 8594003015120
100%
19 Kč
19.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce vhodný k ochraně a ošetření pokožky s obsahem kakaového másla.
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2400756
Kód dod.: 91751
EAN: 9005800400785
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejsilnější tuhý antiperspirant od značky Nivea.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Kód: 45723
Kód dod.: 8674
EAN: 8595025809483
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Mitia Family Green Apple tekuté mýdlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Green Apple tekuté mýdlo, 5 l
Kód: 05980
Kód dod.: 8958
EAN: 8595025802026
87%
164.90 Kč
32.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho jemné složení společně s komplexem výtažků z mořských minerálů a vitamínem E se zklidňujícími a regeneračními účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Mitia Family Ocean Fresh tekuté mýdlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Ocean Fresh tekuté mýdlo, 5 l
Kód: 05984
Kód dod.: 8960
EAN: 8595025802040
100%
164.90 Kč
32.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho jemné složení společně s komplexem výtažků z mořských minerálů a vitamínem E se zklidňujícími a regeneračními účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Ceys Sella Flex polyuretanový tmel, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Sella Flex polyuretanový tmel, bílý, 280 ml
Kód: 2506750
Kód dod.: 503092
EAN: 8411519760026
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Sella Flex je elastický polyuretanový tmel určený k utěsňování a vyplňování spár, spojů a prasklin.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.