cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Kód: 2603177
Kód dod.: 810580
EAN: 8592297017004
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je pečující sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, který při každodenním sprchování spojuje šetrné čištění pokožky s příjemnou péčí.
-3%Sleva
Payot Supreme Jeunesse Sublimating Youth péče pro zdůraznění mládí denní krém 50 ml
Payot Paris
Payot Supreme Jeunesse Sublimating Youth péče pro zdůraznění mládí denní krém 50 ml
Kód: 2401402
Kód dod.: 65118486
EAN: 3390150585975
 
2 299 Kč
2 365 Kč
45 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S denním krémem Supreme Jeunesse Youth každé ráno účinně podpoříte mladistvost své pleti; přípravek
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0280 palisandr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0280 palisandr, 0,7 kg
Kód: 2503152
Kód dod.: 356225
EAN: 8594040502638
 
239 Kč
341.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon pro světlý tón vlasů zanechá ve vlasech svěží pocit bez bílých stop.
AKCE
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
59.90 Kč
1 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatoč s bakteriemi – Rexona Active Protection tě udrží svěží, když na tom nejvíc záleží.
AKCE
-3%Sleva
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Kód: 2503240
Kód dod.: 356442
EAN: 8591235010794
 
219 Kč
225 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2503918
Kód dod.: 210056
EAN: 8595073021868
 
189 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 2,8 kg
Kód: 2504937
Kód dod.: 355125
EAN: 8590892121218
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 700 g
Kód: 2502786
Kód dod.: 355203
EAN: 8590892113428
 
240 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 5 kg
Kód: 2502752
Kód dod.: 355117
EAN: 8590892112919
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 22 tmavě zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 22 tmavě zelená, 700 g
Kód: 2502767
Kód dod.: 355150
EAN: 8590892113770
 
240 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 700 g
Kód: 2502779
Kód dod.: 355191
EAN: 8590892113541
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Nivea Revitalizing 55+ denní a noční krém proti vráskám, 2 × 50 ml
Nivea®
Nivea Revitalizing 55+ denní a noční krém proti vráskám, 2 × 50 ml
Kód: 2300870
Kód dod.: 821126
EAN: 9005800397191
 
319.90 Kč
3 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea sada obnovujícího denního a nočního krému proti vráskám.
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Kód: 08671
Kód dod.: 821112
EAN: 4005808751310
100%
94.90 Kč
949Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Kód: 08665
Kód dod.: 821110
EAN: 4005808751938
 
129.90 Kč
649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Nivea Q10 Plus, krémy proti vráskám, denní a noční, pro věk 30+, 2x 50ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus, krémy proti vráskám, denní a noční, pro věk 30+, 2x 50ml
Kód: 83487
Kód dod.: 822568
EAN: 9005800235158
 
509.90 Kč
5 099Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výhodné balení Nivea Q10 Plus s nočím a denním krémem. Vhodné pro věk 30+. Nedejte šanci vráskám. Pečující složení s koenzymem Q10 a kreatinem pleť výrazně hydratuje, vyhlazuje a zanechává ji jemnou a hladkou.
WC NET Intense Ocean Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Intense Ocean Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 44195
Kód dod.: 717232
EAN: 8004050036738
60%
44.90 Kč
59.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wc Net Intense gel čistí vaši toaletu, a kromě toho jí díky nové receptuře dodá příjemnou a dlouhotvající vůni.
AKCE
-14%Sleva
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
31.90 Kč
36.90 Kč
265.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
AKCE
WC NET Intense Lavender Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Intense Lavender Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 45150
Kód dod.: 717234
EAN: 8004050036837
100%
42 Kč
56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wc Net Intense gel čistí vaši toaletu, a kromě toho jí díky nové receptuře dodá příjemnou a dlouhotrvající vůni.
Silan aviváž Fresh Sky 40 praní, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Sky 40 praní, 880 ml
Kód: 2404528
Kód dod.: 775162
EAN: 9000101581195
 
74.90 Kč
1.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dodává prádlu neodolatelnou měkkost a jedinečnou vůni, která vydrží až 140 dní.
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Kód: 66337
Kód dod.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.