cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-2%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
289 Kč
295 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0530 zelená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503241
Kód dod.: 356448
EAN: 8591235011210
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0199 černá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0199 černá, 700 g
Kód: 2503236
Kód dod.: 356418
EAN: 8591235010329
 
185 Kč
264.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0815 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0815 červená, 700 g
Kód: 2503247
Kód dod.: 356490
EAN: 8591235010398
 
265 Kč
378.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
179 Kč
1 193.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
AKCE
-15%Sleva
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Kód: 2601384
Kód dod.: 856032
EAN: 8586000089693
 
33.90 Kč
39.90 Kč
339Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeným způsobem napomáhá výživě vašich vlasů, které se stávají pevnější, mají zdravý vzhled a postupně se zbavují nadbytečné mastnoty. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 700 g
Kód: 2502760
Kód dod.: 355134
EAN: 8590892113442
 
240 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 700 g
Kód: 2502783
Kód dod.: 355199
EAN: 8590892112315
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 700 g
Kód: 2502764
Kód dod.: 355144
EAN: 8590892112261
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 5 kg
Kód: 2502758
Kód dod.: 355132
EAN: 8590892112940
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-8%Sleva
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 5 kg
Kód: 2504530
Kód dod.: 355213
EAN: 8590892119987
 
1 075 Kč
1 165 Kč
215Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 5 kg
Kód: 2502761
Kód dod.: 355136
EAN: 8590892113473
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 700 g
Kód: 2502788
Kód dod.: 355205
EAN: 8590892112346
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
231 Kč
249 Kč
330Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0260 hnědá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0260 hnědá, 0,7 kg
Kód: 2503151
Kód dod.: 356220
EAN: 8594040502621
 
221 Kč
239 Kč
315.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-3%Sleva
Wellaflex Frizz Smoot 7v1 krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Smoot 7v1 krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Kód: 2508656
Kód dod.: 860523
EAN: 4064666984193
 
131 Kč
134.90 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Frizz Smooth je uhlazující krém na vlasy, který pomáhá zkrotit krepaté, nepoddajné a elektrizující vlasy.
Nivea Soft hydratační krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 50 ml
Kód: 2504635
Kód dod.: 821109
EAN: 42243199
 
84.90 Kč
1 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Kód: 06054
Kód dod.: 789033
EAN: 4006000184036
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suché ruce budou minulostí! Díky šetrné péči se zvláčňujícím mandlovým olejem budou vaše ruce krásně čisté a dokonale hydratované. Vsaďte na - NIVEA Krémové tekuté mýdlo Creme Soft.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Kód: 72914
Kód dod.: 870358
EAN: 9000100814645
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 200 ml
Kód: 2100986
Kód dod.: 835208
EAN: 9005800280684
 
99.90 Kč
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.12 Ledová světle hnědá
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.12 Ledová světle hnědá
Kód: 2104869
Kód dod.: 870160
EAN: 3600542335676
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Kód: 2401758
Kód dod.: 719990
EAN: 5000204345179
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Floral Fantasy dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost květinovou vůní.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.