cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-8%Sleva
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 5 kg
Kód: 2504530
Kód dod.: 355213
EAN: 8590892119987
 
1 075 Kč
1 165 Kč
215Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 5 kg
Kód: 2502761
Kód dod.: 355136
EAN: 8590892113473
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Kód: 2503379
Kód dod.: 356402
EAN: 8591235010282
 
1 289 Kč
257.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Kód: 2503250
Kód dod.: 356510
EAN: 8591235011425
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Nivea Soft hydratační krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 50 ml
Kód: 2504635
Kód dod.: 821109
EAN: 42243199
 
84.90 Kč
1 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Kód: 51490
Kód dod.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditelných lupů z pokožky hlavy již během několika dnů a dlouhodobě zamezuje jejich opětovnému výskytu. Citrusová esence dodává vlasům větší vitalitu.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 4
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 4
Kód: 2503640
Kód dod.: 522118
EAN: 8593534841956
 
199 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
RYOR krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml
Ryor
RYOR krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml
Kód: 78576
Kód dod.: 822647
EAN: 8594007972153
100%
219.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky.
AKCE
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804507
Kód dod.: 845438
EAN: 9005800301549
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravená za 5 minut? Žádný problém! Spolehněte se na pomocníka, který vaše vlasy ihned osvěží. Vyzkoušejte - NIVEA Suchý šampon pro světlejší tón vlasů.
AKCE
-13%Sleva
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
25.90 Kč
29.90 Kč
259Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvláčňující krém na ruce s výtažkem z aloe vera a alantoinem je určený pro péči o namáhanou pokožku rukou. Krém pokožku zjemňuje, zvláčňuje a podporuje její regeneraci. Lehké složení se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
685 Kč
228.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Kód: 72914
Kód dod.: 1738057
EAN: 9000100814645
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Kód: 06054
Kód dod.: 789033
EAN: 4006000184036
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suché ruce budou minulostí! Díky šetrné péči se zvláčňujícím mandlovým olejem budou vaše ruce krásně čisté a dokonale hydratované. Vsaďte na - NIVEA Krémové tekuté mýdlo Creme Soft.
-3%Sleva
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2504656
Kód dod.: 863430
EAN: 4005808681396
 
139.90 Kč
144.90 Kč
932.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Měňte a upravujte účes během celého dne! Nagelované vlasy už nemusí být slepené a vypadat nepřirozeně. Dopřejte jim elastickou fixaci bez tvrdnutí - NIVEA Gel na vlasy Care&Hold.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 200 ml
Kód: 2100986
Kód dod.: 88675
EAN: 9005800280684
 
99.90 Kč
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.12 Ledová světle hnědá
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.12 Ledová světle hnědá
Kód: 2104869
Kód dod.: 870160
EAN: 3600542335676
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Kód: 2401758
Kód dod.: 369619
EAN: 5000204345179
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Floral Fantasy dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost květinovou vůní.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline Forte barva na sádrokarton štukového vzhledu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte barva na sádrokarton štukového vzhledu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
1 020 Kč
1 145 Kč
85Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sjednocení vzhledu různých podkladů, vytvoření zrnitého povrchu, odolnost vůči otěru za sucha, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, paropropustnost, tónovatelnost na tónovacích strojích.
-11%Sleva
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Nivea®
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Kód: 2508689
Kód dod.: 821104
EAN: 9005800388274
 
129.90 Kč
145.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si osvěžující lehké složení Nivea Soft denního krému s SPF 15 pro zdravou, sjednocenou a zářící pokožku.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 1,5 kg
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 1,5 kg
Kód: 2502899
Kód dod.: 512356
EAN: 8594007010824
 
939 Kč
626Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.