cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 10 kg
Kód: 2502766
Kód dod.: 355148
EAN: 8590892112100
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 10 kg
Kód: 2502773
Kód dod.: 355178
EAN: 8590892112117
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Kód: 85939
Kód dod.: 835196
EAN: 9005800250328
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s nepříjemným zápachem potu a užívejte si nekončící pocit svěžesti! Deodorant ve spreji vás ochrání až po 48 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort.
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Kód: 48254
Kód dod.: 835168
EAN: 4005808735365
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 hodinová ochrana proti pocení s vůní citrónové trávy. Osvěžující pocit a podpaží v suchu? Tento šikovný antiperspirant zajistí obojí - spolehlivou ochranu proti pocení i povzbuzující svěžest - NIVEA Sprej antiperspirant Fresh Energy.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
71 Kč
74.90 Kč
142Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová leštěnka vhodná k ošetření a regeneraci všech druhů nábytku, plastových povrchů, včetně palubních desek aut.
Tania Naturals březový šampon, 400 ml
Tomil® Tania
Tania Naturals březový šampon, 400 ml
Kód: 2308207
Kód dod.: 845113
EAN: 8595025837608
 
34.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Panthenol a přírodní extrakty s regeneračními účinky pečují o suché vlasy a hydratují vlasovou pokožku, vyživují vlasová vlákna a dodávají vašim vlasům pružnost a vitalitu.
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Kód: 2400433
Kód dod.: 820037
EAN: 8592297009665
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce pro muže s rychlým vstřebáváním s obsahem olivového oleje. Namáhané pokožce dodává intenzivní hydrataci, regeneraci a ochranu. Dobře se vstřebává a přináší okamžitou úlevu od pocitu suchých rukou.
Real Green Clean na nádobí, 5 l
Zenit Real
Real Green Clean na nádobí, 5 l
Kód: 2505997
Kód dod.: 735031
EAN: 8594004375858
 
239.90 Kč
47.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mycí prostředek na nádobí se silnou odmašťující silou.
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Kód: 2603177
Kód dod.: 810580
EAN: 8592297017004
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je pečující sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, který při každodenním sprchování spojuje šetrné čištění pokožky s příjemnou péčí.
Protect Fresh Bait měkké nástrahy k hubení hlodavců v sáčcích, 150 g
Prost
Protect Fresh Bait měkké nástrahy k hubení hlodavců v sáčcích, 150 g
Kód: 2207957
Kód dod.: 678180
EAN: 8594015802190
100%
61.90 Kč
412.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rodenticidní přípravek ve formě měkké nástrahy v sáčcích, které propouští pro hlodavce atraktivní aroma.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice XL - 10, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice XL - 10, 1 pár
Kód: 2601403
Kód dod.: 588343
EAN: 0710497223515
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti XL (10) jsou praktickou ochranou rukou při běžných pracích na zahradě.
Nivea Revitalizing 55+ denní a noční krém proti vráskám, 2 × 50 ml
Nivea®
Nivea Revitalizing 55+ denní a noční krém proti vráskám, 2 × 50 ml
Kód: 2300870
Kód dod.: 821126
EAN: 9005800397191
 
319.90 Kč
3 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea sada obnovujícího denního a nočního krému proti vráskám.
Miléne Cool Fresh vlhčené ubrousky, 15 ks
de Miclén - Miléne
Miléne Cool Fresh vlhčené ubrousky, 15 ks
Kód: 65463
Kód dod.: 914520
EAN: 8594069810035
 
11.90 Kč
0.79Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené toaletní ubrousky COOL FRESH s obsahem speciálního složení působící chladivým pocitem.
AKCE
-4%Sleva
Parodontax Herbal Fresh zubní pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Herbal Fresh zubní pasta, 75 ml
Kód: 1907776
Kód dod.: 885203
EAN: 5054563949103
 
96 Kč
99.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Herbal Fresh obsahuje hydrogenuhličitan sodný a je u ní klinicky prokázáno, že pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní při pravidelném používání 2x denně.
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 48255
Kód dod.: 841040
EAN: 9005800379272
100%
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující pocit a podpaží v suchu? Tento šikovný antiperspirant zajistí obojí spolehlivou ochranu proti pocení i povzbuzující svěžest - NIVEA Kuličkový antiperspirant Energy Fresh.
Spokar Ice Color 3105/726/2, kartáček na ruce, 1 kus
Spokar®
Spokar Ice Color 3105/726/2, kartáček na ruce, 1 kus
Kód: 52530
Kód dod.: 570404
EAN: 8593534330436
 
26.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáček na ruce, skvělý pomocník při mytí silně znečištěných rukou, syntetická vlákna snadno odstraní nečistoty z rukou i nehtů.
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Kód: 2501252
Kód dod.: 775348
EAN: 8700216708661
 
129.90 Kč
666.15Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lenor Unstoppables Fresh – vonné perličky pro dlouhotrvající a svěží vůni prádla
AKCE
-9%Sleva
Nivea Fresh Natural deodorant bez hliníku, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant bez hliníku, 200 ml
Kód: 2100985
Kód dod.: 835203
EAN: 9005800282664
 
99.90 Kč
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný antiperspirant, který spolehlivě bojuje proti žlutým skvrnám na bílém a bílým stopám na černém oblečení.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Smooth sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Smooth sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204128
Kód dod.: 795168
EAN: 9005800243788
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chcete dopřát své pokožce jemnou péči, která čistí a zároveň hydratuje? Vyzkoušejte osvědčené složení s bambuckým máslem nyní ve větším balení.
Astrid Peo krém na zrohovatělou kůži, 75 ml
Astrid Peo
Astrid Peo krém na zrohovatělou kůži, 75 ml
Kód: 2208020
Kód dod.: 822999
EAN: 8592297008286
100%
79.90 Kč
1 065.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Peo Krém na zrohovatělou kůži s 20 % urey má velmi účinné složení pro redukci zrohovatělé, mozolnaté kůže a velmi suché kůže na nohou a zlepšení jejího vzhledu.
Lactovit Oleo vyživující sprchový gel, 500 ml
Lactovit
Lactovit Oleo vyživující sprchový gel, 500 ml
Kód: 2301692
Kód dod.: 795232
EAN: 8411135007437
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lactovit sprchový gel pro extra suchou a jemnou pokožku s mléčnou složkou Protein Calcium. Vyživuje a hydratuje. Pomáhá s regenerací a zklidňuje pokožku.
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309550
Kód dod.: 820033
EAN: 8592297009702
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je regenerační, ochranný a promašťující krém na ruce určený pro každodenní péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Pokožce dodává pružnost, pevnost, přirozenou vláčnost a obnovuje bariérové funkce kůže.
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce zklidňující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby poskytl okamžitý komfort suchým rukám. Efektivně hydratuje a zklidňuje pokožku a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.