cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
LAVON čisticí krém Easy Clean, 5 kg
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 5 kg
Kód: 2600394
Kód dod.: 735041
EAN: 8594187145088
 
159.90 Kč
31.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 250 ml
Kód: 2603178
Kód dod.: 810581
EAN: 8592297017011
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Moisture Miracle je ošetřující sprchový krém s hydratačním komplexem a pečujícími oleji, který pokožku při každodenním mytí šetrně čistí a zároveň pomáhá zachovat její hydrataci a hebkost.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 700 g
Kód: 2502760
Kód dod.: 355134
EAN: 8590892113442
 
285 Kč
407.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 700 g
Kód: 2502783
Kód dod.: 355199
EAN: 8590892112315
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 700 g
Kód: 2502764
Kód dod.: 355144
EAN: 8590892112261
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 5 kg
Kód: 2502758
Kód dod.: 355132
EAN: 8590892112940
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 700 g
Kód: 2502788
Kód dod.: 355205
EAN: 8590892112346
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-8%Sleva
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 5 kg
Kód: 2504530
Kód dod.: 355213
EAN: 8590892119987
 
1 075 Kč
1 165 Kč
215Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 5 kg
Kód: 2502761
Kód dod.: 355136
EAN: 8590892113473
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0260 hnědá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0260 hnědá, 0,7 kg
Kód: 2503151
Kód dod.: 356220
EAN: 8594040502621
 
221 Kč
239 Kč
315.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
231 Kč
249 Kč
330Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Nivea Soft hydratační krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 50 ml
Kód: 2504635
Kód dod.: 821109
EAN: 42243199
 
84.90 Kč
1 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
Nivea Q10 Plus, krémy proti vráskám, denní a noční, pro věk 30+, 2x 50ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus, krémy proti vráskám, denní a noční, pro věk 30+, 2x 50ml
Kód: 83487
Kód dod.: 822568
EAN: 9005800235158
 
509.90 Kč
5 099Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výhodné balení Nivea Q10 Plus s nočím a denním krémem. Vhodné pro věk 30+. Nedejte šanci vráskám. Pečující složení s koenzymem Q10 a kreatinem pleť výrazně hydratuje, vyhlazuje a zanechává ji jemnou a hladkou.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon pro světlý tón vlasů zanechá ve vlasech svěží pocit bez bílých stop.
AKCE
-3%Sleva
Wellaflex Frizz Smoot 7v1 krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Smoot 7v1 krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Kód: 2508656
Kód dod.: 860523
EAN: 4064666984193
 
131 Kč
134.90 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Frizz Smooth je uhlazující krém na vlasy, který pomáhá zkrotit krepaté, nepoddajné a elektrizující vlasy.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 4 l
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 4 l
Kód: 2503859
Kód dod.: 217507
EAN: 8595073021912
 
2 295 Kč
573.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro vrchní lesklé nátěry dřeva a kovových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti. Je zvláště vhodný pro nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení.
-7%Sleva
Nivea Q10 UV Fluid OF 50 denní krém proti vráskám, 40 ml
Nivea®
Nivea Q10 UV Fluid OF 50 denní krém proti vráskám, 40 ml
Kód: 2508699
Kód dod.: 822404
EAN: 9005800389554
 
334.90 Kč
359.90 Kč
8 372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký denní fluid s vysokým ochranným faktorem SPF 50, který chrání pleť před UVA i UVB zářením a zároveň působí proti vráskám.
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatoč s bakteriemi – Rexona Active Protection tě udrží svěží, když na tom nejvíc záleží.
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
Kód dod.: 705257
EAN: 5902986230059
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů. Antifog zabraňuje zamlžování skel.
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Astrid Peo
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Kód: 1704018
Kód dod.: 822997
EAN: 8592297014799
100%
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je určený k ošetření pokožky chodidel. Obnovuje její přirozenou jemnost a pružnost a změkčuje ztvrdlou a zrohovatělou kůži, čímž snižuje četnost jejího popraskání.
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 795132
EAN: 9005800317045
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahalte se do jemné pěny i svěží vůně. Složení s aloe vera pokožku hýčká a mění každou sprchu v malý relaxační rituál - NIVEA Pečující sprchový gel pro pocit hydratované pokožky.
AKCE
-18%Sleva
WC NET Intense Ocean Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Intense Ocean Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 44195
Kód dod.: 717232
EAN: 8004050036738
60%
36.90 Kč
44.90 Kč
49.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wc Net Intense gel čistí vaši toaletu, a kromě toho jí díky nové receptuře dodá příjemnou a dlouhotvající vůni.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.