cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Creme Soft tuhé mýdlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Soft tuhé mýdlo, 100 g
Kód: 48779
Kód dod.: 785401
EAN: 4005808132874
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nestyďte se za své ruce! Vsaďte na sílu mandlového oleje, který vás zbaví suché a šupinaté pokožky. Užijte si pocit hebkých a krásných rukou - NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Soft.
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
Kód: 09658
Kód dod.: 820160
EAN: 8594001772957
94%
32.90 Kč
329Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový ochranný krém na ruce s glycerinem vhodný k preventivní ochraně rukou před pracovním výkonem, tak i k ošetření rukou po práci.
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: VK31K046
EAN: 85916692
97%
49.90 Kč
2 935.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na oční vrásky s obsahem včelí mateří kašičky. Polomastný krém je vhodný k ošetření pleti obličeje, především okolo očí, krku a dekoltu.
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Kód: 07368
Kód dod.: 738024
EAN: 8712561560696
100%
28.90 Kč
115.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 85940
Kód dod.: 835195
EAN: 9005800250342
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si opravdu dlouhotrvající pocit svěžesti bez tělesného zápachu a obklopte se květinovou vůní po celý den. Vsaďte na - NIVEA Sprej deodorant Fresh Flower.
Coccolino vonné sáčky Fresh Sky, 3 ks
Coccolino
Coccolino vonné sáčky Fresh Sky, 3 ks
Kód: 89479
Kód dod.: 775425
EAN: 8000660310282
93%
74.90 Kč
24.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Není nic příjemnějšího než pocit čerstvě vypraného prádla. Coccolino vonné sáčky obsahují kuličky, které uvolňují parfém postupně.
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300874
Kód dod.: 839166
EAN: 9005800352312
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte inovovaný antiperspirant se svěží květinovou vůní, který před potem a zápachem chrání až 48 hodin pečuje o pokožku podpaží.
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 2403867
Kód dod.: 797402
EAN: 8720181471759
 
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se svěží vůní pro okamžitě jemnější a hladší pokožku.
Nivea Fresh Natural deodorant ve spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant ve spreji, 250 ml
Kód: 2507741
Kód dod.: 835234
EAN: 5900017089409
 
119.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Kód: 2503379
Kód dod.: 356402
EAN: 8591235010282
 
1 289 Kč
257.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Kód: 2503250
Kód dod.: 356510
EAN: 8591235011425
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
-5%Sleva
Detecha Aluna barva na kov beton dřevo s obsahem hliníku, stříbřitá, 4 kg
Detecha®
Detecha Aluna barva na kov beton dřevo s obsahem hliníku, stříbřitá, 4 kg
Kód: 2502721
Kód dod.: 302514
EAN: 8595002300644
 
1 075 Kč
1 129 Kč
268.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S obsahem hliníku určená k nátěrům kovu, betonu a dřeva. Natírané podklady chrání proti vodě a povětrnostním vlivům. Obsahuje reflexní hliníkový pigment, který zvyšuje ochranný bariérový účinek a má příznivý vliv na životnost nátěru.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Kód: 2503242
Kód dod.: 356454
EAN: 8591235011289
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0220 středně hnědá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0220 středně hnědá, 700 g
Kód: 2503237
Kód dod.: 356424
EAN: 8591235010657
 
205 Kč
292.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0240 hněď tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0240 hněď tmavá, 700 g
Kód: 2503239
Kód dod.: 356436
EAN: 8591235010725
 
205 Kč
292.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Kód: 2503256
Kód dod.: 356564
EAN: 8591235011753
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Kód: 2601398
Kód dod.: 856033
EAN: 8586000089709
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše vlasy jsou vyživovány a zároveň jsou také přirozeně hydratované, mají zdravější vzhled a pevnější strukturu. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 10 kg
Kód: 2502756
Kód dod.: 355124
EAN: 8590892112070
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 10 kg
Kód: 2503091
Kód dod.: 355140
EAN: 8590892112162
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 700 g
Kód: 2502754
Kód dod.: 355121
EAN: 8590892112230
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 700 g
Kód: 2502762
Kód dod.: 355137
EAN: 8590892112322
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 5 kg
Kód: 2502755
Kód dod.: 355122
EAN: 8590892112926
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 5 kg
Kód: 2502763
Kód dod.: 355139
EAN: 8590892113015
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 10 kg
Kód: 2502753
Kód dod.: 355118
EAN: 8590892112063
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.