cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-9%Sleva
Versace Crystal Emerald tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Crystal Emerald tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2502599
Kód dod.: 530050
EAN: 8011003901708
 
845 Kč
929 Kč
4 225Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Vůně Crystal Emerald od Versace před
AKCE
-6%Sleva
got2b Glued Brows & Edges Tinted barevný gel na obočí a "baby" vlásky 2 v 1 Hnědý 16ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued Brows & Edges Tinted barevný gel na obočí a "baby" vlásky 2 v 1 Hnědý 16ml
Kód: 2507175
Kód dod.: 981402
EAN: 9000101738360
 
174 Kč
184.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevný gel 2 v 1 určený pro úpravu obočí i jemných baby vlásků podél vlasové linie.
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Lotus Dream 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Lotus Dream 1000 ml
Kód: 2508224
Kód dod.: 805013
EAN: 8596048012522
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis osvěžující pěna do koupele, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
-10%Sleva
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko s pumpičkou 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko s pumpičkou 400 ml
Kód: 2507791
Kód dod.: 810104
EAN: 9005800388304
 
314.90 Kč
349.90 Kč
787.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko je speciálně vyvinuto pro zralou pokožku, která potřebuje intenzivní výživu a zpevnění.
CARPATHIA Herbarium tělové mléko šípková růže a urea 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium tělové mléko šípková růže a urea 250 ml
Kód: 2601000
Kód dod.: 856928
EAN: 8586000085930
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko s olejem z růže šípové a ureou rozmazlí a zvláční vaši pokožku od prvního momentu. Rychle se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a pokožka po něm zůstává hebká jako samet.
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Nivea®
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Kód: 2603141
Kód dod.: 808101
EAN: 9005800403533
 
229.90 Kč
574.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Repair & Care Urea 400 ml je intenzivně hydratační krém s ureou, glycerinem a provitamínem B5, který pečuje o suchou až velmi suchou a hrubou pokožku těla, rukou i obličeje a poskytuje jí hydrataci až na 72 hodin.
AKCE
-6%Sleva
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 48584
Kód dod.: 855232
EAN: 9000100398572
 
89 Kč
94.90 Kč
445Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Kur Oil Nutritive balzám pro dlouhé vlasy se sklonem k třepení. Redukuje až o 90 % roztřepených konečků.
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Kód: 11382
Kód dod.: 855442
EAN: 9000101658224
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Color Shine balzám pro barvené vlasy s extraktem z granátového jablka. Poskytuje dlouhotrvající ochranu barvy a intenzivní lesk v kombinaci šamponu s balzamem. *
Alpa Luna s Rakytníkovým olejem bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna s Rakytníkovým olejem bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 82269
Kód dod.: 02198
EAN: 8595605200426
100%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k regeneraci a výživě vlasů a vlasové pokožky. Rakytníkový olej s unikátní skladbou vitaminů a biologicky aktivních látek slouží k posílení růstu vlasů.
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 1805777
Kód dod.: 856961
EAN: 8586000081406
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyvážená kombinace extraktů z aloe vera, měsíčku lékařského v revitalizačním kondicionéru zanechává vlasy hebké, vzdušné a snadno rozčesatelné.
AKCE
-1%Sleva
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Parodontax®
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Kód: 1806762
 
EAN: 5054563049889
 
222 Kč
224.90 Kč
74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Usazování plaku může způsobovat problémy s dásněmi. Zubní kartáček parodontax je speciálně navržen pro lidi s krvácejícími dásněmi. Jeho extra jemná vlákna jsou šetrná k dásním, ale účinná pro odstraňování plaku.
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401793
Kód dod.: 856960
EAN: 8585001900419
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I vy si pamatujete jako vám babička dělala domácí zábal z vaječných žloutků a vaše vlasy ožily? Vraťte se do těch dob díky Dixi novince – žloutkového pšeničný kondicionér.
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
77 Kč
7 700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty The Super Peptide od essence zajistí vašim rtům okamžitou dávku hydratace. Potěší mléčno
AKCE
-6%Sleva
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Kód: 2407101
Kód dod.: 855289
EAN: 3838824086699
 
89 Kč
94.90 Kč
445Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér Gliss Liquid Silk s ceramidy + hedvábím pro matné, lámavé vlasy. Jemné a hedvábné vlasy a perfektní rozčesatelnost. Smývatelný.
AKCE
-14%Sleva
Syoss Color balzám pro barevné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color balzám pro barevné vlasy, 440 ml
Kód: 2505407
Kód dod.: 855480
EAN: 9000101277937
 
121 Kč
139.90 Kč
275Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Color s Japonskem inspirovaným složením - s květem tsubaki pro barvené a zesvětlené vlasy.
Herbavera krém na nohy s kozím mlékem a Urea, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera krém na nohy s kozím mlékem a Urea, 120 ml
Kód: 2507725
Kód dod.: 822064
EAN: 8594009476246
 
44.90 Kč
374.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na nohy s kozím mlékem, konopím, Urea a kyselinou hyaluronovou.
Herbavera balzám na unavené nohy, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera balzám na unavené nohy, 120 ml
Kód: 2504756
Kód dod.: 822060
EAN: 8594009476192
 
42.90 Kč
357.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zklidňující balzám na unavené a oteklé nohy.
CARPATHIA Herbarium revitalizační kondicionér s výtažky 8 bylin 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium revitalizační kondicionér s výtažky 8 bylin 250 ml
Kód: 2505820
Kód dod.: 856925
EAN: 8586000083875
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachový revitalizačný kondicionér s obsahom výťažkov z 8 bylín– aloe vera, echinacea, rumanček, nechtík, pupočník, medovka, hamamel a lipa vlasy posilňuje a revitalizuje. Vlasy sa po ňom ľahko rozčesávajú a nádherne sa lesknú.
AKCE
-14%Sleva
Syoss Keratin balzám pro jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin balzám pro jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 2506321
Kód dod.: 855479
EAN: 9000101278217
 
121 Kč
139.90 Kč
275Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Keratin s Japonskem inspirovaným složením - s modrým lotosem pro snadno lámavé vlasy.
AKCE
-5%Sleva
Gliss Split Ends Miracle Express Repair balzám, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Split Ends Miracle Express Repair balzám, 200 ml
Kód: 2506287
Kód dod.: 855238
EAN: 9000101287233
 
157 Kč
164.90 Kč
785Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám s iontovým komplexem a olejem ze semen hroznového vína pro poškozené vlasy a roztřepené konečky.
AKCE
Nivea Creme krém, 400 ml
Nivea®
Nivea Creme krém, 400 ml
Kód: 2504634
Kód dod.: 821085
EAN: 4005808158072
 
179.90 Kč
449.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasika, která nestárne. Vyvážené složení, které intenzivně pečuje a chrání každý typ pleti. Pro děti i dospělé, každý den a v každém ročním období - NIVEA Creme.
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová maska pro poškozené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
Kód: 2504757
Kód dod.: 822062
EAN: 8594009476215
 
44.90 Kč
374.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ztvrdlé paty a popraskanou kůži nohou s lanolinem a konopím je každodenním pomocníkem v boji za jemnou kůži na nohou.
Karlovarský výživný krém tuba 35 g
Vřídlo
Karlovarský výživný krém tuba 35 g
Kód: 2509126
Kód dod.: 821145
EAN: 8594910012649
 
104.90 Kč
2 997.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Karlovarský krém výživný je pleťový krém ke každodenní péči a ošetřování všech typů pleti, zejména suché. Krém je vhodný také k večernímu ošetření, k prevenci ochablé pleti a tvorbě vrásek.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.