cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, světlý ořech, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, světlý ořech, 500 ml
Kód: 2504277
Kód dod.: 330014
EAN: 8591235043129
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 25 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
755 Kč
30.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je kvalitní vodou ředitelná interiérová malířská barva určená pro bílé nátěry stěn a stropů.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, tmavě hnědá, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavě hnědá, 500 ml
Kód: 2504271
Kód dod.: 330008
EAN: 8591235043068
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, tmavý kaštan, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý kaštan, 500 ml
Kód: 2504273
Kód dod.: 330010
EAN: 8591235043082
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503706
Kód dod.: 400834
EAN: 8591235036206
 
399 Kč
53.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
AKCE
Palmolive mýdlo Feel the Massage, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Feel the Massage, 90 g
Kód: 1804813
Kód dod.: 785144
EAN: 8693495033176
100%
14.90 Kč
165.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte tuhé mýdlo Palmolive Thermal Spa Mineral Massage se solí z Mrtvého moře. Zažijte potěšení z domácí lázně a sametově hebké pokožky.
Supermal Plus bílý pro vnitřní nátěry, 7,5 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vnitřní nátěry, 7,5 kg
Kód: 2508350
Kód dod.: 400080
EAN: 8591235099010
 
265 Kč
35.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, světlý mahagon, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, světlý mahagon, 500 ml
Kód: 2504275
Kód dod.: 330012
EAN: 8591235043105
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503718
Kód dod.: 400839
EAN: 8591235036374
 
1 999 Kč
49.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 40 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
1 265 Kč
31.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je kvalitní vodou ředitelná interiérová malířská barva určená pro bílé nátěry stěn a stropů.
AKCE
-25%Sleva
Dr. Oetker dort - želé čiré 10 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker dort - želé čiré 10 g
Kód: 2600787
Kód dod.: 935014
EAN: 8595072600026
 
12 Kč
15.90 Kč
1 200Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dort–želé čiré od Dr. Oetkera je ideální pro vytváření lesklé a průhledné vrstvy na ovocných dortech, koláčích a dezertech.
Merkur bílá síla prací prášek pro bílé, 600 g
Merkur
Merkur bílá síla prací prášek pro bílé, 600 g
Kód: 06476
Kód dod.: 755010
EAN: 8592613576918
99%
30 Kč
2.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zárukou čistoskvoucího bílého prádla. Bezfosfátový přípravek se speciální bělící přísadou se hodí do všech typů praček i pro ruční praní
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
120 Kč
139 Kč
40Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
Hlubna Valea Jita Studená vlna trvalá ondulace s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Hlubna - Valea
Hlubna Valea Jita Studená vlna trvalá ondulace s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Kód: 13375
Kód dod.: 864002
EAN: 8594003016219
100%
70 Kč
700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvalá ondulace pro tmavé vlasy s jitrocelovým extraktem. Slouží ke kadeření tmavých vlasů. Obsahuje přírodní jitrocel.
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502230
Kód dod.: 481222
EAN: 8595026318922
 
123 Kč
139 Kč
24.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-11%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502233
Kód dod.: 481227
EAN: 8595026318984
 
187 Kč
209 Kč
37.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
Distyk akrylový tmel, bílý, 310 ml
Distyk®
Distyk akrylový tmel, bílý, 310 ml
Kód: 2503619
Kód dod.: 518935
EAN: 8595100110350
 
58.90 Kč
210.36Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod.
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2503633
Kód dod.: 511170
EAN: 8595152112111
 
43.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Soudal
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Kód: 2503059
Kód dod.: 519073
EAN: 5411183033399
 
119 Kč
440.74Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružný silikonový tmel určený k univerzálnímu použití v interiéru i exteriéru.
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Kód: 2507585
Kód dod.: 518970
EAN: 9000100907156
 
62.90 Kč
224.64Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový trvale pružný nekonstrukční tmel pro fasádní prvky pro vnitřní a vnější použití.
-11%Sleva
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 1L
Hlubna - Ava
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 1L
Kód: 2600948
Kód dod.: 712106
EAN: 8594003011344
 
39.90 Kč
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ava bílý ocet na úklid 10 % je přírodní a ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti. Díky své vysoké koncentraci kyseliny octové účinně odstraňuje vodní kámen, mastnotu, usazeniny a nepříjemné pachy.
Lima Oro přípravek proti všem slimákům, 200 g
Sharda Cropchem
Lima Oro přípravek proti všem slimákům, 200 g
Kód: 2501000
Kód dod.: 680170
EAN: 8595078516024
100%
105 Kč
525Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moluskocidní přípravek ve formě granulované návnady k ochraně polních plodin, ovocných plodin a révy vinné proti slimákům.
Privos vinné kvasinky univerzální, pro bílé odrůdy, 10 g
Privos
Privos vinné kvasinky univerzální, pro bílé odrůdy, 10 g
Kód: 2502084
Kód dod.: 934950
EAN: 8594033110185
 
29.90 Kč
2 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální kvasinky určeny pro všechny bílé odrůdy révy vinné. Dávka 10 g kvasinek na 100 litrů moštu vyprodukuje optimální množství životaschopných kvasinek.
AKCE
-7%Sleva
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo, zářivá bílá, 450 g
Sanytol
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo, zářivá bílá, 450 g
Kód: 92829
Kód dod.: 769229
EAN: 3045206382601
100%
129.90 Kč
139.90 Kč
288.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivě bílá na odstraňování skvrn byl vyvinut speciálně pro odstraňování skvrn z bílého prádla.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.