cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Harmony Good For Food 2vrstvé kuchyňské utěrky, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food 2vrstvé kuchyňské utěrky, 2 role
Kód: 2304250
Kód dod.: 908038
EAN: 8584014007344
 
54.90 Kč
27.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové utěrky v roli, 2-vrstvá, celulóza, v balení 2 ks. Utěrky jsou speciálně určené pro kontakt s jídlem a díky 2 vrstvám mají lepší pevnost a absorpci. Délka jedné role 19 metru.
-11%Sleva
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 1L
Hlubna - Ava
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 1L
Kód: 2600948
Kód dod.: 712106
EAN: 8594003011344
 
39.90 Kč
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ava bílý ocet na úklid 10 % je přírodní a ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti. Díky své vysoké koncentraci kyseliny octové účinně odstraňuje vodní kámen, mastnotu, usazeniny a nepříjemné pachy.
Lima Oro přípravek proti všem slimákům, 200 g
Sharda Cropchem
Lima Oro přípravek proti všem slimákům, 200 g
Kód: 2501000
Kód dod.: 680170
EAN: 8595078516024
100%
105 Kč
525Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moluskocidní přípravek ve formě granulované návnady k ochraně polních plodin, ovocných plodin a révy vinné proti slimákům.
Privos vinné kvasinky univerzální, pro bílé odrůdy, 10 g
Privos
Privos vinné kvasinky univerzální, pro bílé odrůdy, 10 g
Kód: 2502084
Kód dod.: 934950
EAN: 8594033110185
 
29.90 Kč
2 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální kvasinky určeny pro všechny bílé odrůdy révy vinné. Dávka 10 g kvasinek na 100 litrů moštu vyprodukuje optimální množství životaschopných kvasinek.
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
120 Kč
139 Kč
40Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
Hlubna Valea Jita Studená vlna trvalá ondulace s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Hlubna - Valea
Hlubna Valea Jita Studená vlna trvalá ondulace s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Kód: 13375
Kód dod.: 864002
EAN: 8594003016219
100%
70 Kč
700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvalá ondulace pro tmavé vlasy s jitrocelovým extraktem. Slouží ke kadeření tmavých vlasů. Obsahuje přírodní jitrocel.
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502230
Kód dod.: 481222
EAN: 8595026318922
 
123 Kč
139 Kč
24.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-11%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502233
Kód dod.: 481227
EAN: 8595026318984
 
187 Kč
209 Kč
37.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Vileda®
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Kód: 2600564
Kód dod.: 575641
EAN: 4023103118591
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ukliďte jednoduše bez namáhání zad! Lopatka Vileda Flexi XL má extra dlouhou rukojeť (80 cm), po použití ji lze rozložit na 2 části a díky praktickému háčku na rukojeti zavěsit pro snazší skladování.
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný prací gel navržený speciálně pro praní vlny, kašmíru a dalších citlivých materiálů, který šetrně odstraňuje nečistoty, chrání strukturu vláken a zanechává prádlo hebké, svěží a dlouhodobě krásné.
BARLET silikon fasádní barva bílá báze A, 1 kg
BARLET
BARLET silikon fasádní barva bílá báze A, 1 kg
Kód: 2505992
Kód dod.: 416170
EAN: 8591235089707
 
285.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je snadno zpracovatelná, zdravotně nezávadná a ekologicky příznivá.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503721
Kód dod.: 400837
EAN: 8591235036442
 
1 229 Kč
49.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Astrid
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Kód: 1700573
Kód dod.: 823504
EAN: 85922556
100%
29.90 Kč
9 966.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty s vitaminem E, bílá.
WD-40 specialist, bílá lithiová vazelína, 400 ml
WD-40®
WD-40 specialist, bílá lithiová vazelína, 400 ml
Kód: 2504590
Kód dod.: 485178
EAN: 5032227503908
 
279 Kč
697.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato vazelína je účinné a trvanlivý mazivo s vysokou viskozitou, po aplikaci nestéká.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503707
Kód dod.: 400836
EAN: 8591235036213
 
755 Kč
50.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Distyk akrylový tmel, bílý, 310 ml
Distyk®
Distyk akrylový tmel, bílý, 310 ml
Kód: 2503619
Kód dod.: 518935
EAN: 8595100110350
 
58.90 Kč
210.36Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod.
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2503633
Kód dod.: 511170
EAN: 8595152112111
 
43.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Kód: 2507585
Kód dod.: 518970
EAN: 9000100907156
 
62.90 Kč
224.64Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový trvale pružný nekonstrukční tmel pro fasádní prvky pro vnitřní a vnější použití.
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Soudal
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Kód: 2503059
Kód dod.: 519073
EAN: 5411183033399
 
119 Kč
440.74Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružný silikonový tmel určený k univerzálnímu použití v interiéru i exteriéru.
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507489
Kód dod.: 905251
EAN: 8594027318221
 
29.90 Kč
1.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická výborně přilnavá voděodpudivá náplast vhodná na drobné oděrky a odřeniny s veselými dětskými motivy.
AKCE
-8%Sleva
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, 50 ml
Ryor
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, 50 ml
Kód: 69247
Kód dod.: 822657
EAN: 8594007977639
98%
229.90 Kč
249.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, jemně parfemovaný krém s obsahem kmenových buněk z mořských řas a vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Kód: 45723
Kód dod.: 797002
EAN: 8595025809483
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2501849
Kód dod.: 400886
EAN: 8591235065954
 
809 Kč
44.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
BARLET akrylát fasádní barva bílá báze A, 1 kg
BARLET
BARLET akrylát fasádní barva bílá báze A, 1 kg
Kód: 2505195
Kód dod.: 416162
EAN: 8591235085822
 
247.40 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.