cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, světlý kaštan, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, světlý kaštan, 500 ml
Kód: 2504272
Kód dod.: 330009
EAN: 8591235043075
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Durex Play Feel lubrikační gel, 50 ml
Durex®
Durex Play Feel lubrikační gel, 50 ml
Kód: 69946
Kód dod.: 926065
EAN: 5997321773650
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lubrikační gel Durex Play™ Feel nabízí smyslové zážitky.
Furny pracovní rukavice kombinované, velikost 10, 1 pár
Neuvedeno
Furny pracovní rukavice kombinované, velikost 10, 1 pár
Kód: 2507957
Kód dod.: 598879
EAN: 8591940299699
 
94.90 Kč
95 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolné pracovní rukavice Furny jsou vyrobené z kombinace pevných a pohodlných materiálů.
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Kód: 2404125
Kód dod.: 58160.10
EAN: 4052136253535
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně tónovaný lesk na rty Glossy Lip Chubby od Artdeco v sobě spojuje intenzivní péči s dokonalým l
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Kód: 45723
Kód dod.: 8674
EAN: 8595025809483
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
AKCE
-8%Sleva
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, 50 ml
Ryor
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, 50 ml
Kód: 69247
Kód dod.: 822657
EAN: 8594007977639
98%
229.90 Kč
249.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, jemně parfemovaný krém s obsahem kmenových buněk z mořských řas a vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové.
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507489
Kód dod.: 905251
EAN: 8594027318221
 
29.90 Kč
1.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická výborně přilnavá voděodpudivá náplast vhodná na drobné oděrky a odřeniny s veselými dětskými motivy.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2501849
Kód dod.: 400886
EAN: 8591235065954
 
809 Kč
44.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
Larrin Plus Wc fialový náhradní váleček, s vůní květin, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus Wc fialový náhradní váleček, s vůní květin, 40 g
Kód: 02646
Kód dod.: 719010
EAN: 8595000910562
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému s vůní květin, barviva a pomocných látek.
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost M, 100 ks
Vulkan
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost M, 100 ks
Kód: 2503787
Kód dod.: 598811
EAN: 8593379306009
 
199.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové jednorázové lehce zaprášené rukavice velikosti M. Jsou vysoce pružné, vyrobené z přírodního latexu. Jsou nesterilní.
-5%Sleva
Artdeco Rubicell Double Applicator for Trio Box oční aplikátor 1 kus
Artdeco
Artdeco Rubicell Double Applicator for Trio Box oční aplikátor 1 kus
Kód: 87447
Kód dod.: 6013
EAN: 4019674060131
 
54 Kč
57 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
oboustranný oční aplikátor obsahuje na každé straně pěnový aplikátor lze použít do magnetického bo
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
73.90 Kč
73.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk šampon 2in1 Liscio Perfetto pro rovné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon 2in1 Liscio Perfetto pro rovné vlasy, 250 ml
Kód: 2501581
Kód dod.: 794639
EAN: 8720182541321
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active Fusion obohacené o magickou trojici ingrediencí: Arganový olej, známý tím, že dodává hebkost, výživu a bojuje proti krepatění.
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, černý
Vileda®
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, černý
Kód: 2507404
Kód dod.: 958174
EAN: 4023103244030
 
649.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda sušák na prádlo Universal v černé barvě je praktickým a stylovým pomocníkem pro každodenní sušení prádla.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Kód: 2601334
Kód dod.: 795447
EAN: 8720181465482
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Hydrated promění každodenní sprchu v osvěžující a hydratační rituál. Jeho vodní vůně melounu kombinovaná s chladivou mátou probudí smysly a dodá pocit svěžesti a komfortu při každém použití.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Kód: 2601333
Kód dod.: 795446
EAN: 8720181326950
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Relaxed přináší uklidňující a relaxační sprchový zážitek díky jemné vůni levandule a vodního lotosu, která pomáhá navodit pocit klidu a pohody během sprchování.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
135 Kč
540Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Rychlé bílé lepidlo je kvalitní disperzní lepidlo na bázi polyvinylacetátu (PVA), speciálně navržené pro lepení dřeva, papíru, kartonu, textilu, keramiky, korku a dalších materiálů.
AKCE
-25%Sleva
Dr. Oetker dort - želé čiré 10 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker dort - želé čiré 10 g
Kód: 2600787
Kód dod.: 935014
EAN: 8595072600026
 
12 Kč
15.90 Kč
1 200Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dort–želé čiré od Dr. Oetkera je ideální pro vytváření lesklé a průhledné vrstvy na ovocných dortech, koláčích a dezertech.
Merkur bílá síla prací prášek pro bílé, 600 g
Merkur
Merkur bílá síla prací prášek pro bílé, 600 g
Kód: 06476
Kód dod.: 755010
EAN: 8592613576918
99%
30 Kč
2.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zárukou čistoskvoucího bílého prádla. Bezfosfátový přípravek se speciální bělící přísadou se hodí do všech typů praček i pro ruční praní
Max Color Epoxy barva na bílou techniku, bílá, 400 ml
Mako color
Max Color Epoxy barva na bílou techniku, bílá, 400 ml
Kód: 2503047
Kód dod.: 106212
EAN: 4009506008158
 
255 Kč
637.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super tvrdý sprej, výborně přilne v kuchyních, koupelnách. Ideální pro nátěry lednic, praček, sušiček, van, glazurovaných dlaždic, zábradlí, zahradního nábytku.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
AKCE
-7%Sleva
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo, zářivá bílá, 450 g
Sanytol
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo, zářivá bílá, 450 g
Kód: 92829
Kód dod.: 769229
EAN: 3045206382601
100%
129.90 Kč
139.90 Kč
288.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivě bílá na odstraňování skvrn byl vyvinut speciálně pro odstraňování skvrn z bílého prádla.
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný prací gel navržený speciálně pro praní vlny, kašmíru a dalších citlivých materiálů, který šetrně odstraňuje nečistoty, chrání strukturu vláken a zanechává prádlo hebké, svěží a dlouhodobě krásné.
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Varta
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Kód: 2600411
Kód dod.: 960967
EAN: 4008496927630
 
640 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní vlastnosti, moderní design a nápadný barva je Outdoor Sports kapesní svítilna, při jakékoliv outdoorové aktivity, ideálního průvodce.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.