cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Diava s včelím voskem, pro čištění a leštění nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskem, pro čištění a leštění nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
74.90 Kč
226.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava sprej s obsahem včelího vosku je čistící a leštící přípravek na všechny druhy nábytku. Na nábytku vytváří ochranný film a vyživuje dřevo. Vhodný na parkety, laminátovou a PVC podlahu a podlahu ze dřeva a mramoru. Zanechává přirozený vzhled náby
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Biolit
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 1901000
Kód dod.: 675259
EAN: 5000204088427
100%
104.90 Kč
419.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzovač hmyzu Biolit účinně působí velmi rychle. Biolit poskytne dlouhodobou ochranu vašeho domova až na 12 týdnů.
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
AKCE
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
16 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robustní past na myši vyrobena z pozinkovaného kovu, určená pro snadné a účinné chytání malých hlodavců.
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 1908702
Kód dod.: 2009-7
EAN: 5900627090529
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Kód: 2508600
Kód dod.: 775414
EAN: 8015194533205
 
189.90 Kč
5.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek účinně pere barevné prádlo, chrání jeho syté barvy a zanechává ho svěže čisté.
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2507536
Kód dod.: 761159
EAN: 5908252011926
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem a ovocnou vůní na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
Gallus prací gel Universal, 112 dávek, 4,05 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 112 dávek, 4,05 l
Kód: 2501514
Kód dod.: 759283
EAN: 4251415302029
 
189.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Dalli prací gel Activ Univerzal 100 dávek, 5 l
Dalli
Dalli prací gel Activ Univerzal 100 dávek, 5 l
Kód: 2501654
Kód dod.: 759300
EAN: 4012400502844
 
409.90 Kč
4.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte praktické a účinné řešení pro vaše běžné praní s Dalli pracím gelem!
Perwoll prací gel Renew Wool 60 dávek, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 60 dávek, 3000 ml
Kód: 2403555
Kód dod.: 760993
EAN: 9000101809640
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
Colgate Max White Optic bělicí zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Optic bělicí zubní pasta 75 ml
Kód: 2600931
Kód dod.: 885282
EAN: 8718951050860
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max White Optic dodá vašemu úsměvu viditelně bělejší vzhled už po prvním čištění a při pravidelném používání pomáhá udržet zuby dlouhodobě zářivé.
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Kód: 2601096
Kód dod.: 885284
EAN: 8718951688001
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Max White Sparkle Diamonds rozjasní vaši sklovinu. Bělící zubní pasta s technologií FreshFX také poskytuje dlouhotrvající chladivý účinek a odstraňuje nežádoucí pigmentaci zubů.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne White kompletní ochrana zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne White kompletní ochrana zubní pasta 75 ml
Kód: 2508983
Kód dod.: 885291
EAN: 5054563242983
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne White Kompletní ochrana je zubní pasta určená pro každodenní péči o citlivé zuby. Nabízí kompletní ochranu ústní dutiny a zároveň pomáhá udržovat přirozenou bělost zubů.
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Nordics
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Kód: 2602805
Kód dod.: 885414
EAN: 3800500324258
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Probiotic Strawberry Fresh je dětská zubní pasta s jemnou jahodovou příchutí, určená pro každodenní péči o dětské zuby a dásně.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro definované a elastické kadeře. Bez krepatění. Receptura s arganovým olejem je ideální pro rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškozené a rozčesává vlasy, aby vám poskytla dokonalou rovnost bez krepatění každý den.
Spokar miska na sádru nízká
Spokar®
Spokar miska na sádru nízká
Kód: 2503574
Kód dod.: 561064
EAN: 8590804006213
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na míchání sádry, nízká. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
K nákupu navíc
Hugo Boss fotbalový míč
K NÁKUPU NAVÍC
Hugo Boss fotbalový míč
Kód: 2602875
 
EAN: 3616307680707
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kupte parfémovanou vodu BOSS Bottled Striking Lavender a dostanete 1 kus fotbalového míče BOSS NAVÍC
Essence Hydra Kiss vyživující olej na rty 03 Pink Champagne 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss vyživující olej na rty 03 Pink Champagne 4 ml
Kód: 2306930
 
EAN: 4059729421937
 
78 Kč
19 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Olej na rty hydra kiss od značky essence zajišťuje nelepivý finiš s vysokým leskem. Kyselina hyaluro
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
Finish Power Gel 0 % gel do myčky nádobí, 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Gel 0 % gel do myčky nádobí, 900 ml
Kód: 2002084
Kód dod.: 750056
EAN: 5999109581822
 
184.90 Kč
205.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish Gel do myčky nádobí bez nechtěných látek.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
39.90 Kč
88.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová tekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností pro použití v domácnosti i průmyslu. Obsahuje jemné abrazivum a vyznačuje se velmi dobrým odmašťujícím účinkem.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Kód: 2501444
Kód dod.: 974016
EAN: 8590105959744
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.