cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2507536
Kód dod.: 761159
EAN: 5908252011926
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem a ovocnou vůní na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Diava s včelím voskem, pro čištění a leštění nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskem, pro čištění a leštění nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
74.90 Kč
226.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava sprej s obsahem včelího vosku je čistící a leštící přípravek na všechny druhy nábytku. Na nábytku vytváří ochranný film a vyživuje dřevo. Vhodný na parkety, laminátovou a PVC podlahu a podlahu ze dřeva a mramoru. Zanechává přirozený vzhled náby
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Biolit
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 1901000
Kód dod.: 675259
EAN: 5000204088427
100%
104.90 Kč
419.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzovač hmyzu Biolit účinně působí velmi rychle. Biolit poskytne dlouhodobou ochranu vašeho domova až na 12 týdnů.
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
AKCE
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
16 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robustní past na myši vyrobena z pozinkovaného kovu, určená pro snadné a účinné chytání malých hlodavců.
Spokar miska na sádru nízká
Spokar®
Spokar miska na sádru nízká
Kód: 2503574
Kód dod.: 561064
EAN: 8590804006213
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na míchání sádry, nízká. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
K nákupu navíc
Hugo Boss fotbalový míč
K NÁKUPU NAVÍC
Hugo Boss fotbalový míč
Kód: 2602875
 
EAN: 3616307680707
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kupte parfémovanou vodu BOSS Bottled Striking Lavender a dostanete 1 kus fotbalového míče BOSS NAVÍC
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1902841
Kód dod.: 765177
EAN: 8592613550086
 
174.90 Kč
5.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eko prací gel na vlnu i merino, založen na bázi lněného mýdla, změkčuje prádlo a nezanáší textilní vlákna
Perwoll prací gel Renew Wool 60 dávek, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 60 dávek, 3000 ml
Kód: 2403555
Kód dod.: 760993
EAN: 9000101809640
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Kód: 2601727
Kód dod.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě hladké, plné a zářivě lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 101 Main Sque
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Odol®
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Kód: 2405705
Kód dod.: 885139
EAN: 5054563010315
 
34.90 Kč
465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Plus Fresh Feell je zubní pasta s fluoridem pro zdravé dásně a zuby.
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta přináší intenzivní a dlouhotrvající svěžest díky chladivým krystalkům, pomáhá chránit před zubním kazem a zanechává dech svěží až 10× déle.
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Kód: 2600915
Kód dod.: 885348
EAN: 8718951563544
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Multiprotect zubní pasta s inovativní technologií hloubkové kyslíkové reakce pomáhá odstraňovat skvrny způsobené jídlem a nápoji a bránit jejich opětovnému vzniku. Vhodná pro citlivé zuby.
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Nordics
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Kód: 2602805
Kód dod.: 885414
EAN: 3800500324258
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Probiotic Strawberry Fresh je dětská zubní pasta s jemnou jahodovou příchutí, určená pro každodenní péči o dětské zuby a dásně.
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Kód: 2501472
Kód dod.: 761312
EAN: 4260418936025
85%
144.90 Kč
1.32Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prací gel s jemnou levandulovou vůní, vhodný pro všechny typy prádla.
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
AKCE
-21%Sleva
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Biom
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
29.90 Kč
38 Kč
299Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek ve formě popraše pro kontrolu lezoucího hmyzu včetně švábů, mravenců, štěnic a pavouků pro ošetření prasklin a spár ve vnitřních prostorech.
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 0-5 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 0-5 let, 50 ml
Kód: 2600109
Kód dod.: 885176
EAN: 8718951610583
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta Colgate Kids Bluey 0–5 let poskytuje šetrnou ochranu prvních zoubků, optimální péči se správným množstvím fluoridu a díky jahodové příchuti dělá z čištění zubů zábavný každodenní rituál.
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
AKCE
-2%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Kód: 2500207
Kód dod.: 761037
EAN: 9000101811704
 
331 Kč
337 Kč
4.14Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
AKCE
Persil prací kapsle Discs 4v1 Deep Clean Color 22 dávek
Persil prací kapsle Discs 4v1 Deep Clean Color 22 dávek
Kód: 2601682
Kód dod.: 759339
EAN: 9000101829099
 
290 Kč
13.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Discs 4in1 Deep Clean Color prací kapsle jsou určeny pro praní barevného prádla. Pomáhají odstranit běžné nečistoty a udržet prádlo čisté a svěží.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Kód: 2601734
Kód dod.: ES585158
EAN: 4059729585158
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte okamžitě plnější, hladký a zářivě lesklý vzhled rtů. S leskem na rty essence what the fake
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
2 010 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme v sobě nese
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.