cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Elmex Sensitive duopack zubní pasta + ústní voda, 75 ml + 400 ml
Elmex®
Elmex Sensitive duopack zubní pasta + ústní voda, 75 ml + 400 ml
Kód: 2600083
Kód dod.: 885292
EAN: 8718951422186
 
219.90 Kč
462.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive duopack obsahuje zubní pastu a ústní vodu pro péči o citlivé zuby.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta je určena pro péči o dásně a bělejší vzhled zubů.
Colgate Max White Optic bělicí zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Optic bělicí zubní pasta 75 ml
Kód: 2600931
Kód dod.: 885282
EAN: 8718951050860
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max White Optic dodá vašemu úsměvu viditelně bělejší vzhled už po prvním čištění a při pravidelném používání pomáhá udržet zuby dlouhodobě zářivé.
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Sparkle Diamonds zubní pasta 75 ml
Kód: 2601096
Kód dod.: 885284
EAN: 8718951688001
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Max White Sparkle Diamonds rozjasní vaši sklovinu. Bělící zubní pasta s technologií FreshFX také poskytuje dlouhotrvající chladivý účinek a odstraňuje nežádoucí pigmentaci zubů.
-4%Sleva
Artdeco Color Booster balzám na rty P3 Boosting Pink 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster balzám na rty P3 Boosting Pink 3 g
Kód: 2500546
Kód dod.: 1850P3
EAN: 4052136276183
 
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro každodenní péči o rty skvěle poslouží Color Booster balzám na rty od Artdeco. Tento inovativní b
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Biolit
Biolit prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 1901000
Kód dod.: 675259
EAN: 5000204088427
100%
104.90 Kč
419.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzovač hmyzu Biolit účinně působí velmi rychle. Biolit poskytne dlouhodobou ochranu vašeho domova až na 12 týdnů.
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
AKCE
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
16 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robustní past na myši vyrobena z pozinkovaného kovu, určená pro snadné a účinné chytání malých hlodavců.
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Ecover
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Kód: 2204094
Kód dod.: 759193
EAN: 5000204249040
100%
254.90 Kč
12.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná receptura obsahuje aktivní složky rostlinného původu. Zabraňuje žmolkování bavlněných vláken při opakovaném praní.
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
Spokar miska na sádru nízká
Spokar®
Spokar miska na sádru nízká
Kód: 2503574
Kód dod.: 561064
EAN: 8590804006213
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na míchání sádry, nízká. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
K nákupu navíc
Hugo Boss fotbalový míč
K NÁKUPU NAVÍC
Hugo Boss fotbalový míč
Kód: 2602875
 
EAN: 3616307680707
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kupte parfémovanou vodu BOSS Bottled Striking Lavender a dostanete 1 kus fotbalového míče BOSS NAVÍC
Gallus prací gel Universal, 112 dávek, 4,05 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 112 dávek, 4,05 l
Kód: 2501514
Kód dod.: 759283
EAN: 4251415302029
 
189.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 1908702
Kód dod.: 761128
EAN: 5900627090529
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Kód: 2508600
Kód dod.: 775414
EAN: 8015194533205
 
189.90 Kč
5.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek účinně pere barevné prádlo, chrání jeho syté barvy a zanechává ho svěže čisté.
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2507536
Kód dod.: 761159
EAN: 5908252011926
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem a ovocnou vůní na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kód: 2506258
Kód dod.: 655223
EAN: 8592542014291
 
137 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oblíbené krystalické hnojivo nově v kapalné formě! Kristalon Muškát je kapalné hnojivo s mikroprvky jako rostlinnými „vitamíny“ pro výbornou kondici rostlin.
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom, 40 dávek, 2 l
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom, 40 dávek, 2 l
Kód: 2500370
Kód dod.: 761270
EAN: 9000101809992
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte nový prací gel PERWOLL Renew Dark Bloom, který je vybaven inovativním složením Triple Renew.
AKCE
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
Waschkönig Color Persian Mystery prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Persian Mystery prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603019
Kód dod.: 759256
EAN: 4260418936681
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Color Persian Mystery je určený pro praní barevného prádla.
Essence Hydra Kiss vyživující olej na rty 03 Pink Champagne 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss vyživující olej na rty 03 Pink Champagne 4 ml
Kód: 2306930
 
EAN: 4059729421937
 
78 Kč
19 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Olej na rty hydra kiss od značky essence zajišťuje nelepivý finiš s vysokým leskem. Kyselina hyaluro
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.