cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Odol®
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Kód: 2405705
Kód dod.: 885139
EAN: 5054563010315
 
34.90 Kč
465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Plus Fresh Feell je zubní pasta s fluoridem pro zdravé dásně a zuby.
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta přináší intenzivní a dlouhotrvající svěžest díky chladivým krystalkům, pomáhá chránit před zubním kazem a zanechává dech svěží až 10× déle.
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Kód: 2600915
Kód dod.: 885348
EAN: 8718951563544
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Multiprotect zubní pasta s inovativní technologií hloubkové kyslíkové reakce pomáhá odstraňovat skvrny způsobené jídlem a nápoji a bránit jejich opětovnému vzniku. Vhodná pro citlivé zuby.
Colgate Max White Expert Original zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Expert Original zubní pasta 75 ml
Kód: 2600917
Kód dod.: 885387
EAN: 7509546064857
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max White Expert Original neodstraňuje pouze povrchové skvrny, ale díky zcela unikátnímu složení zasahuje bělicí účinek hlouběji. Spolehlivě odstraní skvrny zpod povrchu zubní skloviny.
AKCE
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Biom
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
38 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek ve formě popraše pro kontrolu lezoucího hmyzu včetně švábů, mravenců, štěnic a pavouků pro ošetření prasklin a spár ve vnitřních prostorech.
-13%Sleva
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
880 Kč
1 007 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Dylan Blush Pink představuje éterickou a všeobjímající vůni, která spojuje radost se sofisti
AKCE
-16%Sleva
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504705
Kód dod.: 810096
EAN: 8595061605605
 
79.90 Kč
94.90 Kč
266.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný balzám s Kaštanem koňským CANNABIS od české značky Bione Cosmetics je lehký emulgel určený k péči o namáhané svaly, klouby a pokožku se sklonem k pocitu těžkých nohou.
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Ecover
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Kód: 2204094
Kód dod.: 337926
EAN: 5000204249040
100%
254.90 Kč
12.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná receptura obsahuje aktivní složky rostlinného původu. Zabraňuje žmolkování bavlněných vláken při opakovaném praní.
AKCE
Perwoll prací gel Renew Wool 20 dávek, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 20 dávek, 1000 ml
Kód: 2404029
Kód dod.: 765268
EAN: 9000101810387
 
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Kód: 2404882
Kód dod.: 885041
EAN: 6920354839016
 
29.90 Kč
598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Triple Action zajišťuje maximální ochranu před zubním kazem, bílé zuby a svěží dech.
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Colgate®
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Kód: 2600914
Kód dod.: 885067
EAN: 8718951312173
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Colgate Advanced White jemně leští a bělí vaše zuby pomocí obsažených mikrokrystalků. Při každodenním používání efektivně zmírní nežádoucí zabarvení zubů a funguje i jako účinná prevence usazování dalších skvrn.
-4%Sleva
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600896
Kód dod.: 856071
EAN: 8718951226807
 
66.90 Kč
69.90 Kč
892Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total whitening čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
AKCE
-2%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Kód: 2500207
Kód dod.: 761037
EAN: 9000101811704
 
331 Kč
337 Kč
4.14Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
Pur Power  Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403211
Kód dod.: 735214
EAN: 9000101386356
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
AKCE
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403210
Kód dod.: 735215
EAN: 9000101386141
 
63 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Lavatrice Colorati 1, 575 L
Kód: 2508600
Kód dod.: 775414
EAN: 8015194533205
 
189.90 Kč
5.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek účinně pere barevné prádlo, chrání jeho syté barvy a zanechává ho svěže čisté.
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Fruity Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2507536
Kód dod.: 761159
EAN: 5908252011926
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem a ovocnou vůní na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 1908702
Kód dod.: 2009-7
EAN: 5900627090529
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 heřmánek a himalájská sůl, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 heřmánek a himalájská sůl, 75 ml
Kód: 2208091
Kód dod.: 885018
EAN: 8720181230585
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Netradiční kombinace himalájské růžové soli a heřmánku. Ještě více přírodních ingrediencí. Plně recyklovatelné balení.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Kód: 2206360
Kód dod.: 6871
EAN: 8595025836595
100%
199.90 Kč
224.90 Kč
3.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit pokračuje v tradici pracích přípravků z 90. let. Tento prací prostředek má svěží vůni a dokonale pečuje o Vaše prádlo.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404513
Kód dod.: 759340
EAN: 9000101808476
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.