cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 600 ml
Kód: 2504349
Kód dod.: 328661
EAN: 8591235045925
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
truckZdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 9 l
Kód: 2504430
Kód dod.: 328612
EAN: 8591235055580
 
4 749 Kč
527.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Supermal 3v1 S2177 0240 hněď střední vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hněď střední vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2507262
Kód dod.: 328538
EAN: 8591235099423
 
852 Kč
340.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0655 tmavě okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0655 tmavě okrová, 700 g
Kód: 2504007
Kód dod.: 356002
EAN: 8592474019012
 
333 Kč
475.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 2,5 l
Kód: 2504366
Kód dod.: 328651
EAN: 8591235045871
 
1 635 Kč
654Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 4 l
Kód: 2504361
Kód dod.: 328635
EAN: 8591235045796
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1028 žlutá melounová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1028 žlutá melounová, 400 ml
Kód: 2503467
Kód dod.: 107013
EAN: 4009506091280
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
231 Kč
249 Kč
330Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
Kód: 2503552
Kód dod.: 107061
EAN: 4009506095158
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Kód: 2503857
Kód dod.: 197282
EAN: 8595073014006
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5002 námořní modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5002 námořní modrá, 400 ml
Kód: 2503471
Kód dod.: 107025
EAN: 4009506095028
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6029 zelená máta, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6029 zelená máta, 400 ml
Kód: 2503554
Kód dod.: 107065
EAN: 4009506096292
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-13%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 5 kg
Kód: 2601264
Kód dod.: 355807
EAN: 8592474019579
 
1 209 Kč
1 389 Kč
241.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
-7%Sleva
Nivea Essential Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF15 50ml
Kód: 2507089
Kód dod.: 822823
EAN: 4005900935540
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Essential Výživný denní krém SPF 15 nabízí komplexní péči pro suchou a citlivou pleť.
AKCE
-17%Sleva
Nivea Men Fresh Kick osvěžující voda po holení 100 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick osvěžující voda po holení 100 ml
Kód: 2204426
Kód dod.: 843088
EAN: 5900017102467
 
199.90 Kč
239.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voda po holení Fresh Kick s mátovou a kaktusovou vodou okamžitě osvěží pleť po holení a hydratuje ji až po dobu 24 hodin.
DERMOMED intimní mýdlo s výtažkem z lišejníku  INTIMO LICHENE 250ml
DERMOmed®
DERMOMED intimní mýdlo s výtažkem z lišejníku INTIMO LICHENE 250ml
Kód: 2401186
Kód dod.: 800027
EAN: 8050999570772
80%
44.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DERMOMED Intimní mýdlo s lišejníkem a provitamínem B5 – jemná ochrana a svěžest pro každodenní hygienu s přirozeným pH 4,5.
Fenjal Classic Mandlový olej a Bambucké máslo tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
Fenjal®
Fenjal Classic Mandlový olej a Bambucké máslo tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
Kód: 2100391
Kód dod.: 12892
EAN: 4013162026050
 
244 Kč
610Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní přírodní mandlový olej spolu s výživným bambuckým máslem dopřávají pokožce potřebnou hydrat
Chilly gel pro intimní hygienu Ciclo, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu Ciclo, 200 ml
Kód: 2207750
Kód dod.: 800034
EAN: 8002410034981
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chilly gel ciclo má čisticí recepturu, která Vám poskytuje příjemný a dlouhotrvající pocit čistoty a ochrany během menstruace
Nivea Men deodorant Cool Kick, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Cool Kick, 50 ml
Kód: 2210096
Kód dod.: 840126
EAN: 9005800352213
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhý deodorant NIVEA Men Cool Kick je kosmetický přípravek, který muže spolehlivě ochrání před pachem potu po dobu až 48 hodin.
AKCE
-3%Sleva
Bispol Ognik litá hřbitovní svíčka, náplň, 260 g
Bispol®
Bispol Ognik litá hřbitovní svíčka, náplň, 260 g
Kód: 2500956
Kód dod.: 962193
EAN: 5906927040172
100%
34 Kč
34.90 Kč
141.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Litá svíčka vhodná zejména jako náplň do hřbitovních skel.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Kód: 2503812
Kód dod.: 194353
EAN: 8595073021073
 
162 Kč
432Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 0,7 kg
Kód: 2507428
Kód dod.: 356074
EAN: 8592474112843
 
322 Kč
460Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Splňuje normu povrchových úprav výrobků a hraček pro děti od 0-3 let (ČSN EN 71, část 3) a je vhodný pro styk s potravinami.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5450 zeleň khaki, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5450 zeleň khaki, 750 ml
Kód: 2503874
Kód dod.: 194536
EAN: 8595073021110
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 600 ml
Kód: 2500231
Kód dod.: 191608
EAN: 8595073013726
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.