cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Creme Soft Pečující sprchový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Pečující sprchový gel, 50 ml
Kód: 2506693
Kód dod.: 795257
EAN: 42398066
 
39.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o pokožku i během sprchování. Šetrný sprchový gel vaši kůži nevysuší. Zanechá ji naopak krásně hebkou a hydratovanou, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu.
-7%Sleva
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Musí toho tolik zastat, a přitom jsou tak jemné. Vaše ruce! Pečujte o ně a chraňte je před vysušováním. Věřte síle přírody: NIVEA Ochranný krém na ruce.
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Kód: 2508675
Kód dod.: 835604
EAN: 80942719
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – kuličkový deodorant s vůní vodních květin a 48h ochranou
AKCE
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Kód: 2600579
Kód dod.: 839163
EAN: 9005800384245
 
108 Kč
1 080Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající až 48hodinovou ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro vrchní lesklé nátěry dřeva a kovových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti. Je zvláště vhodný pro nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení.
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Kód: 08671
Kód dod.: 821112
EAN: 4005808751310
100%
124.90 Kč
1 249Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Kód: 08665
Kód dod.: 821110
EAN: 4005808751938
 
169.90 Kč
849.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice XL - 10, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice XL - 10, 1 pár
Kód: 2601403
Kód dod.: 588343
EAN: 0710497223515
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti XL (10) jsou praktickou ochranou rukou při běžných pracích na zahradě.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Kód: 2503240
Kód dod.: 356442
EAN: 8591235010794
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
APEKO D3 venkovní voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D3 venkovní voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501491
Kód dod.: 500430
EAN: 8591235093711
 
127 Kč
254Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K lepení dřevěného nábytku (i pro venkovní použití), plovoucích podlah se spojem pero/drážka, parket a tvrdého dřeva z masivu i exotických dřevin.
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2503918
Kód dod.: 210056
EAN: 8595073021868
 
189 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0610 slonová kost, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0610 slonová kost, 700 g
Kód: 2503249
Kód dod.: 356502
EAN: 8591235011074
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Nordics
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Kód: 2602805
Kód dod.: 885414
EAN: 3800500324258
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Probiotic Strawberry Fresh je dětská zubní pasta s jemnou jahodovou příchutí, určená pro každodenní péči o dětské zuby a dásně.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 2,8 kg
Kód: 2504938
Kód dod.: 355173
EAN: 8590892121232
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Kód: 2407104
Kód dod.: 860093
EAN: 9000101737066
 
164.90 Kč
165 Kč
1 099.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na vlasy určený pro hladké, uhlazené a lesklé vlasy bez krepatění. Poskytuje vlasům intenzivní hydrataci a vyhlazení, chrání je před poškozením a zanechává je hedvábně jemné.
AKCE
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Kód: 68097
Kód dod.: 738038
EAN: 8712561552936
98%
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Pink krémový abrazivní čisticí přípravek s příjemnou květinovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Indulona Profi Měsíčková krém na ruce, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Měsíčková krém na ruce, 100 g
Kód: 92807
Kód dod.: 820072
EAN: 8586017550636
94%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření podrážděné a suché pokožky a její ochrana při práci. Pomáhá při regeneraci, okamžitě zklidňuje, má protizánětlivé účinky a urychluje hojení drobných ran, obsahuje výtažek z měsíčku lékařského.
Syoss Pure Fresh suchý šampon, 200 ml
Henkel Syoss
Syoss Pure Fresh suchý šampon, 200 ml
Kód: 1900350
Kód dod.: 2398159
EAN: 9000101231502
 
169.90 Kč
849.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon SYOSS Volume Collagen & Lift, který vám zaručí dokonalý vzhled vlasů snadno a rychle - pouze nastříkejte a vyčešte.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Indulona krém na ruce Obnovující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Obnovující zázrak, 50 ml
Kód: 2401462
Kód dod.: 820028
EAN: 8592297010098
90%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce obnovující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby efektivně hydratoval pokožku, chránil ji před vysušováním a posiloval ji před vnějšími vlivy. Uzamyká v pokožce vlhkost a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
Glade osvěžovač vzduchu Fresh Lemon, 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Fresh Lemon, 300 ml
Kód: 02093
Kód dod.: 725001
EAN: 4000290997543
70%
89.90 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Unikátní vůně citrusů přináší klidnou a relaxační atmosféru do vašeho domova. Pro rychlé a efektivní osvěžení. Na použití jednoduché spreje, které neutralizují pachy a naplní váš domov krásnými vůněmi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.