cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401793
Kód dod.: 856960
EAN: 8585001900419
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I vy si pamatujete jako vám babička dělala domácí zábal z vaječných žloutků a vaše vlasy ožily? Vraťte se do těch dob díky Dixi novince – žloutkového pšeničný kondicionér.
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
77 Kč
7 700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty The Super Peptide od essence zajistí vašim rtům okamžitou dávku hydratace. Potěší mléčno
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Kód: 2407101
Kód dod.: 855289
EAN: 3838824086699
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér Gliss Liquid Silk s ceramidy + hedvábím pro matné, lámavé vlasy. Jemné a hedvábné vlasy a perfektní rozčesatelnost. Smývatelný.
Nivea Creme krém, 400 ml
Nivea®
Nivea Creme krém, 400 ml
Kód: 2504634
Kód dod.: 821085
EAN: 4005808158072
 
234.90 Kč
587.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasika, která nestárne. Vyvážené složení, které intenzivně pečuje a chrání každý typ pleti. Pro děti i dospělé, každý den a v každém ročním období - NIVEA Creme.
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová maska pro poškozené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
Kód: 2504757
Kód dod.: 822062
EAN: 8594009476215
 
44.90 Kč
374.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ztvrdlé paty a popraskanou kůži nohou s lanolinem a konopím je každodenním pomocníkem v boji za jemnou kůži na nohou.
Karlovarský výživný krém tuba 35 g
Vřídlo
Karlovarský výživný krém tuba 35 g
Kód: 2509126
Kód dod.: 821145
EAN: 8594910012649
 
104.90 Kč
2 997.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Karlovarský krém výživný je pleťový krém ke každodenní péči a ošetřování všech typů pleti, zejména suché. Krém je vhodný také k večernímu ošetření, k prevenci ochablé pleti a tvorbě vrásek.
AKCE
-10%Sleva
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
119 Kč
132 Kč
297.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační maska na vlasy, která zajišťuje intenzivní regeneraci a pocit hydratovaných vlasů po dobu až 48 hodin již po prvním použití.
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 250ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 250ml
Kód: 2600792
Kód dod.: 855438
EAN: 9000101750256
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér s ibiškem a rozmarýnem pro dlouhé vlasy, které potřebují posílení.
Syoss Color balzám pro barevné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color balzám pro barevné vlasy, 440 ml
Kód: 2505407
Kód dod.: 855480
EAN: 9000101277937
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Color s Japonskem inspirovaným složením - s květem tsubaki pro barvené a zesvětlené vlasy.
Herbavera krém na nohy s kozím mlékem a Urea, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera krém na nohy s kozím mlékem a Urea, 120 ml
Kód: 2507725
Kód dod.: 822064
EAN: 8594009476246
 
44.90 Kč
374.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na nohy s kozím mlékem, konopím, Urea a kyselinou hyaluronovou.
Herbavera balzám na unavené nohy, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera balzám na unavené nohy, 120 ml
Kód: 2504756
Kód dod.: 822060
EAN: 8594009476192
 
42.90 Kč
357.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zklidňující balzám na unavené a oteklé nohy.
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Kód: 2601384
Kód dod.: 856032
EAN: 8586000089693
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeným způsobem napomáhá výživě vašich vlasů, které se stávají pevnější, mají zdravý vzhled a postupně se zbavují nadbytečné mastnoty. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
-7%Sleva
RYOR Zpomalovač růstu chloupků 200 ml
Ryor
RYOR Zpomalovač růstu chloupků 200 ml
Kód: 2603189
Kód dod.: 810502
EAN: 8594007978094
 
259.90 Kč
279.90 Kč
1 299.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
RYOR Zpomalovač růstu chloupků je pečující krém s komplexem rostlinných extraktů, který při pravidelném používání pomáhá zpomalovat růst nežádoucích chloupků a zároveň je zjemňuje a zesvětluje.
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502914
Kód dod.: 519111
EAN: 5411183005686
 
125 Kč
446.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Kód: 2502917
Kód dod.: 519114
EAN: 5411183008090
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 500 g
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 500 g
Kód: 2500048
Kód dod.: 515111
EAN: 8591235075915
 
46.90 Kč
93.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Profil sanitární silikon, bílý, 310 ml
Soudal
Profil sanitární silikon, bílý, 310 ml
Kód: 2503210
Kód dod.: 519080
EAN: 5411183042964
 
139 Kč
514.81Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý trvale pružný silikonový tmel vhodný do prostor s předpokladem působení zvýšené vlhkosti.
-2%Sleva
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 10 kg
Epolex
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 10 kg
Kód: 2504846
Kód dod.: 502726
EAN: 8595030512071
 
4 900 Kč
4 985 Kč
490Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Epolex epoxidová pryskyřice 1200/371 + tuždlo Epolex P11 univerzální typ epoxidové pryskyřice pro přípravu lepících kompozicí, stěrkových hmot a tmelů. Součástí balení je tužidlo P11.
Soudal Cox vytlačovací skeletová pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal Cox vytlačovací skeletová pistole na kartuše, rámová
Kód: 2503390
Kód dod.: 519962
EAN: 8595152105540
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pistole rámová COX je vysoce kvalitní skeletová pistole určená pro profesionály i kutily. Vhodná pro všechny typy výrobků v balení do 310 ml.
Soudal štukový tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal štukový tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Kód: 2503107
Kód dod.: 519187
EAN: 5411183044548
 
109 Kč
389.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přetíratelný speciální tmel na bázi akrylátu vytvářející povrch se zrnitou strukturou. Vhodný pro opravy a spáry zdiva, sádrových povrchů a ostatních porézních podkladů.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Kód: 2504870
Kód dod.: 511352
EAN: 8591235075779
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
PATTEX Sklo a akvária, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sklo a akvária, 280 ml
Kód: 2506368
Kód dod.: 519318
EAN: 9000101146851
 
169 Kč
603.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Sklo a akvária je vodotěsný silikonový tmel pro pevné a elastické spoje skla, ideální pro stavbu a opravy akvárií i dalších skleněných konstrukcí.
Pattex Směšovač k chemické kotvě 5 ks
Henkel Pattex®
Pattex Směšovač k chemické kotvě 5 ks
Kód: 2506873
Kód dod.: 519979
EAN: 4006863863000
 
123 Kč
24.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Směšovače jsou speciálně navržené plasticové trysky pro použití s chemickými kotvami Pattex.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.