cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Kód: 2503930
Kód dod.: 180352
EAN: 8595073026405
 
759 Kč
303.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládová hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládová hnědá, 4 l
Kód: 2503888
Kód dod.: 199543
EAN: 8595073020748
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0570 tmavě zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0570 tmavě zelený, 2,5 kg
Kód: 2503829
Kód dod.: 180333
EAN: 8595073026436
 
759 Kč
303.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 4 l
Kód: 2503941
Kód dod.: 202160
EAN: 8595073021059
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0570 tmavě zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0570 tmavě zelený, 5 kg
Kód: 2503830
Kód dod.: 180335
EAN: 8595073026443
 
1 399 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Kód: 2503849
Kód dod.: 194364
EAN: 8595073013818
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 218 červená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 218 červená, 350 g
Kód: 2503668
Kód dod.: 355505
EAN: 8590892116382
 
179 Kč
511.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 350 g
Kód: 2503665
Kód dod.: 355498
EAN: 8590892116313
 
179 Kč
511.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
945 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
899 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-11%Sleva
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 5015 modrá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 5015 modrá, 350 g
Kód: 2505798
Kód dod.: 355514
EAN: 8590892122024
 
159 Kč
179 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 4 l
Kód: 2503809
Kód dod.: 200981
EAN: 8595073020892
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 209 hnědá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 209 hnědá, 350 g
Kód: 2503666
Kód dod.: 355500
EAN: 8590892116337
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Kód: 2503813
Kód dod.: 202364
EAN: 8595073021097
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-11%Sleva
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1028 Melounová žlutá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1028 Melounová žlutá, 350 g
Kód: 2505806
Kód dod.: 355530
EAN: 8590892122031
 
159 Kč
179 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 600 ml
Kód: 2500372
Kód dod.: 180137
EAN: 8595073020380
 
212 Kč
353.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i vnější prostředí, zejména pod syntetické a na vzduchu schnoucí nátěrové hmoty, k nátěrům např. plechových konstrukcí, strojů apod.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 750 ml
Kód: 2500631
Kód dod.: 193734
EAN: 8595073021004
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Kód: 2500643
Kód dod.: 197286
EAN: 8595073021530
 
329 Kč
438.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 750 ml
Kód: 2500623
Kód dod.: 191275
EAN: 8595073020670
100%
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0845 cihlový, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0845 cihlový, 5 kg
Kód: 2504141
Kód dod.: 180374
EAN: 8591235039603
 
1 399 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
2 859 Kč
317.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 5 kg
Kód: 2506788
Kód dod.: 180402
EAN: 8591235094398
 
1 399 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.