cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo, zářivá bílá, 450 g
Sanytol
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo, zářivá bílá, 450 g
Kód: 92829
Kód dod.: 769229
EAN: 3045206382601
100%
129.90 Kč
139.90 Kč
288.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivě bílá na odstraňování skvrn byl vyvinut speciálně pro odstraňování skvrn z bílého prádla.
Mercedes-Benz Men Air parfémovaná voda pro muže 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Men Air parfémovaná voda pro muže 60 ml
Kód: 2305524
Kód dod.: MBVMBASL102
EAN: 3595471026842
 
1 520 Kč
25 333.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově-dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2023 Už od svých začátků ztělesňuje Mercedes-
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Kód: 2504834
Kód dod.: 870210
EAN: 9000101069099
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super zářivá nebo dokonale pastelová? S řadou odstínů Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si můžete jednoduše vybrat a dosáhnout úžasných barevných výsledků, které vydrží až 15 umytí.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Kód: 2508463
Kód dod.: 588708
EAN: 4023103252509
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks je sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch, která efektivně odstraňuje prach, chlupy a drobné nečistoty z různých povrchů.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
87 Kč
1 740Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte pleti jas pomocí pleťového séra ve spreji essence Glow Like HONEY, jež v sobě spojuje pečují
AKCE
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 1 l
BALhome
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 1 l
Kód: 2602266
Kód dod.: 712109
EAN: 8591235105926
 
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALHOME bílý ocet je ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti.
Merkur bílá síla prací prášek pro bílé, 600 g
Merkur
Merkur bílá síla prací prášek pro bílé, 600 g
Kód: 06476
Kód dod.: 755010
EAN: 8592613576918
99%
30 Kč
2.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zárukou čistoskvoucího bílého prádla. Bezfosfátový přípravek se speciální bělící přísadou se hodí do všech typů praček i pro ruční praní
AKCE
-25%Sleva
Dr. Oetker dort - želé čiré 10 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker dort - želé čiré 10 g
Kód: 2600787
Kód dod.: 935014
EAN: 8595072600026
 
12 Kč
15.90 Kč
1 200Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dort–želé čiré od Dr. Oetkera je ideální pro vytváření lesklé a průhledné vrstvy na ovocných dortech, koláčích a dezertech.
Max Color Epoxy barva na bílou techniku, bílá, 400 ml
Mako color
Max Color Epoxy barva na bílou techniku, bílá, 400 ml
Kód: 2503047
Kód dod.: 106212
EAN: 4009506008158
 
255 Kč
637.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super tvrdý sprej, výborně přilne v kuchyních, koupelnách. Ideální pro nátěry lednic, praček, sušiček, van, glazurovaných dlaždic, zábradlí, zahradního nábytku.
Lima Oro přípravek proti všem slimákům, 200 g
Sharda Cropchem
Lima Oro přípravek proti všem slimákům, 200 g
Kód: 2501000
Kód dod.: 680170
EAN: 8595078516024
100%
105 Kč
525Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moluskocidní přípravek ve formě granulované návnady k ochraně polních plodin, ovocných plodin a révy vinné proti slimákům.
Privos vinné kvasinky univerzální, pro bílé odrůdy, 10 g
Privos
Privos vinné kvasinky univerzální, pro bílé odrůdy, 10 g
Kód: 2502084
Kód dod.: 934950
EAN: 8594033110185
 
29.90 Kč
2 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální kvasinky určeny pro všechny bílé odrůdy révy vinné. Dávka 10 g kvasinek na 100 litrů moštu vyprodukuje optimální množství životaschopných kvasinek.
-11%Sleva
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 1L
Hlubna - Ava
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 1L
Kód: 2600948
Kód dod.: 712106
EAN: 8594003011344
 
39.90 Kč
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ava bílý ocet na úklid 10 % je přírodní a ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti. Díky své vysoké koncentraci kyseliny octové účinně odstraňuje vodní kámen, mastnotu, usazeniny a nepříjemné pachy.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný prací gel navržený speciálně pro praní vlny, kašmíru a dalších citlivých materiálů, který šetrně odstraňuje nečistoty, chrání strukturu vláken a zanechává prádlo hebké, svěží a dlouhodobě krásné.
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, bílý
BALhome
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, bílý
Kód: 2501204
Kód dod.: 588311
EAN: 8591235088304
 
24.90 Kč
24.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti. Je velice savý díky obsahu bavlny.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost XL, 100 ks
MAXTER™
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost XL, 100 ks
Kód: 2104390
Kód dod.: 598814
EAN: 8593379306290
100%
199.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové jednorázové lehce zaprášené rukavice velikosti XL. Jsou vysoce pružné, vyrobené z přírodního latexu. Jsou nesterilní.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 763023
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Kód: 1802877
Kód dod.: 720030
EAN: 8595025831132
75%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-21%Sleva
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 1,7 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 1,7 l
Kód: 2208172
Kód dod.: 764994
EAN: 3045206381222
97%
229.90 Kč
289.90 Kč
6.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně pere, dezinfikuje, odstraňuje skvrny a ničí bakterie, které způsobují zápach. Zanechává příjemnou vůni.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Kód: 45722
Kód dod.: 797001
EAN: 8595025809476
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mitia Sapphire for Men sprchový gel a šampon 2v1, to je každodenní pocit maximální svěžesti a čistoty. Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
1 039 Kč
1 040 Kč
115.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použití: k obnovovacím nátěrům asfaltových i eternitových krytin, betonových a cementoosinkových rour, drátěných plotů apod. Dále k izolačním nátěrům materiálů z šedé litiny, k základním nátěrům kanalizačních trub, pro pokrývačské a izolatérské práce
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2500317
Kód dod.: 400883
EAN: 8591235065947
 
369 Kč
49.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
AKCE
-3%Sleva
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 5 l
Hlubna - Ava
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 5 l
Kód: 2502112
Kód dod.: 712108
EAN: 8594003011313
100%
131 Kč
134.90 Kč
26.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ava bílý ocet na úklid 10 % je přírodní a ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti. Díky své vysoké koncentraci kyseliny octové účinně odstraňuje vodní kámen, mastnotu, usazeniny a nepříjemné pachy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.