cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-11%Sleva
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 1L
Hlubna - Ava
Ava bílý ocet na úklid 10 %, 1L
Kód: 2600948
Kód dod.: 712106
EAN: 8594003011344
 
39.90 Kč
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ava bílý ocet na úklid 10 % je přírodní a ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti. Díky své vysoké koncentraci kyseliny octové účinně odstraňuje vodní kámen, mastnotu, usazeniny a nepříjemné pachy.
AKCE
-7%Sleva
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo, zářivá bílá, 450 g
Sanytol
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo, zářivá bílá, 450 g
Kód: 92829
Kód dod.: 769229
EAN: 3045206382601
100%
129.90 Kč
139.90 Kč
288.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivě bílá na odstraňování skvrn byl vyvinut speciálně pro odstraňování skvrn z bílého prádla.
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný prací gel navržený speciálně pro praní vlny, kašmíru a dalších citlivých materiálů, který šetrně odstraňuje nečistoty, chrání strukturu vláken a zanechává prádlo hebké, svěží a dlouhodobě krásné.
AKCE
Hlubna Valea Jita Studená vlna trvalá ondulace s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Hlubna - Valea
Hlubna Valea Jita Studená vlna trvalá ondulace s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Kód: 13375
Kód dod.: 864002
EAN: 8594003016219
100%
70 Kč
700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvalá ondulace pro tmavé vlasy s jitrocelovým extraktem. Slouží ke kadeření tmavých vlasů. Obsahuje přírodní jitrocel.
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502230
Kód dod.: 481222
EAN: 8595026318922
 
123 Kč
139 Kč
24.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-11%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502233
Kód dod.: 481227
EAN: 8595026318984
 
187 Kč
209 Kč
37.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
120 Kč
139 Kč
40Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
BARLET akrylát fasádní barva bílá báze A, 1 kg
BARLET
BARLET akrylát fasádní barva bílá báze A, 1 kg
Kód: 2505195
Kód dod.: 416162
EAN: 8591235085822
 
247.40 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, bílý
BALhome
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, bílý
Kód: 2501204
Kód dod.: 588311
EAN: 8591235088304
 
24.90 Kč
24.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti. Je velice savý díky obsahu bavlny.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost XL, 100 ks
MAXTER™
Vulkan Dona Sensitive latexové jednorázové rukavice velikost XL, 100 ks
Kód: 2104390
Kód dod.: 1133019
EAN: 8593379306290
100%
199.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové jednorázové lehce zaprášené rukavice velikosti XL. Jsou vysoce pružné, vyrobené z přírodního latexu. Jsou nesterilní.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
Ambi Pur Air Mist Ocean Mist osvěžovač vzduchu ve spreji, 185 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur Air Mist Ocean Mist osvěžovač vzduchu ve spreji, 185 ml
Kód: 2402974
Kód dod.: 725172
EAN: 8700216261586
 
99.90 Kč
540Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžovač vzduchu s technologií OdourClean odstraňuje nepříjemné přetrvávající pachy a zanechává lehkou svěží vůni oceánu a větru.
Essence Skin Lovin' Sensitive Concealer korektor 05 Fair 3,5 ml
Essence
Essence Skin Lovin' Sensitive Concealer korektor 05 Fair 3,5 ml
Kód: 2101420
 
EAN: 4059729308375
 
77.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S korektorem SKIN LOVIN' odstín č. 05 snadno zamaskujete kruhy pod očima, začervenání i nedokonalost
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
39.90 Kč
99.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Ice Challenge sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Ice Challenge sprchový gel, 400 ml
Kód: 97807
Kód dod.: 6326
EAN: 8595025827760
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 60 ks
Henkel Persil
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 60 ks
Kód: 2502000
Kód dod.: 716172
EAN: 9000101830910
 
559.90 Kč
9.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean 4in1 kapsle jsou inovativní prací kapsle určené pro efektivní a šetrné praní bílého i barevného prádla.
Spokar Filc lakovací váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2504313
Kód dod.: 547188
EAN: 8593534691407
 
22.90 Kč
23 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyester, velmi hustý plyš 4 mm, pro kvalitní vrchní lakování, pro všechny druhy barev a laků. Šířka válečku 100 mm, pro držák 6 mm.
AKCE
-4%Sleva
Jelen prací prášek na bílé prádlo, 3 kg, 60 dávek
Jelen®
Jelen prací prášek na bílé prádlo, 3 kg, 60 dávek
Kód: 2501450
Kód dod.: 757026
EAN: 8596422579252
 
239.90 Kč
249.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek s vůní kopretiny určený pro praní bílého prádla.
Lovela Bílé prádlo prací gel 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Bílé prádlo prací gel 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003356
Kód dod.: 759091
EAN: 5999109520685
 
259.90 Kč
8.12Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Lovela je speciálně vyvinutý pro děti a lidi s citlivou pokožkou.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
93.90 Kč
751.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o lepidlo zvláště určené pro ruční a drobné kutilské práce v domácnosti se dřevem, lepenkou, papírem… k lepení těchto materiálů mezi sebou nebo v kombinaci s jinými materiály.
-1%Sleva
Spokar Filc lakovací váleček na malování pro držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na malování pro držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504312
Kód dod.: 547187
EAN: 8593534691391
 
17.90 Kč
18 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyester, velmi hustý plyš 4 mm, pro kvalitní vrchní lakování, pro všechny druhy barev a laků. Šířka válečku 60 mm, pro držák 6 mm.
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Soudal
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Kód: 2503059
Kód dod.: 519073
EAN: 5411183033399
 
119 Kč
440.74Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružný silikonový tmel určený k univerzálnímu použití v interiéru i exteriéru.
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Kód: 2507585
Kód dod.: 518970
EAN: 9000100907156
 
62.90 Kč
224.64Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový trvale pružný nekonstrukční tmel pro fasádní prvky pro vnitřní a vnější použití.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.