cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
Perwoll prací gel Renew Light Colors 60 dávek, 3L
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Light Colors 60 dávek, 3L
Kód: 2508239
Kód dod.: 761000
EAN: 9000101827163
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení, které poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Peppa Pig Red Fruit dětská zubní pasta 0–6 let, 50 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Peppa Pig Red Fruit dětská zubní pasta 0–6 let, 50 ml
Kód: 2601424
Kód dod.: 888062
EAN: 4068883000902
 
58 Kč
59.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vademecum Peppa Pig dětská zubní pasta je určena pro děti ve věku 0–6 let.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Kód: 2600067
Kód dod.: 885345
EAN: 8718951193765
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair&Prevent je zubní pasta navržená se zaměřením na citlivé zuby, kde technologie Pro-Argin cíleně uzavírá otevřené dentinové kanálky a tím pomáhá rychle zmírnit nepříjemné reakce na teplo, chlad či sladké chutě.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Kód: 2501444
Kód dod.: 974016
EAN: 8590105959744
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
-7%Sleva
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Kód: 2507583
Kód dod.: 501952
EAN: 4015000094382
 
395 Kč
425 Kč
987.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Power Spray Permanent je kontaktní lepidlo ve spreji. Sprejovitý aplikátor umožňuje snadné nastříkání produktu, intenzita spreje je nastavitelná. Lepidlo zajišťuje rychlé přichycení a vysokou konečnou pevnost.
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
72.90 Kč
486Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte 48 hodinovou deo ochranu se složením obsahujícím feromony, díky kterým se budete cítit přitažlivě! Svěží pánská vůně. Bez hliníku.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
39.90 Kč
88.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová tekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností pro použití v domácnosti i průmyslu. Obsahuje jemné abrazivum a vyznačuje se velmi dobrým odmašťujícím účinkem.
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
84.90 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kombinace elegantní a uvolňující dřevité vůně s divokým citrusovým nádechem bergamotu a růžového pepře poskytující až 48hodinovou svěžest.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Kód: 2501651
Kód dod.: 762542
EAN: 4012400520503
 
94.90 Kč
158.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Evidur Gardinen Reinweiss je prací prášek pro bílé záclony a jemné tkaniny. Odstraňuje zašednutí, prach a nikotin a navrácí tkaninám jejich bělost již od 30 °C. Obsahuje rozjasňovače pro dlouhotrvající bělost. Balení 600 g vystačí na 10 praní.
Finish Power Lemon gel do myčky 2 x 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Lemon gel do myčky 2 x 900 ml
Kód: 2501339
Kód dod.: 750059
EAN: 5999109584311
 
259.90 Kč
144.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish Power Gel Lemon je vysoce účinný čisticí prostředek do myčky nádobí, který kombinuje silný čisticí výkon s příjemnou svěží vůní citronu.
-7%Sleva
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Essence
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Kód: 2307348
 
EAN: 4059729382412
 
80 Kč
86 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka WHAT A TINT! od Essence představuje všestranný přípravek, kterým
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Omino Bianco
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Kód: 2602779
Kód dod.: 724124
EAN: 8003650023070
100%
154.90 Kč
3.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco prací gel Marseille je koncentrovaný tekutý prací prostředek s obsahem tradičního marseillského mýdla, určený pro šetrné praní jemných i běžných textilií.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Kompletní ochrana zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
-2%Sleva
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Kód: 2208094
Kód dod.: 885011
EAN: 8710604781879
 
64.90 Kč
66 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
-4%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Kód: 2301824
Kód dod.: ES407917
EAN: 4059729407917
 
55 Kč
57 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud chcete extra lesk a wet look efekt, lesk na rty extreme shine by ve vaší výbavě neměl chybět –
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
LAVON pasta na ruce Tekutá Hand Care, 5 kg
Lavon
LAVON pasta na ruce Tekutá Hand Care, 5 kg
Kód: 2501608
Kód dod.: 791028
EAN: 8594187140205
100%
199.90 Kč
39.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
Dr. Beckmann čistící pasta na sklokeramiku s houbičkou 250 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistící pasta na sklokeramiku s houbičkou 250 g
Kód: 2508001
Kód dod.: 710193
EAN: 4008455029115
 
144.90 Kč
579.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann čisticí pasta na sklokeramiku je speciálně vyvinutá pro šetrné a účinné čištění sklokeramických a indukčních varných desek.
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
29.90 Kč
747.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní oceánu.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
29.90 Kč
747.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní borovice.
Spokar miska na sádru nízká
Spokar®
Spokar miska na sádru nízká
Kód: 2503574
Kód dod.: 561064
EAN: 8590804006213
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na míchání sádry, nízká. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.