cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Henkel Taft®
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Kód: 78852
Kód dod.: 864315
EAN: 9000100876452
 
149.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel na vlasy, který poskytuje neviditelnou fixaci a výborné stylingové výsledky.
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámský antiperspirant ve spreji Rexona Blue Poppy & Apple je navržen tak, aby poskytl 48 hodin ochrany proti pocení a s ním spojeného zápachu, aby ses cítila svěží a chráněná celý den.
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Kód: 2500204
Kód dod.: 675175
EAN: 8594021251043
 
28.90 Kč
14.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednostranně lepicí pás, který se skládá do tvaru trojúhelníku. Lapač zajišťuje účinný odchyt rybenek (Lepisma saccharina).
AKCE
-14%Sleva
Pur Power  Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403211
Kód dod.: 735214
EAN: 9000101386356
 
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
AKCE
-14%Sleva
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403210
Kód dod.: 735215
EAN: 9000101386141
 
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
Carlson čistič palubní desky vanilka, 400 ml
Carlson
Carlson čistič palubní desky vanilka, 400 ml
Kód: 2505947
Kód dod.: 480514
EAN: 8591522334817
 
89.90 Kč
90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživuje barvy a odpuzuje vodu, nezanechává skvrny a brání tvrdnutí plastů. Přípravek je určený na čištění a ošetření všech částí z plastu, kůže, koženky a vinylu v interiéru vozidla.
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
AKCE
-2%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Kód: 2500207
Kód dod.: 761037
EAN: 9000101811704
 
331 Kč
337 Kč
4.14Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
Essence Lesk na rty Dulce de leche BOMB 01 Cream Come True, 10 ml
Essence
Essence Lesk na rty Dulce de leche BOMB 01 Cream Come True, 10 ml
Kód: 2601736
Kód dod.: ES586674
EAN: 4059729586674
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý hnědý odstín se zlatým třpytem. Essence Dulce de Leche Bomb 01 Cream Come True je lesk na rt
AKCE
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Kód: 2501382
Kód dod.: 761221
EAN: 4008455584812
 
165 Kč
8.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color je prací prostředek lehký jako pírko, který udělá vaše praní ještě pohodlnější.
AKCE
-16%Sleva
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Biom
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
38 Kč
45 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek ve formě popraše pro kontrolu lezoucího hmyzu včetně švábů, mravenců, štěnic a pavouků pro ošetření prasklin a spár ve vnitřních prostorech.
AKCE
-13%Sleva
Well Done čistič na nábytek se včelím voskem, 750 ml
Well Done
Well Done čistič na nábytek se včelím voskem, 750 ml
Kód: 1804657
Kód dod.: 707166
EAN: 5998466116241
100%
82.90 Kč
94.90 Kč
110.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí prostředek na nábytek se včelím voskem čistí a ošetřuje dřevěné a laminované povrchy a po jeho použití je ošetřený povrch lesklejší, čistější a příjemně voňavý.
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White bělicí zubní pasta Ultra Fresh Pearls s hřejivou bohatou pěnou, která obsahuje miliony molekul aktivního kyslíku. Zubní pasta je neabrazivní a zároveň je bezpečná pro vaši sklovinu.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Kód: 2600067
Kód dod.: 885345
EAN: 8718951193765
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair&Prevent je zubní pasta navržená se zaměřením na citlivé zuby, kde technologie Pro-Argin cíleně uzavírá otevřené dentinové kanálky a tím pomáhá rychle zmírnit nepříjemné reakce na teplo, chlad či sladké chutě.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
39.90 Kč
88.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová tekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností pro použití v domácnosti i průmyslu. Obsahuje jemné abrazivum a vyznačuje se velmi dobrým odmašťujícím účinkem.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Kód: 2501444
Kód dod.: 974016
EAN: 8590105959744
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
84.90 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kombinace elegantní a uvolňující dřevité vůně s divokým citrusovým nádechem bergamotu a růžového pepře poskytující až 48hodinovou svěžest.
-7%Sleva
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Kód: 2507583
Kód dod.: 501952
EAN: 4015000094382
 
395 Kč
425 Kč
987.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Power Spray Permanent je kontaktní lepidlo ve spreji. Sprejovitý aplikátor umožňuje snadné nastříkání produktu, intenzita spreje je nastavitelná. Lepidlo zajišťuje rychlé přichycení a vysokou konečnou pevnost.
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
72.90 Kč
486Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte 48 hodinovou deo ochranu se složením obsahujícím feromony, díky kterým se budete cítit přitažlivě! Svěží pánská vůně. Bez hliníku.
AKCE
-31%Sleva
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Kód: 2501472
Kód dod.: 761312
EAN: 4260418936025
85%
99.90 Kč
144.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prací gel s jemnou levandulovou vůní, vhodný pro všechny typy prádla.
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Kód: 2404882
Kód dod.: 885041
EAN: 6920354839016
 
29.90 Kč
598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Triple Action zajišťuje maximální ochranu před zubním kazem, bílé zuby a svěží dech.
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Colgate®
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Kód: 2600914
Kód dod.: 885067
EAN: 8718951312173
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Colgate Advanced White jemně leští a bělí vaše zuby pomocí obsažených mikrokrystalků. Při každodenním používání efektivně zmírní nežádoucí zabarvení zubů a funguje i jako účinná prevence usazování dalších skvrn.
-4%Sleva
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600896
Kód dod.: 856071
EAN: 8718951226807
 
66.90 Kč
69.90 Kč
892Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total whitening čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.