cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-13%Sleva
Well Done čistič na nábytek se včelím voskem, 750 ml
Well Done
Well Done čistič na nábytek se včelím voskem, 750 ml
Kód: 1804657
Kód dod.: 707166
EAN: 5998466116241
100%
82.90 Kč
94.90 Kč
110.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí prostředek na nábytek se včelím voskem čistí a ošetřuje dřevěné a laminované povrchy a po jeho použití je ošetřený povrch lesklejší, čistější a příjemně voňavý.
-3%Sleva
Essence Choco Bomb lesk na rty 01 Chocoholic 10 ml
Essence
Essence Choco Bomb lesk na rty 01 Chocoholic 10 ml
Kód: 2502041
 
EAN: 4059729585165
 
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte hřejivý a vkusný hnědý nádech díky lesku na rty essence Choco Bomb v odstínu 01 Chocoholic.
AKCE
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Kód: 2501382
Kód dod.: 761221
EAN: 4008455584812
 
165 Kč
8.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color je prací prostředek lehký jako pírko, který udělá vaše praní ještě pohodlnější.
-4%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Kód: 2301824
Kód dod.: ES407917
EAN: 4059729407917
 
55 Kč
57 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud chcete extra lesk a wet look efekt, lesk na rty extreme shine by ve vaší výbavě neměl chybět –
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Omino Bianco
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Kód: 2602779
Kód dod.: 724124
EAN: 8003650023070
100%
154.90 Kč
3.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco prací gel Marseille je koncentrovaný tekutý prací prostředek s obsahem tradičního marseillského mýdla, určený pro šetrné praní jemných i běžných textilií.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504705
Kód dod.: 810096
EAN: 8595061605605
 
94.90 Kč
316.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný balzám s Kaštanem koňským CANNABIS od české značky Bione Cosmetics je lehký emulgel určený k péči o namáhané svaly, klouby a pokožku se sklonem k pocitu těžkých nohou.
Persil prací kapsle Discs 4v1 Deep Clean Color 22 dávek
Persil prací kapsle Discs 4v1 Deep Clean Color 22 dávek
Kód: 2601682
Kód dod.: 759339
EAN: 9000101829099
 
289.90 Kč
13.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Discs 4in1 Deep Clean Color prací kapsle jsou určeny pro praní barevného prádla. Pomáhají odstranit běžné nečistoty a udržet prádlo čisté a svěží.
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Kód: 2404882
Kód dod.: 885041
EAN: 6920354839016
 
29.90 Kč
598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Triple Action zajišťuje maximální ochranu před zubním kazem, bílé zuby a svěží dech.
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Colgate®
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Kód: 2600914
Kód dod.: 885067
EAN: 8718951312173
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Colgate Advanced White jemně leští a bělí vaše zuby pomocí obsažených mikrokrystalků. Při každodenním používání efektivně zmírní nežádoucí zabarvení zubů a funguje i jako účinná prevence usazování dalších skvrn.
-4%Sleva
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600896
Kód dod.: 856071
EAN: 8718951226807
 
66.90 Kč
69.90 Kč
892Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total whitening čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Kód: 2601734
Kód dod.: ES585158
EAN: 4059729585158
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte okamžitě plnější, hladký a zářivě lesklý vzhled rtů. S leskem na rty essence what the fake
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Henkel Persil
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Kód: 2500842
Kód dod.: 764955
EAN: 9000101598568
 
559.90 Kč
7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil prací gel Lavender Freshness 3,6 l (80 praní) je tekutý prací prostředek s dlouhotrvající svěží vůní levandule.
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační textilní maska 1 ks
Nivea®
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační textilní maska 1 ks
Kód: 2200822
Kód dod.: 822461
EAN: 9005800346854
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea 10minutová hydratační textilní maska Rose Touch s organickou růžovou vodou a kyselinou hyaluronovou intenzivně a dlouhodobě hydratuje pleť a rozjasňuje ji. Pro všechny typy pleti.
-3%Sleva
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Kód: 2602190
Kód dod.: 765246
EAN: 9000101566635
 
359.90 Kč
370 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Persil Expert Lavender je tekutý prací prostředek pro důkladné praní barevného prádla s příjemnou vůní levandule a účinností až na 40 pracích dávek.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Kód: 2501447
Kód dod.: 974012
EAN: 8590105959867
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na zeleno.
Elegance Alpská louka tekuté mýdlo, 500 ml
Elegance
Elegance Alpská louka tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 2002769
Kód dod.: 787152
EAN: 8594045542233
 
34.90 Kč
69.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo vhodné k mytí rukou a celého těla s vůní alpské louky.
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Jar
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Kód: 2207869
Kód dod.: 700398
EAN: 8001090570222
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revoluční víceúčelový sprej 3v1 působí na 100 % každodenní mastnoty na nádobí a v kuchyni před samotným mytím, abyste mohli dosáhnout čistoty a lesku bez námahy.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 5 kg
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 5 kg
Kód: 62419
Kód dod.: 791026
EAN: 8594004374806
90%
249.90 Kč
49.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Papírny Moudrý FeroBand
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Kód: 78323
Kód dod.: 675178
EAN: 8594021250633
100%
48.90 Kč
9.78Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lapač přitahuje škůdce svou žlutou barvou, snadná aplikace, šipka se zapíchne do hlíny vedle rostliny, rozměry 16 x 5 cm, lepová plocha 4,7 x 9 cm.
AKCE
-7%Sleva
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505292
Kód dod.: 735191
EAN: 9000101386295
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
Wind Horský vánek osvěžovač vzduchu, 300 ml
Tradiko
Wind Horský vánek osvěžovač vzduchu, 300 ml
Kód: 2504734
Kód dod.: 725807
EAN: 8594045541755
 
34.90 Kč
116.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžovač vzduchu s neutralizérem pachu a jemnou vůní, která přinese svěží závan do každé místnosti.
LOCTITE Super Bond Power Gel, 4g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Power Gel, 4g
Kód: 2506439
Kód dod.: 500107
EAN: 9000101132946
 
115 Kč
28 750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LOCTITE Super Bond Power Gel je univerzální vteřinové lepidlo ve formě gelu.
AKCE
-14%Sleva
Pur Power  Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403211
Kód dod.: 735214
EAN: 9000101386356
 
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.