cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť  jahoda, 3-6 let, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť jahoda, 3-6 let, 50 ml
Kód: 2508811
Kód dod.: 888034
EAN: 5054563265807
 
39.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zábavné čištění zoubků s jahodovou příchutí! Zubní pasta Odol Perlička je speciálně vyvinuta pro děti ve věku 3 až 6 let, aby si snadno a s chutí osvojily správné návyky v péči o zuby.
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600995
Kód dod.: 757048
EAN: 8594220860060
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Intense White s novou vylepšenou technologií je speciálně vyvinutý pro praní bílého a světlého prádla.
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť máta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubní pasta pro děti, příchuť máta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
39.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Perlička s mátovou příchutí je speciálně vyvinuta pro nejmenší děti ve věku od narození do 2 let.
AKCE
-8%Sleva
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel, 72 praní, 3,6 l
Bonux
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel, 72 praní, 3,6 l
Kód: 2601304
Kód dod.: 765285
EAN: 4061746509147
 
247 Kč
269.90 Kč
3.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux White Polar Ice Fresh prací gel je určen pro praní světlého prádla a zanechává svěží vůni.
Elmex dětský balíček zubní pasta + zubní kartáček + kelímek
Elmex®
Elmex dětský balíček zubní pasta + zubní kartáček + kelímek
Kód: 2600070
Kód dod.: 885125
EAN: 8718951772304
 
189.90 Kč
189.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex dětský balíček obsahuje zubní pastu, kartáček a kelímek pro každodenní péči o dětské zuby.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Kód: 2501739
Kód dod.: 761228
EAN: 4260418934625
100%
214.90 Kč
1.29Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou
Finish Power Gel 0 % gel do myčky nádobí, 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Gel 0 % gel do myčky nádobí, 900 ml
Kód: 2002084
Kód dod.: 750056
EAN: 5999109581822
 
184.90 Kč
205.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish Gel do myčky nádobí bez nechtěných látek.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Kód: 2601726
Kód dod.: ES585127
EAN: 4059729585127
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě plnější, vyhlazené a nádherně lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 100 S
AKCE
-30%Sleva
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2508980
Kód dod.: 885279
EAN: 5054563231864
 
69.90 Kč
99.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening s novým složením a mikropěnou pomáhá chránit citlivé zuby a zároveň zmírňovat problémy s dásněmi. Vytváří ochrannou vrstvu na citlivých místech zubů. Pomáhá odstraňovat bakteriální zubní plak.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Kód: 2601101
Kód dod.: 885262
EAN: 5054563207142
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean při pravidelném používání dvakrát denně zmírňuje bolest citlivých zubů.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Kód: 2601102
Kód dod.: 885263
EAN: 5054563207241
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která spojuje péči o citlivé zuby s jemným bělicím účinkem pro zdravější a přirozeně zářivý úsměv.
Persil prací kapsle Discs 4v1 Deep Clean Color 22 dávek
Persil prací kapsle Discs 4v1 Deep Clean Color 22 dávek
Kód: 2601682
Kód dod.: 759339
EAN: 9000101829099
 
289.90 Kč
13.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Discs 4in1 Deep Clean Color prací kapsle jsou určeny pro praní barevného prádla. Pomáhají odstranit běžné nečistoty a udržet prádlo čisté a svěží.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Kód: 2601734
Kód dod.: ES585158
EAN: 4059729585158
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte okamžitě plnější, hladký a zářivě lesklý vzhled rtů. S leskem na rty essence what the fake
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
2 010 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme v sobě nese
AKCE
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Bros
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 01759
EAN: 5904517343597
 
274 Kč
274.90 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek pro likvidací mravenců v interierech a jejich těsné blízkosti: terasy, příjezdové cesty, chodníky, letní domky, apod.
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Nordics
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Kód: 2602805
Kód dod.: 885414
EAN: 3800500324258
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Probiotic Strawberry Fresh je dětská zubní pasta s jemnou jahodovou příchutí, určená pro každodenní péči o dětské zuby a dásně.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Kód: 2601727
Kód dod.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě hladké, plné a zářivě lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 101 Main Sque
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Odol®
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Kód: 2405705
Kód dod.: 885139
EAN: 5054563010315
 
34.90 Kč
465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Plus Fresh Feell je zubní pasta s fluoridem pro zdravé dásně a zuby.
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta přináší intenzivní a dlouhotrvající svěžest díky chladivým krystalkům, pomáhá chránit před zubním kazem a zanechává dech svěží až 10× déle.
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Kód: 2600915
Kód dod.: 885348
EAN: 8718951563544
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Multiprotect zubní pasta s inovativní technologií hloubkové kyslíkové reakce pomáhá odstraňovat skvrny způsobené jídlem a nápoji a bránit jejich opětovnému vzniku. Vhodná pro citlivé zuby.
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Kód: 51602
Kód dod.: 761120
EAN: 5900627056945
94%
279.90 Kč
3.73Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
-10%Sleva
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Kód: 2603060
Kód dod.: 885194
EAN: 5054563120434
 
63 Kč
69.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax dásně + dech & citlivé zuby nebojuje pouze s problémy s dásněmi, ale zaměřuje se také na zápach z úst a na citlivost zubů, které mohou být vyvolané problémy s dásněmi.
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživující balzám na rty 02 Pink Glitter 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživující balzám na rty 02 Pink Glitter 3 g
Kód: 2209057
Kód dod.: 1850.2
EAN: 4052136210071
 
382 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty v růžovém odstínu rosé s příjemnou krémovou texturou dodává rtům přirozený tón a souča
AKCE
-16%Sleva
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Biom
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
38 Kč
45 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek ve formě popraše pro kontrolu lezoucího hmyzu včetně švábů, mravenců, štěnic a pavouků pro ošetření prasklin a spár ve vnitřních prostorech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.