cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
39.90 Kč
88.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová tekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností pro použití v domácnosti i průmyslu. Obsahuje jemné abrazivum a vyznačuje se velmi dobrým odmašťujícím účinkem.
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Pink Pepper a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
84.90 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kombinace elegantní a uvolňující dřevité vůně s divokým citrusovým nádechem bergamotu a růžového pepře poskytující až 48hodinovou svěžest.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Kód: 2501444
Kód dod.: 974016
EAN: 8590105959744
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
-7%Sleva
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Kód: 2507583
Kód dod.: 501952
EAN: 4015000094382
 
395 Kč
425 Kč
987.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Power Spray Permanent je kontaktní lepidlo ve spreji. Sprejovitý aplikátor umožňuje snadné nastříkání produktu, intenzita spreje je nastavitelná. Lepidlo zajišťuje rychlé přichycení a vysokou konečnou pevnost.
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
72.90 Kč
486Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte 48 hodinovou deo ochranu se složením obsahujícím feromony, díky kterým se budete cítit přitažlivě! Svěží pánská vůně. Bez hliníku.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
AKCE
-2%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Kód: 2500207
Kód dod.: 761037
EAN: 9000101811704
 
331 Kč
337 Kč
4.14Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Kód: 2501739
Kód dod.: 761228
EAN: 4260418934625
100%
214.90 Kč
1.29Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Kód: 2601726
Kód dod.: ES585127
EAN: 4059729585127
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě plnější, vyhlazené a nádherně lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 100 S
AKCE
-30%Sleva
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2508980
Kód dod.: 885279
EAN: 5054563231864
 
69.90 Kč
99.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening s novým složením a mikropěnou pomáhá chránit citlivé zuby a zároveň zmírňovat problémy s dásněmi. Vytváří ochrannou vrstvu na citlivých místech zubů. Pomáhá odstraňovat bakteriální zubní plak.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Kód: 2601101
Kód dod.: 885262
EAN: 5054563207142
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean při pravidelném používání dvakrát denně zmírňuje bolest citlivých zubů.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Kód: 2601102
Kód dod.: 885263
EAN: 5054563207241
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která spojuje péči o citlivé zuby s jemným bělicím účinkem pro zdravější a přirozeně zářivý úsměv.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Kód: 2600067
Kód dod.: 885345
EAN: 8718951193765
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair&Prevent je zubní pasta navržená se zaměřením na citlivé zuby, kde technologie Pro-Argin cíleně uzavírá otevřené dentinové kanálky a tím pomáhá rychle zmírnit nepříjemné reakce na teplo, chlad či sladké chutě.
-3%Sleva
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 52 ks
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 52 ks
Kód: 2601086
Kód dod.: 772066
EAN: 9000101821963
 
199.90 Kč
207 Kč
3.84Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K2R Colour Catcher prací ubrousky pomáhají chránit prádlo před nechtěným obarvením během praní. Zachycují uvolněná barviva ve vodě a pomáhají udržet barvy oddělené.
-4%Sleva
Artdeco Color Booster balzám na rty P3 Boosting Pink 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster balzám na rty P3 Boosting Pink 3 g
Kód: 2500546
Kód dod.: 1850P3
EAN: 4052136276183
 
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro každodenní péči o rty skvěle poslouží Color Booster balzám na rty od Artdeco. Tento inovativní b
Elmex Sensitive duopack zubní pasta + ústní voda, 75 ml + 400 ml
Elmex®
Elmex Sensitive duopack zubní pasta + ústní voda, 75 ml + 400 ml
Kód: 2600083
Kód dod.: 885292
EAN: 8718951422186
 
219.90 Kč
462.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive duopack obsahuje zubní pastu a ústní vodu pro péči o citlivé zuby.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta pro dásně a bělení, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubní pasta je určena pro péči o dásně a bělejší vzhled zubů.
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Papírny Moudrý FeroBand
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Kód: 78323
Kód dod.: 675178
EAN: 8594021250633
100%
48.90 Kč
9.78Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lapač přitahuje škůdce svou žlutou barvou, snadná aplikace, šipka se zapíchne do hlíny vedle rostliny, rozměry 16 x 5 cm, lepová plocha 4,7 x 9 cm.
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 5 kg
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazivní mycí pasta na ruce, 5 kg
Kód: 62419
Kód dod.: 791026
EAN: 8594004374806
90%
249.90 Kč
49.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Elegance Alpská louka tekuté mýdlo, 500 ml
Elegance
Elegance Alpská louka tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 2002769
Kód dod.: 787152
EAN: 8594045542233
 
34.90 Kč
69.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo vhodné k mytí rukou a celého těla s vůní alpské louky.
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Jar
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Kód: 2207869
Kód dod.: 700398
EAN: 8001090570222
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revoluční víceúčelový sprej 3v1 působí na 100 % každodenní mastnoty na nádobí a v kuchyni před samotným mytím, abyste mohli dosáhnout čistoty a lesku bez námahy.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Kód: 2501447
Kód dod.: 974012
EAN: 8590105959867
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na zeleno.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.