cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
2 010 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme v sobě nese
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Kód: 2601726
Kód dod.: ES585127
EAN: 4059729585127
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě plnější, vyhlazené a nádherně lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 100 S
AKCE
Well Done čistič na nábytek se včelím voskem, 750 ml
Well Done
Well Done čistič na nábytek se včelím voskem, 750 ml
Kód: 1804657
Kód dod.: 707166
EAN: 5998466116241
100%
94 Kč
125.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí prostředek na nábytek se včelím voskem čistí a ošetřuje dřevěné a laminované povrchy a po jeho použití je ošetřený povrch lesklejší, čistější a příjemně voňavý.
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Kód: 2600067
Kód dod.: 885345
EAN: 8718951193765
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair&Prevent je zubní pasta navržená se zaměřením na citlivé zuby, kde technologie Pro-Argin cíleně uzavírá otevřené dentinové kanálky a tím pomáhá rychle zmírnit nepříjemné reakce na teplo, chlad či sladké chutě.
AKCE
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2508980
Kód dod.: 885279
EAN: 5054563231864
 
109 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening s novým složením a mikropěnou pomáhá chránit citlivé zuby a zároveň zmírňovat problémy s dásněmi. Vytváří ochrannou vrstvu na citlivých místech zubů. Pomáhá odstraňovat bakteriální zubní plak.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Kód: 2601101
Kód dod.: 885262
EAN: 5054563207142
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean při pravidelném používání dvakrát denně zmírňuje bolest citlivých zubů.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Kód: 2601102
Kód dod.: 885263
EAN: 5054563207241
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která spojuje péči o citlivé zuby s jemným bělicím účinkem pro zdravější a přirozeně zářivý úsměv.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Kód: 2601727
Kód dod.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě hladké, plné a zářivě lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 101 Main Sque
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Odol®
Odol Plus Fresh Feel zubní pasta s fluoridem 75 ml
Kód: 2405705
Kód dod.: 885139
EAN: 5054563010315
 
34.90 Kč
465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Plus Fresh Feell je zubní pasta s fluoridem pro zdravé dásně a zuby.
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta přináší intenzivní a dlouhotrvající svěžest díky chladivým krystalkům, pomáhá chránit před zubním kazem a zanechává dech svěží až 10× déle.
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Multiprotect zubní pasta 50 ml
Kód: 2600915
Kód dod.: 885348
EAN: 8718951563544
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Multiprotect zubní pasta s inovativní technologií hloubkové kyslíkové reakce pomáhá odstraňovat skvrny způsobené jídlem a nápoji a bránit jejich opětovnému vzniku. Vhodná pro citlivé zuby.
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživující balzám na rty 02 Pink Glitter 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživující balzám na rty 02 Pink Glitter 3 g
Kód: 2209057
Kód dod.: 1850.2
EAN: 4052136210071
 
382 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty v růžovém odstínu rosé s příjemnou krémovou texturou dodává rtům přirozený tón a souča
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Kód: 2404882
Kód dod.: 885041
EAN: 6920354839016
 
29.90 Kč
598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Triple Action zajišťuje maximální ochranu před zubním kazem, bílé zuby a svěží dech.
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Colgate®
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Kód: 2600914
Kód dod.: 885067
EAN: 8718951312173
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Colgate Advanced White jemně leští a bělí vaše zuby pomocí obsažených mikrokrystalků. Při každodenním používání efektivně zmírní nežádoucí zabarvení zubů a funguje i jako účinná prevence usazování dalších skvrn.
-4%Sleva
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600896
Kód dod.: 856071
EAN: 8718951226807
 
66.90 Kč
69.90 Kč
892Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total whitening čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Chante Clair
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Kód: 2509045
Kód dod.: 775424
EAN: 8005150001015
100%
49.90 Kč
166.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhé prací mýdlo účinně odstraňuje skvrny, chrání vlákna prádla a zanechává textilie svěže provoněné tradiční vůní marseillského mýdla.
AKCE
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Biom
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
38 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek ve formě popraše pro kontrolu lezoucího hmyzu včetně švábů, mravenců, štěnic a pavouků pro ošetření prasklin a spár ve vnitřních prostorech.
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603018
Kód dod.: 759255
EAN: 4260418936698
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Oriental Abu Dhabi Amber je určený pro praní barevného prádla i běžných textilií.
AKCE
-29%Sleva
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
49.90 Kč
69.90 Kč
332.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámský antiperspirant ve spreji Rexona Blue Poppy & Apple je navržen tak, aby poskytl 48 hodin ochrany proti pocení a s ním spojeného zápachu, aby ses cítila svěží a chráněná celý den.
AKCE
-13%Sleva
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Henkel Taft®
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Kód: 78852
Kód dod.: 864315
EAN: 9000100876452
 
130 Kč
149.90 Kč
866.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel na vlasy, který poskytuje neviditelnou fixaci a výborné stylingové výsledky.
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Kód: 2500204
Kód dod.: 675175
EAN: 8594021251043
 
28.90 Kč
14.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednostranně lepicí pás, který se skládá do tvaru trojúhelníku. Lapač zajišťuje účinný odchyt rybenek (Lepisma saccharina).
-46%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Kód: 2301824
Kód dod.: ES407917
EAN: 4059729407917
 
29.90 Kč
55 Kč
5 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud chcete extra lesk a wet look efekt, lesk na rty extreme shine by ve vaší výbavě neměl chybět –
AKCE
-4%Sleva
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Omino Bianco
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Kód: 2602779
Kód dod.: 724124
EAN: 8003650023070
100%
129.90 Kč
134.90 Kč
2.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco prací gel Marseille je koncentrovaný tekutý prací prostředek s obsahem tradičního marseillského mýdla, určený pro šetrné praní jemných i běžných textilií.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.