cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-7%Sleva
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Power Spray Permanent, 400 ml
Kód: 2507583
Kód dod.: 501952
EAN: 4015000094382
 
395 Kč
425 Kč
987.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Power Spray Permanent je kontaktní lepidlo ve spreji. Sprejovitý aplikátor umožňuje snadné nastříkání produktu, intenzita spreje je nastavitelná. Lepidlo zajišťuje rychlé přichycení a vysokou konečnou pevnost.
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
72.90 Kč
486Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte 48 hodinovou deo ochranu se složením obsahujícím feromony, díky kterým se budete cítit přitažlivě! Svěží pánská vůně. Bez hliníku.
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
AKCE
-2%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Dark Bloom 80 praní, 4000 ml
Kód: 2500207
Kód dod.: 761037
EAN: 9000101811704
 
331 Kč
337 Kč
4.14Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Kód: 2501739
Kód dod.: 761228
EAN: 4260418934625
100%
214.90 Kč
1.29Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživující balzám na rty 02 Pink Glitter 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživující balzám na rty 02 Pink Glitter 3 g
Kód: 2209057
Kód dod.: 1850.2
EAN: 4052136210071
 
382 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty v růžovém odstínu rosé s příjemnou krémovou texturou dodává rtům přirozený tón a souča
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Chante Clair
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Kód: 2509045
Kód dod.: 775424
EAN: 8005150001015
100%
49.90 Kč
166.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhé prací mýdlo účinně odstraňuje skvrny, chrání vlákna prádla a zanechává textilie svěže provoněné tradiční vůní marseillského mýdla.
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml
Kód: 2600067
Kód dod.: 885345
EAN: 8718951193765
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair&Prevent je zubní pasta navržená se zaměřením na citlivé zuby, kde technologie Pro-Argin cíleně uzavírá otevřené dentinové kanálky a tím pomáhá rychle zmírnit nepříjemné reakce na teplo, chlad či sladké chutě.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Kód: 2601726
Kód dod.: ES585127
EAN: 4059729585127
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě plnější, vyhlazené a nádherně lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 100 S
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 0-5 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 0-5 let, 50 ml
Kód: 2600109
Kód dod.: 885176
EAN: 8718951610583
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta Colgate Kids Bluey 0–5 let poskytuje šetrnou ochranu prvních zoubků, optimální péči se správným množstvím fluoridu a díky jahodové příchuti dělá z čištění zubů zábavný každodenní rituál.
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Abu Dhabi Amber prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603018
Kód dod.: 759255
EAN: 4260418936698
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Oriental Abu Dhabi Amber je určený pro praní barevného prádla i běžných textilií.
AKCE
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2508980
Kód dod.: 885279
EAN: 5054563231864
 
109 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening s novým složením a mikropěnou pomáhá chránit citlivé zuby a zároveň zmírňovat problémy s dásněmi. Vytváří ochrannou vrstvu na citlivých místech zubů. Pomáhá odstraňovat bakteriální zubní plak.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Kód: 2601101
Kód dod.: 885262
EAN: 5054563207142
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active Clean při pravidelném používání dvakrát denně zmírňuje bolest citlivých zubů.
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Kód: 2601102
Kód dod.: 885263
EAN: 5054563207241
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která spojuje péči o citlivé zuby s jemným bělicím účinkem pro zdravější a přirozeně zářivý úsměv.
AKCE
-29%Sleva
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Blue Poppy a Apple, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
49.90 Kč
69.90 Kč
332.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámský antiperspirant ve spreji Rexona Blue Poppy & Apple je navržen tak, aby poskytl 48 hodin ochrany proti pocení a s ním spojeného zápachu, aby ses cítila svěží a chráněná celý den.
AKCE
-13%Sleva
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Henkel Taft®
Taft gel na vlasy Power Invisible, 150 ml
Kód: 78852
Kód dod.: 864315
EAN: 9000100876452
 
130 Kč
149.90 Kč
866.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel na vlasy, který poskytuje neviditelnou fixaci a výborné stylingové výsledky.
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Kód: 2500204
Kód dod.: 675175
EAN: 8594021251043
 
28.90 Kč
14.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednostranně lepicí pás, který se skládá do tvaru trojúhelníku. Lapač zajišťuje účinný odchyt rybenek (Lepisma saccharina).
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační textilní maska 1 ks
Nivea®
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační textilní maska 1 ks
Kód: 2200822
Kód dod.: 94403
EAN: 9005800346854
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea 10minutová hydratační textilní maska Rose Touch s organickou růžovou vodou a kyselinou hyaluronovou intenzivně a dlouhodobě hydratuje pleť a rozjasňuje ji. Pro všechny typy pleti.
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Henkel Persil
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Kód: 2500842
Kód dod.: 764955
EAN: 9000101598568
 
559.90 Kč
7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil prací gel Lavender Freshness 3,6 l (80 praní) je tekutý prací prostředek s dlouhotrvající svěží vůní levandule.
-3%Sleva
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Persil prací gel Color Lavender 40 praní 1,8 L
Kód: 2602190
Kód dod.: 765246
EAN: 9000101566635
 
359.90 Kč
370 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Persil Expert Lavender je tekutý prací prostředek pro důkladné praní barevného prádla s příjemnou vůní levandule a účinností až na 40 pracích dávek.
AKCE
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Kód: 2501382
Kód dod.: 761221
EAN: 4008455584812
 
165 Kč
8.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color je prací prostředek lehký jako pírko, který udělá vaše praní ještě pohodlnější.
AKCE
Well Done čistič na nábytek se včelím voskem, 750 ml
Well Done
Well Done čistič na nábytek se včelím voskem, 750 ml
Kód: 1804657
Kód dod.: 707166
EAN: 5998466116241
100%
94 Kč
125.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí prostředek na nábytek se včelím voskem čistí a ošetřuje dřevěné a laminované povrchy a po jeho použití je ošetřený povrch lesklejší, čistější a příjemně voňavý.
-46%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 10 Sparkling Purple 5 ml
Kód: 2301824
Kód dod.: ES407917
EAN: 4059729407917
 
29.90 Kč
55 Kč
5 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud chcete extra lesk a wet look efekt, lesk na rty extreme shine by ve vaší výbavě neměl chybět –
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Papírny Moudrý FeroBand
FloraBand lepové desky k ochraně rostlin, 5 ks
Kód: 78323
Kód dod.: 675178
EAN: 8594021250633
100%
48.90 Kč
9.78Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lapač přitahuje škůdce svou žlutou barvou, snadná aplikace, šipka se zapíchne do hlíny vedle rostliny, rozměry 16 x 5 cm, lepová plocha 4,7 x 9 cm.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.