cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-11%Sleva
Alpa Aviril dětský krém, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril dětský krém, 50 ml
Kód: 09191
Kód dod.: 821162
EAN: 8594001773923
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa ochranný dětský krém na opruzeniny s vysokým obsahem oxidu zinečnatého v kvalitním krémovém základu.
-13%Sleva
Alpa Windsor voda po holení, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor voda po holení, 100 ml
Kód: 09498
Kód dod.: 843131
EAN: 85922181
97%
41.90 Kč
47.90 Kč
419Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voda po holení, která zklidňuje, regeneruje pleť a snižuje hrubost oholené pleti.
AKCE
Alpa Luna, bylinný šampon bříza, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampon bříza, 430 ml
Kód: 12231
Kód dod.: 845402
EAN: 8594001775736
100%
44.90 Kč
104.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-18%Sleva
Alpa Luna, bylinný šampon heřmánek, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampon heřmánek, 430 ml
Kód: 80275
Kód dod.: 845407
EAN: 8595605200549
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
104.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-11%Sleva
Alpa Amica čistící pleťová voda, 60 ml
ALPA® Amica®
Alpa Amica čistící pleťová voda, 60 ml
Kód: 09983
Kód dod.: 825051
EAN: 85911222
95%
23.90 Kč
26.90 Kč
398.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mírně alkoholický roztok vyčistí a osvěží smíšenou a mastnou pleť po celodenní únavě. Jemná parfemace navodí příjemný pocit.
-11%Sleva
Alpa Amica vyživující pleťová voda, 60 ml
ALPA® Amica®
Alpa Amica vyživující pleťová voda, 60 ml
Kód: 09979
Kód dod.: 825053
EAN: 85911253
100%
23.90 Kč
26.90 Kč
398.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační účinek allantoinu vhodně doplňuje extrakt z ovesných vloček s vysokým obsahem vitaminů E a B a minerálních látek.
AKCE
-13%Sleva
Alpa Aviril dětský zásyp s azulenem, 100 g
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril dětský zásyp s azulenem, 100 g
Kód: 14294
Kód dod.: 823200
EAN: 8594001770014
 
34.90 Kč
39.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásyp s příjemnou parfemací obsahuje účinnou látku azulen, éterický olej z heřmánku, který účinně chrání dětskou pokožku, má zklidňující, hojivý a antiseptický účinek, působí také protizánětlivě.
AKCE
-15%Sleva
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
Kód: 10577
Kód dod.: 820055
EAN: 8594001770472
95%
27.90 Kč
32.90 Kč
697.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný bylinný masážní krém s obsahem mentolu, kafru, eukalyptu a peprmintu pro úlevu při revmatických bolestech, nachlazení, bolestech hlavy, tělesné únavě a při pohmožděninách.
AKCE
-14%Sleva
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
31.90 Kč
36.90 Kč
265.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
Alpa Luna Kopřivová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Kopřivová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11487
Kód dod.: 856016
EAN: 85922167
98%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová voda pro regeneraci vlasů a vlasové pokožky. Pozitivně působí proti padání vlasů a podporují jejich růst.
AKCE
-14%Sleva
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10603
Kód dod.: 829014
EAN: 8594001771455
97%
214.90 Kč
249.90 Kč
214.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Francovka lesana je lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Vyšší koncentrace mentolu ve srovnání s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
Alpa Apiko s včelí mateří kašičkou pleťový krém 40 g
ALPA® Apico®
Alpa Apiko s včelí mateří kašičkou pleťový krém 40 g
Kód: 08928
Kód dod.: 822564
EAN: 8594001771783
96%
29.90 Kč
747.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pleťový krém s obsahem 0,1 % včelí mateří kašičky, která má regenerační a vyživující účinky.
AKCE
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
Kód: 43215
Kód dod.: 820162
EAN: 8594001776306
100%
25.90 Kč
259Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Aviril je vyživující krém na ruce, který kombinuje hydratační účinky glycerinu se zklidňujícími a ochrannými vlastnostmi včelího vosku.
AKCE
Alpa Francovka Konopí Cannabis lihový bylinný roztok 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Konopí Cannabis lihový bylinný roztok 160 ml
Kód: 1700982
Kód dod.: 829009
EAN: 85929814
97%
47.90 Kč
299.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční český bylinný roztok s extraktem z konopí setého (Cannabis sativa), určený k zevnímu použití. Pomáhá při regeneraci svalů a kloubů, zmírňuje únavu po fyzické námaze a uvolňuje ztuhlé partie.
AKCE
-11%Sleva
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 812027
EAN: 85922204
92%
119.90 Kč
134.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální masážní krém pro okamžitý a dlouhodobý pocit uvolnění a osvěžení s vysokým obsahem minerálního oleje, který vytváří na povrchu pokožky kluzký film a tím zaručí možnost masáže bez nepřijemného tření.
AKCE
-15%Sleva
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 812025
EAN: 8594001770458
95%
27.90 Kč
32.90 Kč
697.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa jemný masážní krém pro regeneraci a uvolnění svalstva s obsahem přírodní silice obohacené o oleje z obilných klíčků.
Alpa Pedik Deo sprej do obuvi, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik Deo sprej do obuvi, 150 ml
Kód: 2603248
Kód dod.: 837999
EAN: 8595605202819
 
71.90 Kč
479.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky účinné látce zinc ricinoleate odstraní tento moderní deo sprej pach vznikající z nadměrného pocení nohou.
AKCE
-18%Sleva
Alpa dent pro čištění umělého chrupu, 150 g
ALPA® Dent
Alpa dent pro čištění umělého chrupu, 150 g
Kód: 14274
Kód dod.: 900030
EAN: 8594001770090
100%
36.90 Kč
44.90 Kč
246Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Dent je přípravek v prášku pro čištění umělého chrupu s obsahem enzymatické přísady, která odstraní zbytky potravy.
AKCE
-18%Sleva
Alpa Luna, bylinný šampon kopřiva, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampon kopřiva, 430 ml
Kód: 12229
Kód dod.: 845406
EAN: 8594001775729
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
104.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-14%Sleva
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
Kód: 12068
Kód dod.: 845420
EAN: 8594001770175
75%
29.90 Kč
34.90 Kč
996.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon, který odmašťuje vlasy díky obsaženému speciálně upravenému rýžovému škrobu.
AKCE
-13%Sleva
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2105559
Kód dod.: 837998
EAN: 8595605202833
 
71.90 Kč
82.90 Kč
479.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento rychleschnoucí sprej je určen k dennímu ošetření nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku, nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem, a to v koncentraci, která zabezpečí dlouhodobou účinnost. Výrazné omezení pocení a zápachu nohou!
AKCE
-19%Sleva
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
96%
169.90 Kč
209.90 Kč
169.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
AKCE
-12%Sleva
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 160 ml
Kód: 10607
Kód dod.: 829012
EAN: 85922280
97%
43.90 Kč
49.90 Kč
274.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Francovka lesana je lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Vyšší koncentrace mentolu ve srovnání s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
-16%Sleva
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
Kód: 2603055
Kód dod.: 822012
EAN: 8594001777549
 
35.90 Kč
42.90 Kč
359Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Pedik Krém na nohy s včelím voskem je vyživující péče určená pro suchou, ztvrdlou a namáhanou pokožku chodidel.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.